Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Serwis i gwarancja (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=15)
-   -   Gdzie zmienić rozrząd w Rzeszowie? (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=7954)

hose 30-12-05 23:18

Gdzie zmienić rozrząd w Rzeszowie?
 
Witam
Mam prośbę do forumowiczów z podkarpacia. Potrzebuję pomocy w wyborze warsztatu zamiast ASO - muszę zmienić rozrząd, może znacie dobrych mechaników lub serwisy które cenią się troszkę taniej? :)

Pozdrawiam

krzychu 07-03-06 14:43

Na pewno nie jedz do ASO ResMotors. Obedra Cie ze skory i bedziesz jezdzil 15 razy poprawiac. Jest na obwodnicy jakis warsztat ktory sie specjalizuje w Fordach ale nie znam szczegolow. Jest tez jakis ponoc niezly w Boguchwale (kierunek na Krosno) ale nie mialem z nimi do czynienia, po prostu spotkalem kilku zadowolonych.

Tichon44 20-12-06 22:35

Hejka,

Pytanie stare ale dla mnie wlasnie aktualne - wiec ponawiam, gdzie dobrze i Tanio (czytaj: nie w ASO) w RZeszowie lub okolicach wymienie rozrzad?

Moja swiezo kupiona Foczka choc mloda ma juz 144tys wykrecone i nawet boje sie zrobic trase Wa-wa Rzeszów w ten piatek, a co dopiero z powrotem...

POzdrawiam, i czekam na pomysly - klub Rzeszowiaków raczej dosc mocny tu chyba?

Tichon
PS: Gospodarze powinni mnie pochwalic: pierwszy wpis a juz uzylem wyszukiwarki i nie zakladalem kolejnego watku niepotrzebnie!

Fabriccio 21-12-06 08:46

ja mam mechanika ale w Tarnobrzegu, mam 3 auto i zawsze jeżdżę do niego. I u niego też wymieniałem rozrząd w mojej foczce. Kosztowało mnie to o ile pamiętam 100zł.



Oczywiście to koszt robocizny, części 2 rolki, napinacz , pasek good year. 400zł. Czyli razem ok. 500zł

Tichon44 21-12-06 10:15

Dzieki Wielkie Fabriccio! Choc nie che mi sie az wierzyc. Rozumiem, ze to cena tylko za robocizne? a gdzie kupiles sam rozrzad?

Hmm... Tarnobrzeg daleko, ale jak bede w desperacji to pojade. A ktos moze zna blizej RZeszowa?
POzdro!

Tichon

maciejka104 21-12-06 10:51

przy wjezdzie do Sokołowa M. po prawej jest dobry gosc. Mi wymienial ale on zazwyczaj to sie elektronika zajmuje, specjalista od zdechnietych pomp dieslowskich.

Tichon44 21-12-06 11:02

NO Sokolów juz blizej - Dzieki!

Jakiekolwiek namiary na nieo zebym sie mogl umówic? czy to moze jest ten zaklad?:

Franczyk Stanisław Stacja Obsługi Samochodów
36-050 Sokołów Małopolski, ul. Tysiąclecia 34 - woj. podkarpackie
tel. 017 772 93 94

Tichon

maciejka104 21-12-06 11:21

kurcze nie wiem. Ja poznalem goscia jak mi zdechla pompa a pozniej juz po znajomosci.
Wymienialem tez rozrzad w Lezajsku (pochodze z Lezajska). Wszelki serwis tez tam robie bo w warszawce jest o wiele drozej.

Krystian339 21-12-06 12:43

Witam wczoraj zmieniałem rozrzad na Muninie za Jarosławiem w Bosch Servis i oto koszty:1.8Tdci/115

Cały rozrzad orginalny Fordowski czyli pasek +napinacz 304zł
Robocizna 160zł

To sa ceny po rabacie!!! Jako stały klijent :mrgreen:

PILOT 22-12-06 11:29

Cytat:

Napisał krzychu
Na pewno nie jedz do ASO ResMotors

potwierdzam :mrgreen:

Cytat:

Napisał krzychu
Jest tez jakis ponoc niezly w Boguchwale (kierunek na Krosno)

jesli ktos ma namiary na ten zaklad to by bylo super :D fachura podobno niezla z goscia i niedrogi :!:

POZDRO :!:

Pawey 04-02-07 18:47

W Rzeszowie na ul. Przy Torze 1 jest warszat, koleś robi fordy, kiedyś pracował w fordzie ale nie znam szczegółów najlepiej podjechać i zapytać, sam sie wybierałem ale do dziś sie nie wybrałem :D

dlugas1982 03-02-09 11:50

podbijam pytanko bo mi się też szykuje rozrząd plus pompa wody

ktos ma jakieś fajne namiary ?
rzeszów i bliskie okolice

[ Dodano: Pią 06 Lut, 2009 19:38 ]
http://www.kescar.pl/


części do rozrządu 310zł plus robota (niewiem ile bo robilem kilka innych rzeczy)

POLECAM

grass-ik 29-05-12 13:14

Odświeżam ... :)

Ma ktoś namiary na dobrego ogarniętego mechanika którego może polecić z Rzeszowa albo okolic ?

mosquito 11-10-17 14:17

Prośba o namiar na dobrego mechanika od Forda okolice Łańcut, Rzeszów.

RaVał 12-10-17 17:12

Ja swojego serwisuje u Jacka w Racławówce koło Rzeszowa, głównie widuje u niego właśnie Fordy i po 3 latach stwierdzam, że sporo o nich wie. Ceny są spoko na jakość usług tez nie narzekam.

AUTO-JACK
Racławówka 278a
606 724 471


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:12.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi