Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Serwis i gwarancja (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=15)
-   -   [gdzie?] Dobry lakiernik, Warszawa. (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=49093)

kawier 21-04-11 11:35

[gdzie?] Dobry lakiernik, Warszawa.
 
Witam,

szukam godnego polecenia lakiernika. Jakiś !@$#$#%~@# porysował mi gwoździem maskę do żywej blachy[walcz2]. Chciałbym ją pomalować a przy okazji zrobić renowację lakieru na całym samochodzie.

Poszukuję sprawdzonego profesjonalisty, który byłby w stanie ogarnąć temat. Cena jest kwestią drugoplanową.

Będę wdzięczny za namiary na malarza z Warszawy i/lub okolic (~30km).

Pozdrawiam serdecznie,
Robert

azztec 21-04-11 13:11

Zależy co masz na myśli, że cena nie gra roli ;)

Ja malowałem (z AC po tzw akcie wandalizmu) cały bok tzn drzwi x2 i błotniki x2 w ASO Lipski B.S. kolor dobrze dobrany i jakoś się jeszcze trzyma. No i gwarancja chyba 3 lata.
Chociaż jak popatrzyłem na koszt tej usługi to powiem, że taniej na pewno dałoby radę. Jak byś chciał korzystać z ich usług to trochę to trwa tzn 2-3 tygodnie czekałem na wolny termin i później 5 dni samochodu w serwisie.

kawier 21-04-11 15:20

Cytat:

Napisał azztec (Post 563829)
Zależy co masz na myśli, że cena nie gra roli ;)

Ja malowałem (z AC po tzw akcie wandalizmu) cały bok tzn drzwi x2 i błotniki x2 w ASO Lipski B.S. kolor dobrze dobrany i jakoś się jeszcze trzyma. No i gwarancja chyba 3 lata.
Chociaż jak popatrzyłem na koszt tej usługi to powiem, że taniej na pewno dałoby radę. Jak byś chciał korzystać z ich usług to trochę to trwa tzn 2-3 tygodnie czekałem na wolny termin i później 5 dni samochodu w serwisie.


Pisząc "cena nie gra roli" miałem na myśli, że nie jest to dla mnie czynnik decydujący. Zależy mi na jakości. Lakierując maskę w czarnym metaliku można spie@!#$ bardzo wiele... nie mniej można zepsuć polerując cały samochód w tym kolorze. Niby lakierni w Warszawie jak psów ale na prawdę ciężko znaleźć jest fachowca...

Dla wtajemniczonych: szukam takiego Zbycha tylko żeby malował :-)

Pozdrawiam,
Robert

PS: ASO raczej nie wchodzą w grę. Przerabiałem już chyba wszystkie warszawskie fordy i powiem szczerze, że współczynnik jakości do ceny jest delikatnie mówiąc chu...steczkowy.

turuś 22-04-11 09:11

Własnie kolego lakierując pokrywe silnika w czarnym metalu , bardz łatwo ukryć niedociągnięciahttp:smt098

kawier 22-04-11 10:01

Cytat:

Napisał turuś (Post 564278)
Własnie kolego lakierując pokrywe silnika w czarnym metalu , bardz łatwo ukryć niedociągnięciahttp:smt098

To może inaczej...

lakierując cokolwiek można wiele spierd!@#$. 4 razy malowałem kuchnię, bo przecież "co? ja nie pomaluje kuchni farbą lateksową w połysku?"... okazało się, że wszystko ma ogromne znaczenie, łącznie z kierunkiem i prędkością z jakimi porusza się wałek.

Robi się OT. Bardzo proszę o namiar na sprawdzonego, dobrego profesjonalistę z Warszawy lub okolic.

turuś 22-04-11 11:20

Ja jestem lakiernikiem[car3]:smt019

vtec 14-06-12 22:44

Podepne sie pod temat,
Potrzebny mi dobry blacharz co by mi dziurki (profesjonalnie) w masce zrobil na wlociki od RSa plus pomalowanie wlotow
Wawa i okolice

vtec 18-06-12 22:30

up, up

Alicja 18-06-12 23:32

vtec nie lepiej kupić po prostu RSa? :)

vtec 19-06-12 12:24

Cytat:

Napisał Alicja (Post 737592)
vtec nie lepiej kupić po prostu RSa? :)

ha, ha, ha
a tak poza tym to po co mi ten RS, jak go ST objeżdzam:p

Alicja 19-06-12 12:27

no to po co go stylizujesz na RSa, skoro Ci wystarcza ST? :p

vtec 21-06-12 18:24

Cytat:

Napisał Alicja (Post 737749)
no to po co go stylizujesz na RSa, skoro Ci wystarcza ST? :p

nie stylizacja, raczej chłodzenie silnika, przeciez pod ta maska nie ma cyrkulacji ...

cocojumbo 22-06-12 20:38

Siema panowie, mam dobrego, godnego polecenia speca. Robiłem u niego już kilka razy i efekty są jak najbardziej pozytywne. Koleś potrafi spasować blacharkę co do milimetra. Dobór koloru i cieniowanie też gitara. Cenowo - przykład: za usunięcie rudej, spasowanie i malowanie całej klapy bagażnika w foce 300,-. Jeśli kogoś nie boli, że rzeczony spec mieszka 40 km od wawy i trzeba się liczyć z długim oczekiwanie (koleś robi wszystko sam, żadnych pomocników/stażystów) to służę namiarami.

vtec 23-06-12 08:09

Cytat:

Napisał cocojumbo (Post 739342)
Siema panowie, mam dobrego, godnego polecenia speca. Robiłem u niego już kilka razy i efekty są jak najbardziej pozytywne. Koleś potrafi spasować blacharkę co do milimetra. Dobór koloru i cieniowanie też gitara. Cenowo - przykład: za usunięcie rudej, spasowanie i malowanie całej klapy bagażnika w foce 300,-. Jeśli kogoś nie boli, że rzeczony spec mieszka 40 km od wawy i trzeba się liczyć z długim oczekiwanie (koleś robi wszystko sam, żadnych pomocników/stażystów) to służę namiarami.

Czekam na namiary,dzieki

tyltek 01-10-12 16:35

Cytat:

Napisał vtec (Post 736019)
Podepne sie pod temat,
Potrzebny mi dobry blacharz co by mi dziurki (profesjonalnie) w masce zrobil na wlociki od RSa plus pomalowanie wlotow
Wawa i okolice

Warszawa Targówek. Tam na Liwskiej 2 znajdziesz porządnych fachowców, ale ale coś za coś - cena nie najniższa. Moim zdaniem się jednak opłaca i narzekać nie mam zamiaru:)

vtec 01-11-12 16:16

polecam blacharza na tyłach Wileńskiego, przy torach, wjazd od Solidarności.
nr. tel 501141458
jakoś prac "wycinkowych" pierwsza klasa :), wiecej w moim watku ...
polecany również na racingforum

KP 05-03-14 21:21

odgrzewam
poleci ktoś dobrego lakiernika w Warszawie - Grochów, Praga Pd, Saska Kępa Gocław

Jankos 05-03-14 21:26

Lipski BS? http://abscar.pl/

Adam Getka 06-03-14 08:43

Koło Oskara na ulicy jest koleś co ładnie robi

PePe 06-03-14 08:45

tak jest - robiłem błotnik w bumie - szybko i w miarę ładnie 400 zł element,

Mirska 6A, telefon 673-08-12 lub 608427801 Jacek Pyszkiewicz

cortez79 06-03-14 20:31

Cytat:

Napisał KP (Post 958409)
odgrzewam
poleci ktoś dobrego lakiernika w Warszawie - Grochów, Praga Pd, Saska Kępa Gocław

Ja ostatnio robiłem u Michalowskiego Radzyminska. Polecam. Z właścicielem Łukaszem idzie się dogadać jak nie chcesz faktury.

KP 06-03-14 21:17

dzięki, lotkę do mojego odrzutowca muszę polakierować :)

from.cupertino 30-05-15 18:49

[gdzie?] Dobry lakiernik, Warszawa.
 
Cześć,

Czy ktoś z Was moze mi polecić dobrego i zaufanego lakiernika działającego na Ochocie, Włochach albo Ursusie?

Do malowania tylna klapa, jedno łączenie przy zderzaku i zderzak tył.

Pozdrawiam

from.cupertino 12-06-15 13:30

Cytat:

Napisał from.cupertino (Post 1068207)
Cześć,

Czy ktoś z Was moze mi polecić dobrego i zaufanego lakiernika działającego na Ochocie, Włochach albo Ursusie?

Do malowania tylna klapa, jedno łączenie przy zderzaku i zderzak tył.

Pozdrawiam


Odgrzewam. Poszukuje kogoś komu można zaufać i nie skasuje więcej niż 500zł za element. Fv nie potrzebuje.

4ndr3 12-06-15 14:01

Zadzwoń do Cris Car Serwis i pytaj o lakiernika (na PW mogę Ci numer do lakiernika bezpośrednio dać). Ja tam robiłem progi i ogarnięte ładniutko.

Rafal-Focus 12-06-15 15:49

Cytat:

Napisał 4ndr3 (Post 1070779)
na PW mogę Ci numer do lakiernika bezpośrednio dać

Andrzej, jak możesz podeślij i do mnie namiary na polecanego lakiernika

from.cupertino 18-06-15 13:31

Czy ktoś korzystał z usług lakiernika ze Starej Iwicznej k. Piaseczna? Firma nazywa sie RP Systems/Er Pe Design. Bede wdzięczny za wszelkie opinie

from.cupertino 20-06-15 12:40

Up


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:26.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi