Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Inne techniczne (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=10)
-   -   Czujnik temperatury zewnętrznej (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=1952)

elkbox 31-03-05 09:28

Czujnik temperatury zewnętrznej
 
Krótkie pytanko !!! W którym miejscu znajduje się czujnik temperatury zewnętrznej w Focusie ?

moon 31-03-05 09:35

Re: Czujnik temperatury zewnętrznej
 
Cytat:

Napisał elkbox
Krótkie pytanko !!! W którym miejscu znajduje się czujnik temperatury zewnętrznej w Focusie ?

Na belce wzmocnienia zderzaka przedniego od strony chlodnic.

krzysH0 19-02-15 20:32

Cytat:

Napisał moon (Post 20354)
Na belce wzmocnienia zderzaka przedniego od strony chlodnic.

w każdej wersji czujnik temperatury zewnętrzenej jest ulokowany w tym miejscu?. Mam wersję amber x termometr mam taki z wyświetlaczem umiejscowionym w środkowej konsoli obok przycisku włączajęcego ogrzewanie tylnej szyby. Wyświetlacz pokazuję tylko dwie temp. zewn i wewn. Ostatnio zauważyłem że wskazania temp zewn sa niepoprawne przy temp zewn ok 0st. Czujnik pokazywał mi 6stopni celcjusza i temp strasznie skakała . Czy może coś się z nim dziać złego?

weuek 19-02-15 21:22

Cytat:

Napisał krzysH0 (Post 1043396)
termometr mam taki z wyświetlaczem umiejscowionym w środkowej konsoli obok przycisku włączajęcego ogrzewanie tylnej szyby.

A mógłbyś to zaprezentować? Bo to jest pewnie samoróbka i ciekaw jestem jak to wyszło. U siebie planuję tam dać woltomierz, ale może i termometr wewnętrzny zmieściłby się...

krzysH0 19-02-15 21:44

Cytat:

Napisał weuek (Post 1043405)
A mógłbyś to zaprezentować? Bo to jest pewnie samoróbka i ciekaw jestem jak to wyszło. U siebie planuję tam dać woltomierz, ale może i termometr wewnętrzny zmieściłby się...

Nie wiem czy jest to fabrycznie wstawiane czy przez serwis ale w 90% wersji amber x takiewyswietlacze z temp. się znajdują. Korzystam ztableta nie moge wkleic fotki ale jak wpiszesz w wyszukiwarce focus amber x to zobaczysz na fotkach wnetrza

weuek 19-02-15 22:05

Ale w fokusie drugiej generacji? Bo znajduję to ale w trzeciej...

Dom1n 20-02-15 08:09

Ni ma czegoś takiego w FFII FL amber X.

weuek 20-02-15 10:02

W takim razie kolega krzysH0 ma przypadkowe dane wybrane w profilu...

krzysH0 20-02-15 13:25

Cytat:

Napisał weuek (Post 1043530)
W takim razie kolega krzysH0 ma przypadkowe dane wybrane w profilu...

Nie bardzo rozumiem, chodzi mi o focus mk2 fl wersja wyposażenia amber x

Dom1n 20-02-15 13:50

Amber X nie miał na wyposażeniu seryjnym żadnego termometru, wewnętrzego, zewnętrznego, ani w zegarach, ani na konsoli. Co więcej, nie ma czujnika temperatury na belce przedniej. Więc masz coś chałupniczo założone i z fusów nie będziemy wróżyć.

weuek 20-02-15 15:27

Tak więc powracam z prośbą o zdjęcie. Albo linka do zdjęcia, na którym jest focus mk2 fl i ten gadżet.

krzysH0 20-02-15 18:18

Wklejam poniżej link do jednej z ofert samochodu w wersji wyposażenia amber x z tym gadżetem.
http://www.oferta.grupabemo.pl/ofert...s-uzywany-2010
Autka te są po flotowe jak się domyślam, firma która je użytkowała pewnie sobie zamówiła taki gadżet do wyposażenia więc pewnie instalowane były przez serwis skoro nie były fabryczne. Pytanie było gdzie może znajdować się czujnik temp. zewn. ?

weuek 20-02-15 21:32

Nie widać dokładnie, ale zakładam, że jest to jakiś termometr panelowy wpasowany w miejsce dwóch zaślepek. To naprawdę jest "amber-x"? Bo wygląda jak kompletny golas plus światła p-mgłowe...

Dom1n 21-02-15 12:53

To jest jakiś wynalazek z allegro, trzeba zdjąć plasitk tunelu przy nogach kierowcy i zobaczyć gdzie idą kable.

Tak, amber X to jest ambiente plus kilka dodatków - klima, esp i coś tam jeszcze.

krzysH0 21-02-15 15:18

esp nie ma, ma tylko abs ;)

---------- Post dodany o 15:18 ---------- Poprzedni post był z 15:17 ----------

sprawdzałem to wnikliwie


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:40.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi