Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Elektryka, audio i alarmy (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=31)
-   -   Autoalarm Cobra (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=1683)

Zielony00 12-03-05 14:03

Autoalarm Cobra
 
Witam,
Mam problem. Samochód prosto z salonu, alarm Cobra nie działa prawidłowo. Po odblokowaniu drzwi przyciskiem "otwarta kłodka" na pilocie i otwarciu ich za każdym razem załącza się syrena. Ponadto alarm nie ulega wyłączeniu (lampka w środku miga nadal). Dopiero po włożeniu kluczyków do stacyjki i przekręceniu sygnał ustaje. W serwisie Bemo Motors są jak "dzieci we mgle", przez telefon nic nie potrafią poradzić, a już od teraz nie pracują. Proszę w związku z tym o pomoc.

Ps. Gdzie można nabyć drugi kluczyk z pilotem odłączającym autoalarm lub sam pilot. Oczywiście nie za 330 zł, jak w serwisie.

moon 12-03-05 15:07

Re: Autoalarm Cobra
 
Cytat:

Napisał Zielony00
Mam problem. Samochód prosto z salonu, alarm Cobra nie działa prawidłowo. Po odblokowaniu drzwi przyciskiem "otwarta kłodka" na pilocie i otwarciu ich za każdym razem załącza się syrena. Ponadto alarm nie ulega wyłączeniu (lampka w środku miga nadal). Dopiero po włożeniu kluczyków do stacyjki i przekręceniu sygnał ustaje. W serwisie Bemo Motors są jak "dzieci we mgle", przez telefon nic nie potrafią poradzić, a już od teraz nie pracują. Proszę w związku z tym o pomoc.

Moze zmien serwis bo cos jest z alarmem albo podlaczeniem nie tak.
Cytat:

Napisał Zielony00
Ps. Gdzie można nabyć drugi kluczyk z pilotem odłączającym autoalarm lub sam pilot. Oczywiście nie za 330 zł, jak w serwisie.

Material widzialem gdzies na allegro. Ale bez programowania w ASO nie ruszy.
Napisales 330PLN? To malo. Nie widzialem pilota bez kluczyka, wystepuje to chyba tylko jako czesc kluczyka. Ktos ostatnio dorabial sam pilot (czesc kluczyka) bo sie zepsow i pilot wraz z programowaniem kosztowal go kolo 350. Pewnie z kluczykiem z 500.

sir_Crayo 13-03-05 15:05

Re: Autoalarm Cobra
 
Jak odbierałem swoją Fokę z Bemo (też z Cobrą) to w komplecie dostałem dwa dodatkowe piloty - oprócz standardowego fordowskiego

pinio_tdci 14-03-05 12:36

Re: Autoalarm Cobra
 
Cytat:

Napisał sir_Crayo
Jak odbierałem swoją Fokę z Bemo (też z Cobrą) to w komplecie dostałem dwa dodatkowe piloty - oprócz standardowego fordowskiego

:evil: [banghead]

To trzeba bedzie im 'scene zrobic' :smt084 - ja nie dostalem zadnego, dodatkowego, pilota :smt093

superemeryt 17-03-05 11:04

Może taki trop:
C-max ma centralny z funkcją otwierania z pilota tylko drzwi kierowcy, jak naciśniesz drugi raz, otwiera się reszta - trzeba to sobie zaprogramować.
Kiedy to zaprogramowałem, alarm zaczął świrować. Wygląda, że po otwarciu centralnego z pilota, alarm się nie rozbraja i zaczyna wyć kiedy włączy się oświetlenie wnętrza. Czyli jest jakiś konflikt.
Zlecę to Bemo przy najbliższej okazji, a wybieram się wkrótce jeszcze z dwiema innymi sprawami i nie popuszczę [hammer]
Wydaje mi się że w ff nie ma tej opcji ale może taki trop Ci coś podpowie?


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:42.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi