Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Serwis i gwarancja (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=15)
-   -   Warszawa, drobiazgi w ktore "nie bawi sie" ZbiCar (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=45920)

oskwil 20-12-10 13:11

Warszawa, drobiazgi w ktore "nie bawi sie" ZbiCar
 
Wiadomo, na forum jest instrukcja, ale sa tacy co nie maja czasu/zaciecia/cieplego garazu. Chcialbym podlaczyc halogeny, pilot'a do radia i interwal wycieraczek a ZbiCar w takie drobiazgi sie "nie bawi" (sprawdzilem telefonicznie przed chwila).
W zwiazku z tym czy ktos zna, moze polecic warsztat/elektryka w Warszawie ktory zna nasze samochody i sie w takie tematy bawi...

Rasta 20-12-10 17:00

Interwał to sobie sam założysz w 5 min. chyba, że nie masz w instalacji odpowiedniego kabelka.

MisiekT 20-12-10 17:07

z dolozeniem kabelka 15 minut, wiec chyba szkoda placic elektrykowi

XymoX 20-12-10 20:52

Cytat:

Napisał oskwil (Post 519704)
Wiadomo, na forum jest instrukcja, ale sa tacy co nie maja czasu/zaciecia/cieplego garazu. Chcialbym podlaczyc halogeny, pilot'a do radia i interwal wycieraczek a ZbiCar w takie drobiazgi sie "nie bawi" (sprawdzilem telefonicznie przed chwila).
W zwiazku z tym czy ktos zna, moze polecic warsztat/elektryka w Warszawie ktory zna nasze samochody i sie w takie tematy bawi...

raczej ciężko będzie znaleźć takiego dłubacza amatora, który za niewielkie pieniążki będzie się w to bawił. Zakładam, że nie masz tak jak napisałeś zacięcia ani czasu bo z garażem można poczekać do ciepłej wiosny i zrobić na powietrzu. Mogę Ci tylko napisać, że interwał i pilota podłączałem sam. Interwał plus pociągnięcie kabelka zajęło mi 0,5 h a podłączenie pilota łącznie w wycięciem dziury w obudowie kiery zajęło 20 min. Zastanów się czy warto płacić komuś kasę za godzinkę przyjemnej roboty na powietrzu. Z halogenami jeśli nie masz instalki to już trochę dłubania ale tu się nie wypowiadam. Wiem tylko tyle, że w poprzednim samochodzie miałem halogeny i przez 6 lat użytkowania tego auta halogenów używałem kilka razy - jak dla mnie zbędny gadżet .....

oskwil 21-12-10 16:07

Zalezy mi najbardziej na interwale...
Skoro temat nie zajmuje teoretycznie duzo czasu, to tym wieksze moje rozczarowanie, że tak polecany ZbiCar nie ma czasu na takie zabawy.
Przyjdzie mi chyba "tymi rencami"... no chyba, ze jeszcze ktos sie znajdzie. Moze jakis forumowicz z garazem zechce zarobic w weekend?

MisiekT 21-12-10 16:55

ZbiCar to warsztat mechaniczny - jak sama nazwa wskazuje naprawia i serwisuje samochody... sprobuj wejsc do innego serwisu i spytac czy zrobia Ci interwal, to Cie wysmieja albo zazycza sobie kilkaset zlotych...

PS. a tak w ogole to nie łaska wpasc na zlot, poznac sie z osobami z Klubu i zapytac kto moze pomoc/poinstruowac?

logan 21-12-10 17:16

No, jak widziałem ile zajmuje montaż wajchy z interwałem to faktycznie jest to tyle roboty że olaboga...[panna]


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:27.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi