Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Serwis i gwarancja (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=15)
-   -   Warsztat u Wuja Zbycha - Warszawa (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=15466)

MisiekT 01-03-07 20:14

Warsztat u Wuja Zbycha - Warszawa
 
Nasz ulubiony, zaprzyjaźniony Warsztat u Wuja Zbycha..

obecna siedziba: ul. Naddnieprzańska 8, Warszawa tel. 691745391

na hasło "FKP" "Oskar" lub "PePe" specjalane promocje i mega rabaty.... (oznaczenia FKP pomagają w rozmowie).
oczywiscie oprócz tego miła atmosfera i gwarancja uczciwego przyjrzenia się sprawie GWARANTOWANA!!!!!

W tym tamacie proszę wyłącznie o info o tym co u Zbycha robiliście i jak bardzo jesteście zadowoleni :mrgreen:
i jednoczesnie prosilbym o 1 post na osobe, czyli edytujemy i dopisujemy nowe wizyty, a nie tworzymy kolejne strony :wink:

Informacje:
- Zbych jest elastyczny jezeli chodzi o godziny pracy, mozna sie spokojnie umawiac na konkretne godziny (mniej wiecej), pracuje w soboty (ale nie wszystkie)
- u Zbycha placi sie tylko gotowka, (brak terminala)
- wystawia faktury VAT (proszę zgłaszać na wstępie)
- dla zainteresowanych Zbych wypisuje karteczki z pieczatka potwierdzajace przeglad i inne naprawy
- do Zbycha jest srednio wąski wjazd i jeszcze wezszy wyjazd :D , wiec jak nie czujecie sie na silach, lepiej dajcie kluczyki Zbychowi
http://img713.imageshack.us/img713/1...gozbicar21.jpg

Muggsy 01-03-07 20:41

z drobiazgów: wymiana sprzęgła, wahacze, ręczny, silnik krokowy...

i kilka porad fachowych

solidnie i kawki się napić można ****

w najbliższą sobotę przegląd a potem wymiana tego, co niezbędne :)

i po przeglądzie... :mrgreen:

Oskar 02-03-07 16:30

Rozrząd,pompa wody,sprzęgło,łaczników to juz nie pamietam ile, filtr paliwa,przeglądy olejowe,klocki ,tarcze,lampy przód zmiana :mrgreen: hamulce tył, drgania na kierownicy zlokalizowane [notworthy] i naprawione (czyli wymiana poduszki skrzyni,
Luz półosiowy wału , wymiana pompy paliwa i sam juz nie pamiętam co jeszcze

Ale warsztat pierwsza klasa [metal] [metal] [metal]

Rasta 02-03-07 16:58

Łożysko w tylnim kole, tarcze i klocki, olej oraz termostat - wszystko zrobione profi :smt023

Mariusz Piotr 03-03-07 15:20

Siemanko :)
Ja wlasnie dzis to jest 03/03/07 wstawilem swojego Focusa do Zbycha.
Bede tam robil coz.... remont silnika a dokladnie mowiac pierscienie na tlokach bo cos nie oleju za wiele bierze oraz koncowki w ukladzie jezdnym :)
Co do drugiego to Zbychu powiedzial iz to maly problem ale co do pierwszego to naprawa troche bedzie trwala . Jestem zdania , ze jak ma byc cos dobrze zrobione to trzeba pocvzekac . A zabawa z tlokami to nie taka prosta sprawa :)
Facet zna sie na tym co robi , nie obiecuje manny z nieba i to mi sie podoba .
Co do dalszych postepow to bede informowal :) szanowne grono :))
Pozdro :))
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Wysłany: Pon 05 Mar, 2007 22:10:
Witam
I styalo sie ..... Zbychu rozkrecil silnik i postawil diagnoze... Przepalony TŁOK , tragedia.
Byl on powodem wszystkich moich bolaczek w bolidzie.. I co teraz....
Sa dwie mozliwosc .
1. Nabyc nowy dobry silnik - ale jakie sa koszta takiego silnika??
2. Zalatwic nowy tlok i probowac cos zrobic .... ale czy jest jakis sposob ??. Moze bedzie trzeba szklanki regenerowac ale gdzie i czy sie da??
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Wysłany: Sob 17 Mar, 2007 07:24
siemanko
Wlasnie nabylem blok z tlokami i ..... Zbychu bedzie sie bral do roboty
Po zakup wybral sie razem ze mna ,wiec.... Zbychu pomaga w doradzaniu kupna czesci i sluzy swoja wiedza . To mi sie podoba
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Wysłany: Wto 03 Kwi, 2007 19:34
I stalo sie ... bo lid naprawiony Pelen profesjonalizm , mila atmosfera i cxo najwazniejsze dobrze wykonane zadanie . Polecam . Silnik mojej Foki zostal zbudowany od nowa . Na chwile obecna dziala jak nowy. Mam sie tylko zglosic na maly przeglad
Polecam Warsztat Zbycha

SzerszeN 03-03-07 19:07

ja narazie tylko wymiana sprzegla, kocnowka stabilizatora i zalozenie oslony pod silnik gratis ;), oraz ogolne osluchanie auta i stwierdzenie ze jest ok

szkoda ze klimy nie robi bo bym mu jeszcze foke podstawil przed latem

Likeon 05-03-07 13:46

Pompa wody, cewka, przewody,czujnik na wale, czyszczenie układu chłodzącego, wymiana termostatu, cylinderki hamulcowe, szczęki w bębnach, rozrząd a jutro duży przegląd.
Serwisuję się od zeszłych wakacji i jestem SUPER zadowolony ( z serwisu, bo z usterek to karwa wogóle).

Podsumowując Ford gówno wort :P

Rasta 16-03-07 22:44

Foca, a raczej jej wrak dziś zawitał u Zbycha, który robił przeszczep kilku gadżetów. :wink:

Jestem pod wrażeniem szybkości wykonania tych czynności - pełne profi [metal]
Ogólnie polecam i nigdzie indziej już nie pojadę [bigok]

Ps. Podziękowania dla MiśkaT za zanagażowanie w sprawę i pomoc, bez ciebie nic z tego by nie wyszło [pub2]

A.M Wiśniewscy 22-03-07 21:43

Dzisiaj byłem u Zbycha z moją nowo nabytą foczką.Wymieniłem filtry i olej w silniku.Zbychu przeprowadził ogólne oględziny całego samochodu.
Pełna profeska. [greenpeace]

ffuser 25-03-07 20:33

rozrząd u Zbycha wymieniono, filtry i oleje, świece żarowe szt. 4 (jak toto w zime zapalało :shock: ), łożysko tył (tradycyjnie cholera) + ogólny przegląd.... szybko, sprawnie i tanio! Polecam...

MisiekT 29-03-07 16:38

ja robilem na razie raczej drobiazgi, ale:
wymiana swiec, oleju, filtra powietrza, podklejenie obudowy termostatu, wymiana wahaczy poprzecznych (krotkich), wymiana tarcz i klockow z tylu, wymiana tarcz i klocków z przodu...

werteks 29-03-07 19:13

Właśnie wróciłem od Zbycha po pierwszym przeglądzie świeżo zakupionej Foki. Ogólne oględziny auta, wymiana filtrów, oleju, kółek na letnie, kilka fachowych porad a wszystko w bardzo miłej atmosferze. Polecam :D

Rasta 03-04-07 22:33

Moja nowa turbo foczka tez juz zaliczyła wizyte u Zbycha - wymiana termostatu, płynu chłodnieczego i obu łączników stabilizatora z przodu, oczywiście wszystko profi i w miłej atmosferze :mrgreen:

Grubelek 11-04-07 22:10

Moja foka zaliczyła u Zbycha
rozrząd, sprzęgło, czujnik prędkosci,poduszka skrzyni,łączniki staby, no i wielki wiosenny przegłąd z klockami paskiem,olejem,wsie filtry rolką napinacza, i innymi drobnymi duperelami Szybko sprawnie i bez trzęsienia dla budżetu Polecam wszystkim [metal]

Gopher 12-04-07 11:53

byłem wczoraj ... na razie tylko rozrząd - profesjonalnie, czysto, szybko ... ocena pojazdu, oszacowanie i wskazanie niezbędnych i zbędnych napraw ... bardzo polecam ... myślę że nie była to ostatnia wizyta choć jak każdemu życzę ich jak najmniej :)
najbliższy wypad "nad dniepr" po uzbieraniu kaski na przegub wewnętrzny - objaw "wibracje przy przyspieszaniu"

Zibil79 12-04-07 20:04

Witam!!!

Wracilem właśnie z przeglądu, wymieniany był: filtr powietrza, oleju, kabinowy, świece oraz olej. Pozatym zrobiono ogólne oględziny. Muszę potwierdzić wszystkie pozytywne opinie na temat tego warsztatu.

Pozdrawiam!!!

gonczek 23-04-07 09:20

VSS bez młota to nie robota.
Profesjonalna wymiana, sprawnie i w miłej atmosferze. POLECAM!

logan 24-04-07 21:13

Pełna profeska :D
Wymiana termostatu i czyszczenie silnika krokowego. Do tego miła atmosfera i poznanie kolejnego klubowicza - Oskara [bigok]

Yoreek 06-06-07 16:46

Jak Wuj Zbych sprzęgło naprawiał ... ;)
 
Do Zbycha zajechałem z bardzo miękkim sprzęgłem. W ASO zaproponowano mi wymianę całości za XXX [banghead] No więc Wuj "rzucił okiem" i wymienił tylko przewód płynu hydraulicznego. Całość XXX zeta, z czego przewód XXX. Szybko, fachowo i rzetelnie [metal] .

Wracam do Wuja Zbycha następnym razem ... byle nie za szybko :P

Sorki za kwoty. Ale powiem że było okazyjnie. [hmm]

emes 27-06-07 11:23

Trzecia już wizyta u Wuja Zbycha
1. tarcze hamulcowe
2. przegląd olej filtry
3. (wczoraj) rozrząd.
Za wszystkie wystawiam 5 - tkę - punktualnie, szybko, fachowe porady, cena i..... poczucie, że zostawiam Fokie w dobrych ręcach - bezcenne.
pozdrawiam

KP 27-06-07 11:27

Cytat:

Napisał emes
punktualnie, szybko

i znowu Oskar powie ze Zbych nie miał czasu na jego foczkę [rotfl]

Oskar 27-06-07 11:54

Cytat:

Napisał KP
Cytat:

Napisał emes
punktualnie, szybko

i znowu Oskar powie ze Zbych nie miał czasu na jego foczkę [rotfl]


..erdole [foch]
Wstawiam w przyszłym tygodniu i mie nie obchodzi - ma byc zrobione jak nie - jak pielegniarki kładem siem przed bramo [foch]

Muggsy 27-06-07 12:01

Cytat:

Napisał Oskar
Wstawiam w przyszłym tygodniu i mie nie obchodzi - ma byc zrobione jak nie - jak pielegniarki kładem siem przed bramo

wczoraj byłem u Zbycha - zrobił co trzeba [chytry]

[bigok]

w@riat 27-06-07 13:57

rozrząd ............. się robi;))

PePe 27-06-07 14:05

Cytat:

Napisał w@riat
rozrząd ............. się robi;))

wiemy [plask]...

ale podobno widzieli Zbycha i grubego lansujących siem focusem sedan po Grochowie - z tyłu jakes panny czy cuś byli... [hmm]...

ponadto znamy przypadek zaginięcia z auta klienta gaśnicy i trójkąta ostrzegawczego...

ponadto nie wiemy czy to można wiązać ale jednemu koledze zgineło 2 dni po wizycie u Zbycha radio i to bez wywalania szyby ani uszkodzenia zamka.... [hmm]...

no ale to pewnie plotki [ninja] [chytry]

Oskar 27-06-07 14:10

Cytat:

Napisał w@riat
rozrząd ............. się robi;))

Nawet siem już kończy robić

Oficjalnie zjebałem mechaniora i ogłaszam wszem i wobec next czwartek w Zbi Carze je remanent/remont/odszczurzanie czy co tam chceta - je zamkniete bo moje auto ma byc zrobione [foch]

PePe 27-06-07 14:17

8 dni termin dla klienta o statusie VIP [panna]...

toć to siem do Faktu nadaje czy innej AutoSzmaty [plask]

Oskar 27-06-07 14:26

Cytat:

Napisał PePe
8 dni termin dla klienta o statusie VIP [panna]...

Nie ma co, chyba cza wezwać Ryszarda Cebulem z Uwagi [palacz]

PePe 27-06-07 14:34

Cytat:

Napisał Oskar
Cytat:

Napisał PePe
8 dni termin dla klienta o statusie VIP [panna]...

Nie ma co, chyba cza wezwać Ryszarda Cebulem z Uwagi [palacz]

albo Elę Jaoworowicz ze sprawy dla reprterów....

w@riat 27-06-07 14:53

Siem wam karwa nudzi w tej robocie bo nic ino spam na maxa.
budzetówka zarobiona;))


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:24.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi