Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Opony, felgi, hamulce i zawieszenie (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=33)
-   -   Kiedy zmieniacie na letnie?? (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=1797)

Sypek 18-03-05 20:48

Kiedy zmieniacie na letnie??
 
zimy chyba juz nie bedzie a ja nie moge sie doczekac aluskow [hehe] tylko troche duzo wody jeszcze jest i masa [panna] dziur na drogach. jak prognozy pogody i czy ktos juz zmienił nie liczac Dimmu :) w Gdyni

Szymako 18-03-05 20:50

Ja jeszcze poczekam. W ten weekend maja byc znow przymrozki do -10 :(
Poza tym zimowki zaklada sie juz od kilku stopni na plusie, wiec chyba warto jeszcze chwile poczekac :)

robert185 18-03-05 20:58

Ja zmieniłem dziś :D
W zimie zakupiłem nowe felgi 16" i oponki.
Teraz czekam na zmiane pogody ,aby fotki pstryknąć [chytry]

marekj 19-03-05 09:41

Ja poczekam jeszcze tak do 10-15 kwietnia. Nic sie zimówkom nie stanie a kwiecień plecień...... Juz raz tak miałem ze 7.04 założyłem letnie po czym zrobiła się taka gołoledź że przy 30km/h nie dało się zmienić kierunku jazdy [panna][banghead] - do tego stało sie w czasie powrotu z balangi [pub2][pub2] i moja :smt049 prowadziła. Obecne letnie opony nie nadają sie zupełnie do jazdy po sniegu lodzie itd.

Na drugi dzień wtedy juz był normalny śnieg a nie gołoledź a i tak miałem spore problemy z ruszeniem, a przy hamowaniu konkretny masaż prawej stopy [hehe]

robdol 19-03-05 09:48

Ja myślę że jeszcze odczekam ok. 2 tygodnie [bigok]

Dimmu 19-03-05 10:53

Ja jakos w swieta zmienie, przy okazji odkleje naklejki z gdyni i ladnie autko umyje:) Na moich letnich dobrze sie jezdzi przy zerowych tmp dopoki nie trafie na zywy lod i miekki snieg. Jak gdzies utkne w zaspie to poczekam az sie roztopi :mrgreen:

Oskar 19-03-05 11:21

Sypek , biorąc pod uwagę że właśnie znów spadł śniego to wstrzymaj sie może jezcze trochę

Greg 19-03-05 19:57

Ja jeszcze tez na zimowych smigam , szukam opon 215/45/17 . Jak znajde i kupie to zaraz zakladam :D W poniedzialek montuje sprezynki - 35 wiec trzeba bedzie i fele szybko wsadzac nowe :D
Cytat:

..przy okazji odkleje naklejki z gdyni i ladnie autko umyje..
Nie mow ze jeszcze z naklejkami smigasz :?: :roll:
Pzdr.

art0 19-03-05 22:46

ja też zostanę na zimówkach do początku kwietnia...a potem się zobaczy :D

Dimmu 20-03-05 11:53

Cytat:

Napisał Greg
Nie mow ze jeszcze z naklejkami smigasz :?: :roll:
Pzdr.

A jak, czekam az same odpadna :mrgreen: . Chyba podesle fordowi dodatkowa fakturke :D .

Sypek 21-03-05 09:04

same to tylko u mnie odpadaly [hehe]

Beo 21-03-05 10:58

ogolna zasada to regula 7 stopni powyzej zera.
nizej tej temperatury letnie twardnieja zbytnio i traca wlasciwosci i jest to miejsce na zimowki(p.s. wlasnie ulica jakas foczka przejechala :mrgreen: ).
przyjmuje sie zasade, a przynajmniej ja tak robie, az znajdzie sie pasmo 5 dni o temperaturach powyzej 7 stopni dla zmiany z zimowek na letnie, badz tez ponizej jesli droga jest odwrotna.

tyle zasad. jak nie mialem kasy, to swoim autem smigalem na letnich cala zime do 30 grudnia, do momentu wyjazdu na sylwestra [pub2] ... wtedy pomyslalem, ze juz na pewno bylo 5 dni ponizej 7 :mrgreen: i ... wymienilem. z bolem serca.

Greg 21-03-05 21:36

U mnie foka juz poszla blizej gleby :D opony rowniez dostalem . Mysle ze pod koniec tygodnia juz bede na 17 smigal :D
Pzdr.

Dimmu 21-03-05 22:36

Jakie sprezynki zapodales i jakie wrazenia?

Greg 22-03-05 13:40

Witam , zalozylem H&R -35mm . Wrazenia sa super :D jestem bardzo zadowolony .
Sorki za OT .
Pzdr.

Dimmu 22-03-05 16:59

Cieszymy sie razem z Toba :) Witamy w klubie twardo stapajacych po ziemi fok [bigok]


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:22.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi