Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Tuning mechaniczny (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=12)
-   -   [FFII] większy power w TDCi 115KM (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=10425)

cisza 15-05-06 08:58

[FFII] większy power w TDCi 115KM
 
Zastanawiam się nad wykonaniem modyfikacji elektronicznej silnika (wirusek). Master`s Tuning obiecuje wzrost mocy ze 115KM do 130KM oraz przyrost momentu z 280Nm do 320Nm przy zachowaniu bezdymnej charakterystyki pracy silnika. Fachowcem nie jestem i pytam doświadczonych czy będzie to odczuwalne podczas jazdy? Co się teoretycznie powinno poprawić przy takich parametrach? I czy warto za 1600 zł? :roll:
Za każdą opinię będę wdzięczny :D

edit: chip, tuning, chiptuning

zis 15-05-06 09:13

Odczuwalne bedzie ... i jezeli bedziesz jezdzil normalnei to byc moze zmniejszysz spalanie ON. Co do samego Mastersa to podobniez jego virusy sa jednymi z najlepszych i jesli juz gdzies mialbym zarazac foke to tylko u niego.

NeroN 15-05-06 09:48

nic dodać nic ująć... :mrgreen:

Grzechos 15-05-06 12:11

Odczujesz, myslę że mozna podkręcić trochę lepiej niż 130KM. Masters -ok!

cisza 15-05-06 14:13

Cytat:

Napisał Grzechos
Odczujesz, myslę że mozna podkręcić trochę lepiej niż 130KM

Można, można ... tylko powyżej 130KM z Foki robi się Stefan Batory :) No chyba, że ktoś lubi zostawiać zasłonę dymną :twisted:
Cytat:

Napisał zis
Co do samego Mastersa to podobniez jego virusy sa jednymi z najlepszych i jesli juz gdzies mialbym zarazac foke to tylko u niego.

Właśnie takie opinie skierowały mnie do Staszewskiego, gośc zna się na rzeczy ... a jak jest w rzeczywistości to (mam nadzieję) przekonam się już niedługo :mrgreen:
Poczekam jeszcze na opinie zawirusowanych ... pewnie mnie jeszcze podkręcą :wink:

Picia78 15-05-06 18:07

Star yakadaj ja mam w 100Konnzm i smigam jak nie weim :wink:

cisza 15-05-06 20:18

oooo Picia78 ty masz dokładnie 130KM/320Nm :shock:
dymi ci strasznie jak przyciśniesz w deche ??
aaa czy ty masz chipa czy moduł? Chyba wirusek lepszy, prawda?

tomkx 16-05-06 20:14

Nie ma co się wahać - trzeba wirusować. Z całą pewnością poczujesz różnicę. :)

szydło 17-05-06 11:54

Cytat:

Napisał tomkx
Nie ma co się wahać - trzeba wirusować. Z całą pewnością poczujesz różnicę. :)

Święta prawda, gdyby nie kwestie finansowe, już dawno moja foczka była by zawirusowana. Mawiają, że im wcześniej, tym lepiej dla samochodu, więc wahanie jest jak najbardziej nie na miejscu :smt001 . Co do Mastersa, to słyszałem dużo dobrych opinii, w Warszawie robi to też Unitronic (chyba GregX100 tam robił), z godnych polecenia to słyszłem jeszcze o TTC (Kraków) i Compsporcie (Bielsko-Biała) jako o specjaliście w kwestii tuningu diesla (ale nie wiem czy mają doświadczenie z fokami, bo chyba grzebią głównie w jednostkach VAG'owskich). Namawiam więc do niewahania się, wirusowania i zamieszczenia wykresów z hamowni na forum, dla dobra ludzkości. A potem pozostaje już tylko [tuning] .

Pozdrawiam. Szydło :D


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:15.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi