Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Tuning mechaniczny (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Sklepy tuningowe (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=437)

Vonter 23-01-05 19:56

Sklepy tuningowe
 
Nie wiem czy byl juz poruszany taki temat na forum ale moze dawali bysmy tutaj adresy stron internetowych sklepow tuningowych w polsce ?
Osobiscie nie znam duzo sklepow, a jestem zainteresowany paroma przerobkami w Focusiku :)

Pozdrawiam

Vonter 23-01-05 19:56

Sklepy tuningowe
 
Nie wiem czy byl juz poruszany taki temat na forum ale moze dawali bysmy tutaj adresy stron internetowych sklepow tuningowych w polsce ?
Osobiscie nie znam duzo sklepow, a jestem zainteresowany paroma przerobkami w Focusiku :)

Pozdrawiam

differ 23-01-05 20:31

Here you are: http://www.tuning.jedrasik.pl/ - Łódź

differ 23-01-05 20:31

Here you are: http://www.tuning.jedrasik.pl/ - Łódź

wlodi 23-01-05 21:27

na stronie klubowej jest chyba kilka linkow.. 8)

ale np: www.tuningpower.pl

wlodi 23-01-05 21:27

na stronie klubowej jest chyba kilka linkow.. 8)

ale np: www.tuningpower.pl

Valdi 24-01-05 00:31

www.google.pl..... i mozesz zaczac wybierac

Valdi 24-01-05 00:31

www.google.pl..... i mozesz zaczac wybierac

Vonter 24-01-05 14:40

Cytat:

Napisał Valdi
www.google.pl..... i mozesz zaczac wybierac

W ten sposob to juz szukalem..... nie wpadlo mi nic ciekawego.
Chodzi mi o jakies sprawdzone albo o jakies, ktorym mozna zaufac.

Vonter 24-01-05 14:40

Cytat:

Napisał Valdi
www.google.pl..... i mozesz zaczac wybierac

W ten sposob to juz szukalem..... nie wpadlo mi nic ciekawego.
Chodzi mi o jakies sprawdzone albo o jakies, ktorym mozna zaufac.

Dimmu 24-01-05 14:59

www.tuning.pl , mozna zaufac, jak sa jakies pytania to zwykle ktos z obslugi siedzi na gg albo moza zadzwonic i pogadac.

Dimmu 24-01-05 14:59

www.tuning.pl , mozna zaufac, jak sa jakies pytania to zwykle ktos z obslugi siedzi na gg albo moza zadzwonic i pogadac.

RSSSS 24-01-05 15:09

Ja bym tu wprowadził małe sprostowanie.

Jesli chodzi o sklepy, w których na zamówioną część czeka się poniżej pół roku (zamiast obiecywanego terminu 2 tygodniowego) to w Polsce takich NIE MA!!!! :(

Jakiekolwiek sklepy "tjuningowe" (pisownia nieprzypadkowa) omijam z daleka z 2 powodów:
-oczekiwanie na części w nieskończoność
-zdzierstwo (lampy helli soczewkowe do focusa w helli kosztują 1600 zł,a w sklepie tjuningowym 2200zł)

Pozdrawiam :D

RSSSS 24-01-05 15:09

Ja bym tu wprowadził małe sprostowanie.

Jesli chodzi o sklepy, w których na zamówioną część czeka się poniżej pół roku (zamiast obiecywanego terminu 2 tygodniowego) to w Polsce takich NIE MA!!!! :(

Jakiekolwiek sklepy "tjuningowe" (pisownia nieprzypadkowa) omijam z daleka z 2 powodów:
-oczekiwanie na części w nieskończoność
-zdzierstwo (lampy helli soczewkowe do focusa w helli kosztują 1600 zł,a w sklepie tjuningowym 2200zł)

Pozdrawiam :D

Dimmu 24-01-05 15:35

No ja w tuning.pl kupowalem sprezyny. Przyszly po 10 dniach, zaplacilem za nie 600pln a nie jak np w sklepie we wrocku 800pln. Wszystko zalezy czy jest to duzy sklep bo wtedy ma obrot i jakos to leci. Ja w kazdym razie bylem bardzo zadowolony z tego sklepu

Dimmu 24-01-05 15:35

No ja w tuning.pl kupowalem sprezyny. Przyszly po 10 dniach, zaplacilem za nie 600pln a nie jak np w sklepie we wrocku 800pln. Wszystko zalezy czy jest to duzy sklep bo wtedy ma obrot i jakos to leci. Ja w kazdym razie bylem bardzo zadowolony z tego sklepu

RSSSS 24-01-05 15:52

Cytat:

Napisał Dimmu
No ja w tuning.pl kupowalem sprezyny. Przyszly po 10 dniach, zaplacilem za nie 600pln a nie jak np w sklepie we wrocku 800pln. Wszystko zalezy czy jest to duzy sklep bo wtedy ma obrot i jakos to leci. Ja w kazdym razie bylem bardzo zadowolony z tego sklepu

No to ja dla porównania czekałem pół roku na dystanse do st220! :(

Zgadza się,że nie wszystkie sklepy są takie straszne,ale ja po prostu opisałem swoje doświadczenia.

Z drugiej strony zamówiłem na początku grudnia kit K&N do RSa w intercarsie (siedziby w całej Polsce) i do dzisiaj go nie ma(miał być w 2 tygodnie...).Mi to nie robi różnicy bo i tak z RSem czekam do wiosny,ale fakt jest fakt!

Pozdrawiam :D

RSSSS 24-01-05 15:52

Cytat:

Napisał Dimmu
No ja w tuning.pl kupowalem sprezyny. Przyszly po 10 dniach, zaplacilem za nie 600pln a nie jak np w sklepie we wrocku 800pln. Wszystko zalezy czy jest to duzy sklep bo wtedy ma obrot i jakos to leci. Ja w kazdym razie bylem bardzo zadowolony z tego sklepu

No to ja dla porównania czekałem pół roku na dystanse do st220! :(

Zgadza się,że nie wszystkie sklepy są takie straszne,ale ja po prostu opisałem swoje doświadczenia.

Z drugiej strony zamówiłem na początku grudnia kit K&N do RSa w intercarsie (siedziby w całej Polsce) i do dzisiaj go nie ma(miał być w 2 tygodnie...).Mi to nie robi różnicy bo i tak z RSem czekam do wiosny,ale fakt jest fakt!

Pozdrawiam :D

Tomi 24-01-05 18:13

Ja też kupowałem trochę pierdółek na www.tuning.pl.
Wszystko przebiegło bez problemowo. Dodatkowo można liczyć na pomoc techniczną (przez gg lub telefonicznie) za co należy się wielki "+" :D

Tomi 24-01-05 18:13

Ja też kupowałem trochę pierdółek na www.tuning.pl.
Wszystko przebiegło bez problemowo. Dodatkowo można liczyć na pomoc techniczną (przez gg lub telefonicznie) za co należy się wielki "+" :D

focus20 24-01-05 19:09

Cytat:

Napisał RSSSS
Z drugiej strony zamówiłem na początku grudnia kit K&N do RSa w intercarsie (siedziby w całej Polsce) i do dzisiaj go nie ma(miał być w 2 tygodnie...).Mi to nie robi różnicy bo i tak z RSem czekam do wiosny,ale fakt jest fakt!

Pozdrawiam :D

Ja też zamawiałem w intercarsie ale po 8 miesiacach czekania sam sprowadziłem z niemiec w ciagu 6 dni :)

focus20 24-01-05 19:09

Cytat:

Napisał RSSSS
Z drugiej strony zamówiłem na początku grudnia kit K&N do RSa w intercarsie (siedziby w całej Polsce) i do dzisiaj go nie ma(miał być w 2 tygodnie...).Mi to nie robi różnicy bo i tak z RSem czekam do wiosny,ale fakt jest fakt!

Pozdrawiam :D

Ja też zamawiałem w intercarsie ale po 8 miesiacach czekania sam sprowadziłem z niemiec w ciagu 6 dni :)

RSSSS 24-01-05 21:42

Cytat:

Napisał focus20
Cytat:

Napisał RSSSS
Z drugiej strony zamówiłem na początku grudnia kit K&N do RSa w intercarsie (siedziby w całej Polsce) i do dzisiaj go nie ma(miał być w 2 tygodnie...).Mi to nie robi różnicy bo i tak z RSem czekam do wiosny,ale fakt jest fakt!

Pozdrawiam :D

Ja też zamawiałem w intercarsie ale po 8 miesiacach czekania sam sprowadziłem z niemiec w ciagu 6 dni :)

Na szczęście nic nie płaciłem więc w każdym momencie mogę zrobić tak samo.Dziwi mnie tylkofakt,że nie wzięli ode mnie zaliczki i nawet mojego imienia nie znają.

Pozdrawiam :D

RSSSS 24-01-05 21:42

Cytat:

Napisał focus20
Cytat:

Napisał RSSSS
Z drugiej strony zamówiłem na początku grudnia kit K&N do RSa w intercarsie (siedziby w całej Polsce) i do dzisiaj go nie ma(miał być w 2 tygodnie...).Mi to nie robi różnicy bo i tak z RSem czekam do wiosny,ale fakt jest fakt!

Pozdrawiam :D

Ja też zamawiałem w intercarsie ale po 8 miesiacach czekania sam sprowadziłem z niemiec w ciagu 6 dni :)

Na szczęście nic nie płaciłem więc w każdym momencie mogę zrobić tak samo.Dziwi mnie tylkofakt,że nie wzięli ode mnie zaliczki i nawet mojego imienia nie znają.

Pozdrawiam :D

Dimmu 25-01-05 08:48

No to juz mniej wiecej wiemy czego mozna sie spodziewac po jakich sklepach, i o to chodzilo [bigok]

Dimmu 25-01-05 08:48

No to juz mniej wiecej wiemy czego mozna sie spodziewac po jakich sklepach, i o to chodzilo [bigok]


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:05.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi