Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Serwis i gwarancja (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=15)
-   -   Alternatywny serwis dla fok Warszawa (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=58093)

mychau 19-06-12 22:01

Alternatywny serwis dla fok Warszawa
 
witam,

jako, że skończyła mi się gwarancja na moją fokę to nadszedł czas rozstania się z ASO ;] u Zbycha kolejki kolejki i daleko.

Odwiedziłem warsztat na Instalatorów 9 przy felgach.
http://cris-car-serwis.pl
Chłopaczyna ma pojęcie i zadziwiające doświadczenie. Ponaprawiał wszystkie denerwujące pierdółki + przegląd i wymiana filtrów i płynów.

Z czystym sumieniem mogę polecić!! szybko, czysto w baaaaardzo rozsądnej cenie. Zachęcam do odwiedzania zalejmy go Fordami ;)

mychau

MisiekT 19-06-12 22:21

po sasiedzku z abscar'em?

---------- Post dodany o 22:21 ---------- Poprzedni post był z 22:11 ----------

Cytat:

tdci -wymiana rozrządu 200zł (części + usługa)
co oni tam wkladaja skoro tylko tyle za rozrzad :D

kris 123 20-06-12 07:52

Cytat:

Napisał MisiekT (Post 738077)
co oni tam wkladaja skoro tylko tyle za rozrzad

Rozrząd Contitech w takiej cenie.

MisiekT 20-06-12 08:25

Cytat:

Napisał kris 123 (Post 738206)
Rozrząd Contitech w takiej cenie.

taaa, to ile zostaje na robote? 50zl?

coomac 20-06-12 08:39

Ja się tam zbieram na sprawdzenie zaworów. Słyszałem, że dobry serwis.

Falcon 20-06-12 08:41

Misiek, nie dziwuj się, u mnie wymieniają rozrząd w TDCi/TDDi za 100pln+pasek Dayco. Więc koło 200 sie kręci.

MisiekT 20-06-12 08:50

ale rozrzad to nie sam pasek - nawet tanie zestawy kupione po hurcie to minimum 120-130zl... a za 70zl brutto zrobienie rozrzadu i pozniej ewentualne ryzyko naprawy jak cos spitolisz, nie jest realne...

PS. zeby nie bylo, ja sie tylko z info na stronie smieje. serwis jak serwis, skoro polecany, to nie mam nic do tego - na pewno jakas alternatywa po drugiej stronie wawy...

Falcon 20-06-12 09:02

Misiek, ale czy ryzyko, że coś spitolą jest mniejsze, gdy za wymianę zapłacisz 500pln zamiast 200?

MisiekT 20-06-12 09:09

Falcon, chyba w uslugach nie robisz :D mowa o ryzyku firmy - raz na jakis czas cos spitolisz i powinienes z zarobku miec na to rezerwe... z 70zlbrutto za godzine porzadnej pracy nie ma takiej mozliwosci

kris 123 20-06-12 09:10

Za drogo źle, tanio też źle. To jak ma być? ;)

Zestaw po hurcie 110 + 90 wymiana pod warunkiem że uszczelniacz pompy nie cieknie.

MisiekT 20-06-12 09:12

Cytat:

Napisał kris 123 (Post 738248)
Za drogo źle, tanio też źle. To jak ma być?

bo dyskusja bez sensu... czekamy na opinie bywalcow [bigok]

kris 123 20-06-12 09:17

Z forumowiczów był już Geras i rafi99xu może się wypowiedzą.

Falcon 20-06-12 09:31

Cytat:

Napisał MisiekT (Post 738247)
Falcon, chyba w uslugach nie robisz :D mowa o ryzyku firmy - raz na jakis czas cos spitolisz i powinienes z zarobku miec na to rezerwe... z 70zlbrutto za godzine porzadnej pracy nie ma takiej mozliwosci

Od tego jest ubezpieczenie.;-) Poza tym pewnie zarabiają na czymś innym niż wymiana rozrządu w TDCi.:-)

rafi99xu 20-06-12 17:22

Siema... byłem, byłem i zadowolony wróciłem:-) wymiana sprzęgła, zaślepienie egr. O cenie nie wiem czy pisać bo pewnie każdy indywidualnie będzie pytał Krzyśka w razie serwisu. Ja jestem zadowolony, żona tym bardziej bo po drodze w Nadarzynie na zakupy jej starczyło heheh :-) Ogólnie pewnie, że polecam ten warsztat, wszystko świetnie dogadane, czas wymiany tak jak we wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Warto było jechać nawet ode mnie z Sochaczewa... więc nawet jak ktoś będzie z Warszawy to śmiało można tam jechać:-) Podsumowując: pewnie będę miał (albo już mam) nowego serwisanta:-) pozdrawiam

rexrst 21-06-12 11:43

Tez jade :D Były właściciel moje foczki to się pewnie nią dobrze zaopiekuje

Geras 21-06-12 15:37

Jak już pisałem w swoim temacie, sprawdzenie zaworów, wymiana kabli, świec, regulacja linki od skrzyni biegów, zero problemów :)

Polecam przekonać się osobiście

jajcoo 21-06-12 16:04

A ja już byłem tydzień temu w czwartek i również zdecydowanie polecam Krisa.

Przed pracą podstawiłem Foke na przegląd i wymianę rozrządu. Po pracy odebrałem z wymienionymi dodatkowo cylinderkami hamulcowymi i solidnie przytwierdzonym chlapaczem, którego wcześniej urwałem na krawężniku [banghead]

Wszystko zrobione szybko, przyjemnie i bezproblemowo, w zdecydowanie konkurencyjnej cenie [bigok] Poza tym 5min SKM'ką od Służewca!

Mam nadzieję, że sprzedaż Smerfa i inwestycja w warsztat szybko się zwróci :)

Caesar 21-06-12 16:56

Cytat:

Napisał Geras (Post 738776)
Jak już pisałem w swoim temacie, sprawdzenie zaworów, wymiana kabli, świec, regulacja linki od skrzyni biegów, zero problemów :)

Polecam przekonać się osobiście

Wiesz ile za samą regulację linek od skrzyni? Czuję, że u mnie przydało by się cos takiego zrobić :D

rexrst 21-06-12 23:21

No Smerf juz w rekch bylego pana :D Akcja zaworki.

Geras 22-06-12 10:12

Cytat:

Napisał Caesar (Post 738811)
Wiesz ile za samą regulację linek od skrzyni? Czuję, że u mnie przydało by się cos takiego zrobić :D

Zadzwon do Krisa ale groszowe sprawy.

newrafal 22-06-12 21:06

z tego co podajecie to musi byc obok serwisu abs'car ????

kris 123 23-06-12 07:47

Może nie zupełnie obok ale na tej samej ulicy bliżej Grójeckiej.

rexrst 24-06-12 13:47

Witam,
Mogę z czystym sumieniem polecić Chris-Car . Zawory wyregulowane tak, że nigdy w życiu odkąd mam ten samochód nie chodził tak "aksamitnie". Cena jak trzeba i z góry nie polecam Kuta Motors. 5 tysięcy po ich regulacji (w sumie nie wiem czy to w ogóle było dobrze zrobione) 2 zawory podparte i 6 do regulacji.

coomac 25-06-12 13:57


CCS - polecam serwis, cena za usługę taka, jak padła w rozmowie telefonicznej, bez opóźnień, bez tłoku, bez dłubania w nosie, bez zastanawiania się co odkręcić a co zostawić.

mar-pow 29-06-12 18:28

Ja również z czystym sumieniem polecam CCS.
Właśnie wróciłem po wymianie amortyzatorów i lamp w Seicento
(a i z Focusem jestem już umówiony na wizytę). Ceny bardzo bardzo przystępne i rozsądne. Krzysiek ma dostęp do części po dobrych cenach więc jak coś może zamówić.
Uważam że tak jak temat o Zbychu i naprawach u niego powinien zostać podwieszony... Co na to moderator ?

anubis 29-06-12 20:19

Co do rozrządu to i u Zbycha zdarzają się pomyłki ale Zbychu staje na wysokości zadania i nawet gdy to się zdarzy naprawia błędy.
Ale pytanie z innej beczki. Jak to jest z zaworami w MK1. Co ile powinno się kasować luzy, a co z hydrauliczną kasacją luzów, jest takowa?

MisiekT 29-06-12 21:33

Cytat:

Napisał mar-pow (Post 741943)
powinien zostać podwieszony

jaskolka wiosny nie czyni - niech sie doczeka wiekszego grona zadowolonych klientow, to pewnie nikt problemu robil nie bedzie...

PePe 30-06-12 10:17

40 zl na konto klubu i da sie :)

mar-pow 12-07-12 12:15

Wróciłem właśnie z CCS. Wymiana drążka LP + łożysko LT + nieoczekiwanie LT piasta z czopem ;) a i naprawa przycisku pasażera od el.szyb. Oczywiście polecam, wszystko poskładane jak należy na nowych śrubeczkach itd. Profi, miło i pogadać też można...

necki 13-07-12 17:45

ja rowniez moge polecic. bardzo sympatycznie, w przystepnej cenie i kol narazie nie pogubilem po wymianie sprezyn ;)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:16.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi