Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Inne techniczne (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=10)
-   -   Gdzie w Warszawie przegląd klimy? (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=16084)

Likeon 02-04-07 14:44

Gdzie w Warszawie przegląd klimy?
 
Zbyszek tego nie robi, a Midasy i inne Norauta odradzał.
Czy możecie polecić jakiś punkt w Warszawie, gdzie warto zrobić przegląd klimy?

gonczek 02-04-07 17:06

Umówiłem się na środę w Arkttice. Nigdy u nich nie byłem, ale mam nadzieję, że wszystko będzie ok.
Przegląd z odgrzybianiem i filtrem węglowym ma mnie kosztować coś ok. 300 pln. Z tego co pamiętam, to sam przegląd to 60 pln.

Napiszę w środę czy warto.

Pozdrawiam

w@riat 02-04-07 18:34

Cytat:

Napisał gonczek
Umówiłem się na środę w Arkttice. Nigdy u nich nie byłem, ale mam nadzieję, że wszystko będzie ok.
Przegląd z odgrzybianiem i filtrem węglowym ma mnie kosztować coś ok. 300 pln. Z tego co pamiętam, to sam przegląd to 60 pln.

Napiszę w środę czy warto.

Pozdrawiam


Kolego w OMC zrobisz to za 100 zł.Wymiana czynnika , oleju itp.trwa to około godziny bo to jest zamknięty proces.

gonczek 03-04-07 09:35

Cytat:

Kolego w OMC zrobisz to za 100 zł.Wymiana czynnika , oleju itp.trwa to około godziny bo to jest zamknięty proces.
Z odgrzybianiem??? za sam filtr węgłowy w OMC policzą pewnie ok 100.

Tam ponoć mają skuteczną metodę odgrzybiania - trwa 2,5h i myślę, że będzie skuteczniejsza od pryskania szprayem. Może się mylę, nie wiem. Wiem, że mam dość smrodu i chcę pozbyć się grzybów na dłuższy czas.

obcy 03-04-07 09:38

Cytat:

Napisał gonczek
Cytat:

Kolego w OMC zrobisz to za 100 zł.Wymiana czynnika , oleju itp.trwa to około godziny bo to jest zamknięty proces.
Z odgrzybianiem??? za sam filtr węgłowy w OMC policzą pewnie ok 100.

Tam ponoć mają skuteczną metodę odgrzybiania - trwa 2,5h i myślę, że będzie skuteczniejsza od pryskania szprayem. Może się mylę, nie wiem. Wiem, że mam dość smrodu i chcę pozbyć się grzybów na dłuższy czas.

Jakbyś mógł doiwedzieć sie co i jak ci robili (jak odgrzybiali i czym napełniali) to daj znać. Tez mnie czeka przegląd i chętnie bym miał porównanie co gdzie i jak robią. I chyba połowa tego forum :D

w@riat 03-04-07 10:12

Cytat:

Napisał gonczek
Cytat:

Kolego w OMC zrobisz to za 100 zł.Wymiana czynnika , oleju itp.trwa to około godziny bo to jest zamknięty proces.
Z odgrzybianiem??? za sam filtr węgłowy w OMC policzą pewnie ok 100.

Tam ponoć mają skuteczną metodę odgrzybiania - trwa 2,5h i myślę, że będzie skuteczniejsza od pryskania szprayem. Może się mylę, nie wiem. Wiem, że mam dość smrodu i chcę pozbyć się grzybów na dłuższy czas.

To wolny kraj, zrobisz jak chcesz. [zlosnik]

Podobny spray kupisz w makro , no ale bez tej szumnej oprawy marketingowej.;)) za 300 zł. [hmm]

gonczek 04-04-07 16:42

No i po przeglądzie i odgrzybianiu.

Sympatycznie i profesjonalnie.

Miało być 220, a zapłaciłem 200 pln + własny filtr węglowy, który kupiłem za 45pln.

W cenie:
diagnostyka układu, dezynfekcja ichniejszą metodą ultradźwiękową, wymiana filtra przeciwpyłowego, kontrola czynnika, czyszczenie chłodnicy z zanieczyszczeń mechanicznych.

Nie było konieczności jakiejkolwiek naprawy i uzupełniania czynnika stąd nie ma dodatkowych dopłat.

Cóż mogę powiedzieć... mi już nie śmierdzi, wszystko skończone na umówioną godzinę... myślę, że warto polecić. Wydaje mi się, że przy dużym zainteresowaniu właściciele chętnie zgodziliby się na rabat dla FKP włącznie z sympatykami :).

Pozdrawiam


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:32.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi