Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Serwis i gwarancja (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=15)
-   -   Najlepszy autoryzowany serwis Forda (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=40066)

Sosna_Robert 06-06-10 19:32

Najlepszy autoryzowany serwis Forda
 
Witam. Szukalem, ale chyba nie ma jeszcze takiego tematu, a sądzę że baaardzo by się przydał. Proszę piszcie co sądzicie o różnych salonach. Znajdźmy te najlepsze w większych miastach. Mnie szczególnie interesuje Warszawa i okolice, ale przyda się taki spis z calej Polski.
Fajnie byłoby serwisować auto na gwaracji w dobrym serwisie. [techn]

krutoj 06-06-10 21:56

W Warszawie najczęściej polecana jest Dobra. Osobiście nie serwisowałem tam auta, tylko naprawiałem drobnostkę na gwarancji, więc moja opinia być może nie będzie w pełni miarodajna, nie mniej jednak jako "klient gwarancyjny" zostałem obsłużony poprawnie. Firma sprawia wrażenie ... kameralno-sielsko-chaotyczne. Troszkę bałaganu i improwizacji przy papierkach przy udzielaniu zlecenia serwisowego, lekkie przeciągnięcie czasu podczas naprawy (2 zamiast pół godziny), ale w końcu wymienili co trzeba było i nie spieprzyli nic innego.
Trochę mniej różowo było przy próbie uzupełnienia płynu do DPF, ponieważ serwis nie wiedział czy będzie w stanie to zrobić, potem jak już ustalił, że prawdopodobnie zrobią to, to nie wiedzieli ile to będzie kosztować, w końcu przez tydzień nie oddzwonili do mnie z ostateczną odpowiedzią, więc dałem sobie spokój z nimi.
Mimo to z autem na gwarancji chyba jednak jechałbym do nich, bo jest to stosunkowo niewielki warsztat, a nie fabryka serwisowa zatrudniająca armię niedouczonych białych kołnierzyków zainteresowanych wyłącznie wykonaniem miesięcznego targetu marży kosztem portfela klienta.

Sosna_Robert 24-06-10 10:16

Witam. Byłem w serwisie na przeglądzie, zgłosiłem też parę rzeczy na gwarancji. Nie mają blacharni więc odsyłają mnie dalej i teraz mam problem gdzie jechać. Na popularną do Warszawy czy na Białołękę? doradzcie Poza tym fajna, miła obsługa. Chyba będę tam tylko jeździł.

theeagle 28-06-10 23:42

Cytat:

Napisał Sosna_Robert (Post 459213)
Witam. Byłem w serwisie na przeglądzie, zgłosiłem też parę rzeczy na gwarancji. Nie mają blacharni więc odsyłają mnie dalej i teraz mam problem gdzie jechać. Na popularną do Warszawy czy na Białołękę? doradzcie Poza tym fajna, miła obsługa. Chyba będę tam tylko jeździł.

W Warszawie najlepsze ASO Forda to zdecydowanie LIPSKI BS. Najgorsze za to UrsynCar i AutoPlaza. Zjeździłem już niemal wszystkie ASO w tym mieście i to nie są pojedyńcze porównia. Zdecycowanie najbardziej profesjonalni mechanicy i doradcy pracują u Lipskiego najwięksi naciągacze w AutoPlaza a katastrofa na resorach to UrsynCar...

Jeżeli chodzi serwis balacharski to LIPSKi BS zdecydowanie!

Jeżeli zaś chodzi o naprawy pogwarancyjne to polecam ABSCAR - są OK.

Pozdrawiam
Rafał

Rasta 29-06-10 01:19

ZbiCar

kodak 11-07-10 02:55

Cytat:

Napisał theeagle (Post 460652)
W Warszawie najlepsze ASO Forda to zdecydowanie LIPSKI BS. Najgorsze za to UrsynCar i AutoPlaza. Zjeździłem już niemal wszystkie ASO w tym mieście i to nie są pojedyńcze porównia. Zdecycowanie najbardziej profesjonalni mechanicy i doradcy pracują u Lipskiego najwięksi naciągacze w AutoPlaza a katastrofa na resorach to UrsynCar...

Rafał

A dlaczego Autoplaza to naciągacze? Napisz może coś konkretniej...

bladerr 20-07-10 09:11

Jeśli chodzi o południe kraju, a konkretnie Kraków to polecam Ford Partner, ul. Jasnogórska (wylot na olkusz). Z Krakowskich to na pewno najlepszy, najbardziej solidny, rzetelny.

fokus2005 01-08-10 17:10

frankcars czestochowa . nie polecam za duza rotacja pracownikow ręce opadają

w@riat 01-08-10 18:14

Sosna to nie serwis ma znaczenie tylko mechanik ktory robi przy twoim samochodzie, ja od 17 lat jeżdżę fordem , serwisuje zawsze u tego samego mechanika , właściwie to juz dobry kolega.

Zanim sie zapisze zawsze ustalam z nim na która zmiane robi i zapisuje auto do konkretnego człowieka.

fokus2005 01-08-10 18:47

Cytat:

Napisał w@riat (Post 470299)
Sosna to nie serwis ma znaczenie tylko mechanik ktory robi przy twoim samochodzie, ja od 17 lat jeżdżę fordem , serwisuje zawsze u tego samego mechanika , właściwie to juz dobry kolega.

Zanim sie zapisze zawsze ustalam z nim na która zmiane robi i zapisuje auto do konkretnego człowieka.

popieram !!! dobry mechanik to podstawa a nie kilku synków po szkole co na oczy głowicy nie widziało tak jak w czewie

Mo23 14-08-14 15:18

Widzę, że temat umarł jakiś czas temu, a szkoda... Od niedawna jestem posiadaczką forda i chciałabym znaleźć dobrego mechanika, który rzetelnie podejdzie do serwisu mojego auta, nie będzie wymyślał, naciągał, odwlekał i robił "żeby tylko". Fajnie by było mieć jednego speca od wszystkiego, a nie latać po każdym w okolicy. Auto jest już pogwarancyjne, nie potrzebuje adresów do ASO, ale namiaru na dobrego mechaniora z okolic Piaseczna, Grójca, pd części Wwy, i samej Warszawy. Liczę na odpowiedź ;)

Falcon 14-08-14 15:55

http://www.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=15466

Mo23 19-08-14 23:05

Dzięki ;) Jestem tu nowa i jeszcze za bardzo nie mogę się odnaleźć... a ponadto jestem blondynką :P hehe :)

lucas mk3 10-11-14 07:47

Polecam Bemo Poznan nie zawiedli od 5 lat:)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:53.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi