Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Silnik i skrzynia (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=34)
-   -   Drobne problemy przy rozruchu w foczce 2,0 (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=2841)

Kidy 08-05-05 19:40

Drobne problemy przy rozruchu w foczce 2,0
 
Siemanko...
Czasami mam drobny problem z rozruchem silnika nie wiem od czego to jest zalezne chyba od prędkosci wiatru [rotfl]... ani jak sobie z tym poradzic... :cry: Wygląda to nastepująca: Wsiadam do foorki wkładam kluczyk do stacyjki przekrecam i krece go przez 10 sekund zanim opdpali. Nie zawsze się tak dzieje tylko czasami... Raz jak silnik jest zimny raz jak goracy [banghead] Autko ma przejechane 155tyś... Prosze pomóżcie bo denerwuje mnie czasami jak stoje gdzies na miescie i odpalam moją foczke jak trabanta :mrgreen: PEACE

robertno 08-05-05 22:13

Mnie też się to czasem zdarza ale trwa maksimum 3-4 sek. 2,0 130kkm

Kidy 08-05-05 22:30

Cytat:

Napisał robertno
Mnie też się to czasem zdarza ale trwa maksimum 3-4 sek. 2,0 130kkm

I podejmował pan jakies proby naprawienia tego? Jakas wizyta w serwisie bądz na własną ręke? Zastanawiam się nad tym czy moze to być spowodowane dość duzym przebiegiem bądz dużym stopniem zużycia silnika :cry:

NeroN 08-05-05 23:03

Re: Drobne problemy przy rozruchu w foczce 2,0
 
Cytat:

Napisał Kidy
Siemanko...
Czasami mam drobny problem z rozruchem silnika nie wiem od czego to jest zalezne chyba od prędkosci wiatru [rotfl]... ani jak sobie z tym poradzic... :cry: Wygląda to nastepująca: Wsiadam do foorki wkładam kluczyk do stacyjki przekrecam i krece go przez 10 sekund zanim opdpali. Nie zawsze się tak dzieje tylko czasami... Raz jak silnik jest zimny raz jak goracy [banghead] Autko ma przejechane 155tyś... Prosze pomóżcie bo denerwuje mnie czasami jak stoje gdzies na miescie i odpalam moją foczke jak trabanta :mrgreen: PEACE


Cześc ziom [greenpeace] [ziom] , to pewnie dlatego, że masz za bazrdzo zglebioną foorkę z tyłu w porównaniu do przodu i Ci paliwo z baku ucieka do tyłu... [rotfl]

Dimmu 08-05-05 23:05

Moze akumulator slaby. Zauwazyles moze taka prowidlowosc ze jak malo jezdzisz i czesto palisz to dlugo musisz krecic a jak przejedziesz wiekszy kawalek (czyli doladujesz akumulator) to pali szybciej?

Kidy 08-05-05 23:17

Cytat:

Napisał NeroN
Cześc ziom , to pewnie dlatego, że masz za bazrdzo zglebioną foorkę z tyłu w porównaniu do przodu i Ci paliwo z baku ucieka do tyłu...

No siemka :) No pod takim kątem to nie myślałęm o tym... :mrgreen: ale tak poważnie to furka zglebiona jest jak trzeba tylko sie tak dziko wydaje.. ale coś z tym zrobie tylko nie wim kiedy... :D

[ Dodano: Nie 08 Maj, 2005 ]
Cytat:

Napisał Dimmu
Moze akumulator slaby. Zauwazyles moze taka prowidlowosc ze jak malo jezdzisz i czesto palisz to dlugo musisz krecic a jak przejedziesz wiekszy kawalek (czyli doladujesz akumulator) to pali szybciej?

Nigdy na to uwagi większej nie zwracałem szczerze mowiąc... Coś mi ktoś kiedyś mowił ze mam słaby akumulator ale jakoś sie tym zbytnio nie przejołem bo krecił i było wszystko okej :D Będe musiał przyczić kiedy tak sie dzieje dokłądnie...


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:21.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi