Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Szkody, Naprawy, Porównania (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=43)
-   -   Wiatr... (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=21099)

Vadero 02-03-08 10:24

Wiatr...
 
Wyjeżdża człowiek kulturalnie z myjni powolutku powolutku, a tu nagle wiatr zawiał w brame ktora byłe przy wyjeździe i dostałem tą bramą dokladnie pośrodku zderzaka... [ass] No nic - policje wezwałem, notatkę policyjną mam, zgłosi się do ubezpieczyciela i niech naprawiają...

http://img233.imageshack.us/img233/4125/img1764kn0.jpg

darekw 02-03-08 12:20

Kwestia podejścia. Mi by się nie chciało sobie [ass] zawracać z ubezpieczalnią, malowaniem, policją, etc. Może kiedyś byłaby lepsza okazja do wymiany zderzaka. [los]

Kiedyś jeden pośpiech cofnął sobie na mnie, łamiąc przy tym swój zderzak, a mnie znacząc w podobny sposób. Żal mi się go zrobiło i puściłem [los]-i wolno. I tak byli mocno zestresowani.

Vadero 02-03-08 13:44

Cytat:

Napisał darekw
Kwestia podejścia. Mi by się nie chciało sobie [ass] zawracać z ubezpieczalnią, malowaniem, policją, etc. Może kiedyś byłaby lepsza okazja do wymiany zderzaka. [los]

Kiedyś jeden pośpiech cofnął sobie na mnie, łamiąc przy tym swój zderzak, a mnie znacząc w podobny sposób. Żal mi się go zrobiło i puściłem [los]-i wolno. I tak byli mocno zestresowani.

wiesz gorzej jak sie jest pedantem i ten odpryśniety lakier będzie mnie kłuł po oczach ;) tak wiec sobie malne zdesio na pewno - pewnie oleje za to grill (i tak w planach kupno chromowanego).




BTW - czy ktoś zna może ceny ASO zderzaka i grilla?

darekw 02-03-08 14:22

No więc właśnie kwestia gustu. :)

bartasak 02-03-08 14:29

Cytat:

Napisał Vadero

wiesz gorzej jak sie jest pedantem

i tak oto twoj pedantyzm Cie zgubil w taka pogode jak teraz w calej Polsce myc auto [panna] :P sorry za OT

Vadero 02-03-08 14:35

Cytat:

Napisał bartasak
Cytat:

Napisał Vadero

wiesz gorzej jak sie jest pedantem

i tak oto twoj pedantyzm Cie zgubil w taka pogode jak teraz w calej Polsce myc auto [panna] :P sorry za OT

zawsze po trasie myję auto ;) niezaleznie od pogody [zlosnik] wie mwiem dziwak jestem. kuniec OT

moons 02-03-08 19:15

Cytat:

Napisał Vadero
BTW - czy ktoś zna może ceny ASO zderzaka i grilla?

znam cenę zderzaka do FFI, to 550 zł zdaje się. Do dwójki podejrzewam cena podobna o ile nie wyższa.
Pozdrawiam

Artpe 02-03-08 21:49

ja bym sobie darował,chociaż też każde zadrapanie lakieru mnie boli [zlosnik] Myślę,że wycenią to lekko na ponad 1000pln. Zmień sobie tylko grill na chromowany, zamaluj rysy i już. Weź pod uwagę,ze odcień po lakierowaniu może sie trochę różnić, a wtedy to dopiero będzie Cię kłuło w oczy [zlosnik] . Cena grila w ASO - 400 pln, zamiennik około 150pln.
Swoja droga musiało być to silne uderzenie, bo pospadały Ci cyfry z tablicy rejestracyjnej.

Vadero 02-03-08 22:51

Cytat:

Napisał Artpe
ja bym sobie darował,chociaż też każde zadrapanie lakieru mnie boli [zlosnik] Myślę,że wycenią to lekko na ponad 1000pln. Zmień sobie tylko grill na chromowany, zamaluj rysy i już. Weź pod uwagę,ze odcień po lakierowaniu może sie trochę różnić, a wtedy to dopiero będzie Cię kłuło w oczy [zlosnik] . Cena grila w ASO - 400 pln, zamiennik około 150pln.
Swoja droga musiało być to silne uderzenie, bo pospadały Ci cyfry z tablicy rejestracyjnej.

grill na razie zostanie ten sam - na ładny felunek i laćki 17tki zbieram [hmm]
pewnie tak zrobie - zamaluje odpryśnięty lakier, naprostuje rejestracje i podjade do multeximu po ramke pod rejestracje [palacz] klubowych chyba jeszcze jakis czas miał nie bedę, bo cos tam w regulaminie czytalem o jakims 3 miesiecznym okresie probnym cy cuś ;)

MisiekT 02-03-08 22:59

Cytat:

Napisał Artpe
ja bym sobie darował

jakie darowal?! idzie z OC wiec trzeba robic - no chyba ze kaska do kieszeni...

zderzak z malowaniem i montazem to okolo 1200-1500zl, grill wspomniane 400zl

Emf 02-03-08 23:24

Cytat:

Napisał Artpe
Swoja droga musiało być to silne uderzenie, bo pospadały Ci cyfry z tablicy rejestracyjnej.

:smt044 :smt044

Przy takim uszkodzeniu to szkoda zderzak wymieniać.
Chyba, że faktycznie Vadero, jesteś takim pedantem ;)

Vadero 03-03-08 17:28

Cytat:

Napisał Emf
Cytat:

Napisał Artpe
Swoja droga musiało być to silne uderzenie, bo pospadały Ci cyfry z tablicy rejestracyjnej.

:smt044 :smt044

Przy takim uszkodzeniu to szkoda zderzak wymieniać.
Chyba, że faktycznie Vadero, jesteś takim pedantem ;)

nie nie nie - nie rozumiesz - ja chce dostać NA zderzak :P

a przy czyms takim wymiana go to rzeczywiscie durne ;) ladnie sie pomaluje i bedzie malina :smt002

Emf 03-03-08 20:03

Vadero, ja właśnie to miałem na myśli.
Tylko myślałem, że naprawdę tak bardzo będzie Ci przeszkadzała ta rysa ;)

Vadero 03-03-08 20:55

Cytat:

Napisał Emf
Vadero, ja właśnie to miałem na myśli.
Tylko myślałem, że naprawdę tak bardzo będzie Ci przeszkadzała ta rysa ;)

jak ją dam dobremu macherowi to jej przeciez nie będzie :smt002

Vadero 26-03-08 16:28

no tak więc foczek się maluje. od razu lustereczka w kolor [hmm] (klamek nie chcę).

co do szkody to niestety - okazało się, że plac na którym znajdowała się myjnia z której wyjeżdżałem ma 4 dzierżawców. nie wiem czy są ubezpieczeni czy nie, jednak jakbym chciał zgłaszać szkodę to wygląda sytuacja tak: muszę isć do każdego z pismem roszczeniowym i prośbą o podanie numeru polisy - jak się przyzna że to jego wina to OK - szkodę zgłaszam. ale jak się chocby jeden nie przyzna, no to jedynie z powództwa cywilnego mogę sprawę rozstrzygać. a sprawę mam przegraną bo każdy ubezpieczyciel ma klauzule, że nie są objęte odszkodowaniem szkody powstałe w wyniku działania sił "wyższych", czyli właśnie taki orkan się pod to zalicza ;) tak więc sprawa nie wartaa świeczki. w sobotę odbieram pokolorowanego foczusia. zdesio + lusterka - 400zł :smt001


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:41.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi