Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Opony, felgi, hamulce i zawieszenie (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=33)
-   -   Ceny za klocki i tarcze w ASO (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=24000)

ZootAlures 15-10-08 12:20

Ceny za klocki i tarcze w ASO
 
Witam
Ostatnio przy okazji przeglądu (60 tys) wymieniono mi w ASO tarcze i klocki (przód).
Kosztowala mnie ta przyjemnośc ponad 900 PLN (tarcze 620, klocki 220 + robocizna częściowo uwzględniona w cenie przeglądu).
Cześci na fakturze nie mają specjalnych oznaczeń więc zakładam że to produkcja 'Ford'.
Porownując ceny samych części ze sklepami internetowymi (połowa taniej) wychodzi mi na to, że wyszedłem na frajera.
Czy to normalne ceny w ASO?


pozdrawiam
Z

ptasiekk 15-10-08 12:23

To normalne. ASO zawsze jest najdroższe.

MisiekT 15-10-08 12:26

Cytat:

Napisał ZootAlures
Czy to normalne ceny w ASO?

tak...
Cytat:

Napisał ZootAlures
wyszedłem na frajera

na to wyglada...

ASO to sie odwiedza jak auto jest na gwarancji (i to tez tylko z rzeczami objetymi gwarancja, klocki i tarcze mozna wymieniac poza ASO), ewentualnie jak masz dobrego znajomego mechanika i znizke na czesci...

Vadero 15-10-08 23:07

Re: Ceny za klocki i tarcze w ASO
 
Cytat:

Napisał ZootAlures
Witam
Ostatnio przy okazji przeglądu (60 tys) wymieniono mi w ASO tarcze i klocki (przód).
Kosztowala mnie ta przyjemnośc ponad 900 PLN (tarcze 620, klocki 220 + robocizna częściowo uwzględniona w cenie przeglądu).
Cześci na fakturze nie mają specjalnych oznaczeń więc zakładam że to produkcja 'Ford'.
Porownując ceny samych części ze sklepami internetowymi (połowa taniej) wychodzi mi na to, że wyszedłem na frajera.
Czy to normalne ceny w ASO?


pozdrawiam
Z


nawet bym powiedzial ze niski - mi za klocki chcieli 255zł ;)
wolałem sobie na ford.sklep.pl kupic

AutoElegance 16-10-08 01:05

ZootAlures, za taka kase to mialbys dobry zestaw duuzo lepszych niz fabryczne hamulcow;)

M.A.G. 16-10-08 08:09

ZootAlures, nie przjmuj się, człowiek uczy się na błędach :mrgreen:

Mi za rozrząd w ASO zaśpiewali 1600zł, zrobiłem u mechaniora w sumie za ok 500 - nigdy w ASO fury nie będę robić - oczywiście przegląd perforacji nadwozia to wyjątek [obowiązek] :twisted:

Pabloos 16-10-08 09:16

ZootAlures, też kiedyś wpadłem na taki genialny plan , do dziś to pamiętam [zimny]

gatuso_18 17-10-08 20:58

to powiem wam cos lepszego :D ja sie pytalem o wymiane sprzegla i jakiegos mechnika polecil mi go gostek od ktorego kupowalem sprzeglo :) za sprzeglo zaspiewal sobie 900 i powiedzial ze w ASO chca 1300 a inny mechanik po znajomosci wymienil mi sprzeglo rozrzad i hamulce za 350 ... ale radio mi rozkodowali wiec musialem sie pomeczy by je wyciagnac ale nie jest zle :D roznica cenowa jest spora ;D

dynia 03-11-08 13:31

Re: Ceny za klocki i tarcze w ASO
 
Cytat:

Napisał ZootAlures
Witam
Ostatnio przy okazji przeglądu (60 tys) wymieniono mi w ASO tarcze i klocki (przód).
Kosztowala mnie ta przyjemnośc ponad 900 PLN (tarcze 620, klocki 220 + robocizna częściowo uwzględniona w cenie przeglądu).
Cześci na fakturze nie mają specjalnych oznaczeń więc zakładam że to produkcja 'Ford'.
Porownując ceny samych części ze sklepami internetowymi (połowa taniej) wychodzi mi na to, że wyszedłem na frajera.
Czy to normalne ceny w ASO?


pozdrawiam
Z

a zerknij tu www.mikoda.pl

marcin/anka 02-02-09 15:12

widze że temat już stary troszku,ale co tam.
dziś wymieniłem tarcze,klocki przód w AUTOMARKET BYDGOSZCZ za 355 zł z robocizną.
fakt,nie były to orginały,ale też nie najtańsze podróbki,a cena fajna i w 20 min zobione


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:17.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi