Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Inne techniczne (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=10)
-   -   Półoś do wymiany :( (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=386)

hayabusa 20-01-05 11:10

Półoś do wymiany :(
 
Stało się, lewa półoska do wymiany, krzywa, koszta makabryczne, może ktoś z Was ma dojscie do tanszych cześći, może byc zamiennik.........

hayabusa 20-01-05 11:10

Półoś do wymiany :(
 
Stało się, lewa półoska do wymiany, krzywa, koszta makabryczne, może ktoś z Was ma dojscie do tanszych cześći, może byc zamiennik.........

Oskar 20-01-05 11:20

łooo karwa !
Czyżby wpływ wczorajszej i dzisiejszej aury???

Może podzwoń za używaną ?
Namiary masz w poście o zagłówkach

Oskar 20-01-05 11:20

łooo karwa !
Czyżby wpływ wczorajszej i dzisiejszej aury???

Może podzwoń za używaną ?
Namiary masz w poście o zagłówkach

hayabusa 20-01-05 11:50

Cytat:

Napisał Oskarek
łooo karwa !
Czyżby wpływ wczorajszej i dzisiejszej aury???

Może podzwoń za używaną ?
Namiary masz w poście o zagłówkach

nie, w sumie nie pamietam zebym wjechal w jakas dziure....wczoraj w koncu dokladnie to sprawdzilem, wywazylem kola, wymienilem tarcze + klocki (i tak byly do wymiany) no i dalej to samo, podnosze samochód, obracam kolem a półośka krzywa że tylko cieciwe naciagnac i strzelac........

dzieki!

hayabusa 20-01-05 11:50

Cytat:

Napisał Oskarek
łooo karwa !
Czyżby wpływ wczorajszej i dzisiejszej aury???

Może podzwoń za używaną ?
Namiary masz w poście o zagłówkach

nie, w sumie nie pamietam zebym wjechal w jakas dziure....wczoraj w koncu dokladnie to sprawdzilem, wywazylem kola, wymienilem tarcze + klocki (i tak byly do wymiany) no i dalej to samo, podnosze samochód, obracam kolem a półośka krzywa że tylko cieciwe naciagnac i strzelac........

dzieki!

Oskar 20-01-05 12:03

A to jakie były objawy ??
Tylko przy hamowaniu czy ciągle?

Oskar 20-01-05 12:03

A to jakie były objawy ??
Tylko przy hamowaniu czy ciągle?

moon 20-01-05 12:22

No to ladnie zes zapakowal... Ja mialem podejrzenia siebie ale okazalo sie ze to zrabane wywazenie kol bo mi > 80km/h zaczynala drzec kierownica.
Ja sie dowiadywalem do swojego i z poloska w uzywkach do automata to byl powazny problem. Do Twojego pewnie bedzie latwiej.
W temacie o zaglowkach byla lista szrotow i sklepow z uzywkami.
Do mojego poloska regenerowana (jak oddasz stara) w ASO po upustach cos kolo 950 PLN, nowa prawie 2 tys.

moon 20-01-05 12:22

No to ladnie zes zapakowal... Ja mialem podejrzenia siebie ale okazalo sie ze to zrabane wywazenie kol bo mi > 80km/h zaczynala drzec kierownica.
Ja sie dowiadywalem do swojego i z poloska w uzywkach do automata to byl powazny problem. Do Twojego pewnie bedzie latwiej.
W temacie o zaglowkach byla lista szrotow i sklepow z uzywkami.
Do mojego poloska regenerowana (jak oddasz stara) w ASO po upustach cos kolo 950 PLN, nowa prawie 2 tys.

Czarnuch 20-01-05 12:47

ja kupowalem kiedys uzywana za 400zl (tyle ze do diesla). Nowa rzeczywiscie byla za ok. 2000 [panna]

Czarnuch 20-01-05 12:47

ja kupowalem kiedys uzywana za 400zl (tyle ze do diesla). Nowa rzeczywiscie byla za ok. 2000 [panna]

hayabusa 20-01-05 13:32

Cytat:

Napisał Oskarek
A to jakie były objawy ??
Tylko przy hamowaniu czy ciągle?

non stop lata kiera i ogolnie da sie wyczuc drgania nadwozia, im szybiej i im wyzszy bieg tym wiekszy objaw......

hayabusa 20-01-05 13:32

Cytat:

Napisał Oskarek
A to jakie były objawy ??
Tylko przy hamowaniu czy ciągle?

non stop lata kiera i ogolnie da sie wyczuc drgania nadwozia, im szybiej i im wyzszy bieg tym wiekszy objaw......

Picia78 20-01-05 16:39

ja ci nei :smt022 pomoge

Picia78 20-01-05 16:39

ja ci nei :smt022 pomoge

hayabusa 13-02-05 21:43

kupilem w częściach na Hipotezy na Okęciu używaną pół oś (na marginesie jest taka sama jak w dieslach :) 500 pln, wymieniłem i jest malina!! :)

moon 13-02-05 22:03

Cytat:

Napisał hayabusa
kupilem w częściach na Hipotezy na Okęciu używaną pół oś (na marginesie jest taka sama jak w dieslach :) 500 pln, wymieniłem i jest malina!! :)

Cieszymy sie z Toba!

Chlopaki na Okeciu maja sporo czesci i ceny gieldowe :)

PS: Radze zrobic geometrie po takich przejsciach...


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:26.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi