Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Serwis i gwarancja (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=15)
-   -   [FFI] Lakiernik w Poznaniu (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=20845)

kasprzak 14-02-08 13:26

[FFI] Lakiernik w Poznaniu
 
Witam,
Jak w temacie...
znacie jakies adresiki dobrych i jednoczesnie okazyjnych cenowo ( a takze w porzadku, ktorzy beda chcieli pomalowac detale w postaci listw np.) lakiernikow ?
Rejon: Poznań i bliskie okolice.


z gory dzieki za pomoc


ps. na gwalt tego nie potrzebuje, bo zmiany za 1-2miesiace...ale powoli trzeba kompletowac wszystkie potrzebne rzeczy.

marcin9913 15-02-08 11:57

Cytat:

Napisał kasprzak
pomalowac detale w postaci listw np

a nie myślałeś żeby samodzielnie pomalować???

pawel_pz 15-02-08 13:57

Re: Lakiernik w Poznaniu
 
Cytat:

Napisał kasprzak
znacie jakies adresiki dobrych i jednoczesnie okazyjnych cenowo

Te dwa kryteria wzajemnie się wykluczają :lol:
Dobry lakiernik jest na naramowicach: Auto-Dom. Nie mają chyba swoje strony, ale namiary możesz znaleźć chociażby tutaj

Pozdrawiam

kasprzak 16-02-08 10:13

Nie musza sie wykluczac...moze byc lakiernik, ktory dobrze wykona usluge, ale nie wezmie za nia jak za zboze.

Moge sam pomalowac, mam dostep nawet do kompresora, pistoletu itp., boje sie tylko o dobor koloru :/.
Napewno zderzak oddam, chce miec go dobrze zrobionego, a klameczki, listwy, lotka itp. to sam.

marcin9913 16-02-08 10:42

Cytat:

Napisał kasprzak
a klameczki, listwy, lotka itp. to sam.

Ja też włąśnie szykuję się do malowania, ale sprayami...

kasprzak 06-03-08 20:56

Podnosze temat troche, bo juz mam zalozony niebieski zderzak na srebrnej foczce i czas go psiknąć.

Znacie tych majstrow lakiernikow? :)

micmac 08-03-08 10:11

Polecam lakiernika w Baranowie na ulicy Przemysłowej 2, jadąc A2 za Smochowicami skręcacie w prawo. Numer telefonu 061/8142086.
Mogę polecić bo robiłem u nich zderzak w poprzedniej foczce jak mi baran jakiś na parkingu go rozwalił, teść i ojciec również u niego robili więc mamy z nim pewną praktykę ;)

kasprzak 09-03-08 14:38

Pamietasz ile wziął za psiknięcie zderzaka od Foki?



_______________
UPDATE:

Jak mi micmac na GG napisał...ok 300zł z montażem.
Bylem u innego lakiernika u którego znajomy malował pare razy po kilka elementów, ma zniżke więc wyszło za 200zł, a jeszce dokładkę mi spasuje, polakieruje i zamontuje.
Także razem 400zl.

Adres: ul. Starołęcka (nr nie pamiętam), 501476678

Patrol 19-04-09 11:21

witam, odświeżam wątek bo szykuje mi się naprawa blacharsko lakiernicza - czy poza w/w lokalizacjami ktoś korzystał z innych godnych polecenia warsztatów w Poznaniu/okolicach? byłem w auto-dom i faktycznie obsługa na wysokim poziomie, ale cena podobnie wysoka (~500 za element z montażem/demontażem).

kasprzak 19-04-09 11:51

Z takich tańszych to na Starołęce jest jak wyzej napisałęm :

Gulczyński Jarosław Lakiernictwo Pojazdowe
ul. Starołęcka 200, tel. 501476678, płaciłem w Astrze 2 lata temu - 150-200zł za zderzak z tego co pamiętam, ale sam demontowałem i zakładałem, a poważniejszą blacharkę facet oddaje sąsiadowi z tego co kojarzę - jakość lakierowania nieco niższa niż następna pozycja:

z takich po cenach normalnych, którego w większości polecam jak ktoś pyta (ok. 300zł za element - robił komuś z rodzinki FF2, Passata i wyszło ok, bez zastrzeżeń) to:

Lakiernictwo pojazdowe - Tadeusz Kosmowski
ul. Studzienna 5 (na Zawadach, przy ul. Głównej), tel. 061 8780311

a z takich lepszych to to również to co już padło:
Auto-Dom, w Baranowie, kontakt był podany wyżej - ale tutaj się cenią nieco wyżej (mowa o cenach w Poznaniu, bo do cen np. w stolicy to cena normalna)

Patrol 23-04-09 11:19

dzięki za info, wybrałem Auto-dom; po odbiorze opiszę 'wrażenia' :wink:

kasprzak 23-04-09 18:10

Koniecznie, bo nie znam u nich cen, a ciekawi mnie jak robią, bo podobno są naprawdę dobrzy, a ciekawe ile biorą faktycznie za element i czy skłonni są na jakies rabaciki.

Patrol 13-05-09 20:57

tak jak obiecałem moja opinia o Autodom:
obsługa bez zastrzeżeń, co do samej naprawy - ciężko mi fachowo oceniać, bo nie jestem lakiernikiem, ale ogólny efekt zadowalający. Minus za to, że nie było wcześniej informacji o malowaniu drzwi tylko od strony zewnętrznej. W aucie kumpla usługa była przeprowadzona identycznie (malowanie drzwi tylko z zewnątrz) więc taki jest widocznie 'standard'.
Były też inne drobne uwagi i niedociągnięcia, ale wszystko załatwiono bez problemów i stresów.
Podsumowując - obsługa 6/6, jakość 4/6; koszt zgodny z pierwotną wyceną, termin naprawy zachowany.
Jeśli kogoś interesują szczegóły całej naprawy to zapraszam na priv.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:24.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi