Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Inne techniczne (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=10)
-   -   proszę o ocene auta (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=25680)

skogskyrkogard 17-02-09 20:02

proszę o ocene auta
 
Tu oraz dalszy ciąg TU

MONSTERA 17-02-09 20:14

Gdzieś już widziałem tę pierwszą Foczkę na forumie, tylko nie mogę zakojarzyć w jakim temacie [boshe]

skogskyrkogard 17-02-09 20:25

Cytat:

Napisał MONSTERA
Gdzieś już widziałem tę pierwszą Foczkę na forumie, tylko nie mogę zakojarzyć w jakim temacie [boshe]

To są linki do TEGO samego auta !!!!

MONSTERA 17-02-09 20:31

Zgadza siem :oops: Tak Mi się napisało........ Ale już ją gdzieś widziałem, bo poznałem po tym żółtym znaczku (naklejce?) obok radia.......

emde 17-02-09 20:35

ta foczka dlugo juz sie oglasza, cenowo nie jest to okazja dlatego można przypuszczać że z kilku ona nie jest, po zdjeciach cięzko wyczuc, popros kogos z wawy zeby oglądnął
ale fotele są wypaśne :mrgreen:

kasprzak 17-02-09 20:52

Dłuuuuugo stoi na giełdach.
Coś musi być z nią nie tak, ale cena nie jest też mega hiper promocją, może dlatego.
Na oko tylny zderzak był malowany (dokładka, dokładką, ale odcień widać inny) i jest tak średnio spasowany - po fotkach to tak można gdybać, trzeba pojechać, popukać go czujnikiem, obejrzeć podłużnice, szyby sprawdzić i inne bajery. Wyposażony cacy bo STek (nie wyobrażam sobie STka bez tych foteli, czy klimatronika :P)

Przebieg może być autentyczny jak ktoś mało jeździ, bo fotele są w dobrym stanie, kiera wygląda na ok.

Tak trochę na marginesie, troche go ktoś skrzywdził wstawiając te soczewy helli zamiast zostawić Visteony, czy włożyć Xenony i oczywiscie te lexusy na tył - nie pasuje ani przód, ani tył do STka :)

To wszystko to gdybanie, trzeba sprawdzić osobiście lub wysłać kogoś kto ogarnia temat, a mieszka w Warszawie.

skogskyrkogard 17-02-09 21:04

Cytat:

Napisał kasprzak
Dłuuuuugo stoi na giełdach.
obejrzeć podłużnice, szyby sprawdzić i inne bajery. .

Wypowiec się na temat tych ,, bajerów ,, rozwiń temat - nie każdy jest zorjetowany !!!

kasprzak 17-02-09 22:07

Jeżeli nie masz w tym wprawy to zoreintuj się wśród znajomych, albo poszukaj kogoś z kim mógłbyś pojechać - zawsze jak 2-3 osoby oglądają auto to można je ocenić bardziej obiektywnie. Kupującemu jak spodoba się auto ze względu na np. odpicowany lakier/wnętrze czy też wyposażenie czasami przyciemniają mu wady - dlatego dobrze jechać z kimś kto poszuka takich szczelinek, i dobrze jechać z jakimś mechanikiem.

Bajery ? Szukaj spawów, tych samych numerów szyb, nierównych szczelin, wytartego mieszka, kierownicy, nakładki na pedały - takie bardziej książkowe przykłady.

szeryf_bojano 18-02-09 08:56

jak nie ogarniasz tych "bajerow" to sam nic nie zdzialasz, potrzebujesz kogos, kto sie na tym zna: mehcanik, blacharz, handlarz itp.

skogskyrkogard 22-02-09 21:24

up-ne sobie może ktoś widział , zna , słyszał lub też przechodził obok tego auta TU patrzymy i TU .

O TYM właściciel mówi że tylko był na boku lakier porysowany !!!

Ktokolwiek widział lub tez coś słyszał niech pisze !


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:50.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi