Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Elektryka, audio i alarmy (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=31)
-   -   Zegary padły? (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=22258)

Furmann 26-05-08 09:26

Zegary padły?
 
Witam, szukałem czytałem i nie znalazłem takiego samego przypadku.
Dziś rano po odpaleniu zauważyłem, że moje zegary nie działają :shock:
Prędkościomierz, obrotomierz, temperatura, paliwko, licznik kilometrów ani drgną.
Bezpieczniki ok. Aku odpinałem i nic nie pomaga :cry: Z tego co mi się wydaje to przy odpalaniu nie świeci się chyba check engine.

Wiecie co to może być?

Pozdr,
Furman

NeroN 26-05-08 09:41

Odpoieła sie wtyczka z tyłu zegarów ?

Pika coś z przełacznik świateł ?

Furmann 26-05-08 09:47

To obserwacja z przelotu do roboty więc tylko bezpieczniki i aku sprawdziłem.
jak się dostać to tej wtyczki i co masz na myśli "Pika coś z przełacznik świateł ?" :D

Piter1 26-05-08 09:49

U mnie tez czasami sie to dzieje. w moim przypadku pomaga wyjecie i wlozenienie bezpiecznika nr 36.

Furmann 26-05-08 09:52

Cytat:

Napisał Piter1
U mnie tez czasami sie to dzieje. w moim przypadku pomaga wyjecie i wlozenienie bezpiecznika nr 36.

Robiłem tak i dupa zbita. Poczekam do popołudnia. Jak samo mu nie przejdzie to będę myślał co dalej.

Dodam, że sympatiko ten focusik jest ale te drobne mankamenty mnie dobijają. W starszej o 5 lat mazdzie nic mi się nie działo :roll:

paolos 26-05-08 10:08

Furmann, pady zegarów w Foczce FF1 to dość częsty przypadek [z_doświadczenia]

NeroN 26-05-08 10:51

Tam jest brzęczyk błędów czy cuś. w każdym razie jak masz odpięte zegary to pika [z_doświadczenia]

Furmann 26-05-08 15:48

Cytat:

Napisał NeroN
Tam jest brzęczyk błędów czy cuś. w każdym razie jak masz odpięte zegary to pika [z_doświadczenia]

Nic nie pika a zegary po 7 godzinach zaczęły działać [metal] z lekką padaczką na pozycji kluczyka II. Może to wina akumulatora jak piszą inni?

paolos 26-05-08 17:30

Furmann, ja mam tak od ok. 2 lat.
Jak jest wilgotno na dworze zaczynają szaleć wyświetlając przy okazji wszystkie możliwe kontrolki.
Można to podobno jakoś naprawić (jakiś zimny lut w elektronice) ale lepiej wyminić na sprawne ...
Przynajmniej tak elektryk twierdzi [nie z ASO]

Furmann 26-05-08 19:47

Cytat:

Napisał paolos
Furmann, ja mam tak od ok. 2 lat.
Jak jest wilgotno na dworze zaczynają szaleć wyświetlając przy okazji wszystkie możliwe kontrolki.
Można to podobno jakoś naprawić (jakiś zimny lut w elektronice) ale lepiej wyminić na sprawne ...
Przynajmniej tak elektryk twierdzi [nie z ASO]

Zobaczę, jak będą takie akcje się dalej działy to pomyśle o wymianie zegarów.

Dzięki wszystkim za zainteresowanie :smt002

oskar7 26-05-08 21:54

miałem takie objawy, jeszcze na gwarancji,
naprawiali w serwisie chyba ze 3 razy, później jak chciałem wymiany zegarów to naprawili w 20 minut - nic nie wymieniajac i do tej pory chodzą, - wg. mnie zanim ci padną, poszukaj dobrego elekrtyka -choćby nawet w ASO


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:36.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi