Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Inne techniczne (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=10)
-   -   Montaż halogonów "na przód" a la ST (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=246)

marionetka 12-01-05 18:53

Montaż halogonów "na przód" a la ST
 
Witka
czy ktoś przerabiał montaż świateł przecimgielnych do Foki do wersji po 2001r. "na przód" a la ST?

We Fordzie powiedzieli mi, że do świateł, ramek itd. trzeba dorzucić nowy zderzak z lakierowaniem, gdyż standardowy niepasuje.

Potwierdzacie to?
Jakie koszty i gdzie to można zrobić?

zdrówka życzę

marionetka 12-01-05 18:53

Montaż halogonów "na przód" a la ST
 
Witka
czy ktoś przerabiał montaż świateł przecimgielnych do Foki do wersji po 2001r. "na przód" a la ST?

We Fordzie powiedzieli mi, że do świateł, ramek itd. trzeba dorzucić nowy zderzak z lakierowaniem, gdyż standardowy niepasuje.

Potwierdzacie to?
Jakie koszty i gdzie to można zrobić?

zdrówka życzę

Marco 12-01-05 19:17

Spytaj Grega/GregaX100 (zdaje się, że już się zarejestrował na Forum). On pracuje w ASO Forda i montował takie halogeny. Jednak nie przypominam sobie, żeby coś pisał o zmianie zderzaka...[screwy]

Marco 12-01-05 19:17

Spytaj Grega/GregaX100 (zdaje się, że już się zarejestrował na Forum). On pracuje w ASO Forda i montował takie halogeny. Jednak nie przypominam sobie, żeby coś pisał o zmianie zderzaka...[screwy]

moon 13-01-05 08:41

Z tego co wiem to ich podstawowy mankament to to ze slabo swieca (te od ST).

moon 13-01-05 08:41

Z tego co wiem to ich podstawowy mankament to to ze slabo swieca (te od ST).

Czarnuch 13-01-05 14:12

Standardowy zderzak pasuje.
Koszt wszystkich elementow to ok. 1000zl w ASO.
Swieca niezle jak sa czyste (tzn. tuz po umyciu), po zabrudzeniu juz jest znacznie gorzej (tzn. prawie nie widac ze swieca :wink: ).

Czarnuch 13-01-05 14:12

Standardowy zderzak pasuje.
Koszt wszystkich elementow to ok. 1000zl w ASO.
Swieca niezle jak sa czyste (tzn. tuz po umyciu), po zabrudzeniu juz jest znacznie gorzej (tzn. prawie nie widac ze swieca :wink: ).

GreGX100 14-01-05 09:34

Zgadzam sie z przedmówcą, koszt całego kompletu to ok. 1000zł. Zderzaka nie trzeba wymieniac wszystko pasuje w fabryczny seryjny zderzak. Jezeli chodzi o swiecenie to tak jak Czarnuch mowi jak sa czyste to jest ok jak sa brudne to juz jest gorzej. Ja zalozylem te lampki bardziej w celu estetycznym niz efektywnym.

GreGX100 14-01-05 09:34

Zgadzam sie z przedmówcą, koszt całego kompletu to ok. 1000zł. Zderzaka nie trzeba wymieniac wszystko pasuje w fabryczny seryjny zderzak. Jezeli chodzi o swiecenie to tak jak Czarnuch mowi jak sa czyste to jest ok jak sa brudne to juz jest gorzej. Ja zalozylem te lampki bardziej w celu estetycznym niz efektywnym.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:00.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi