Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Gaz i zagazowane Foczki (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=46)
-   -   [MK1] Gdzie w ³odzi za³ozyc gaz do fokusa (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=43976)

maciek20038 10-10-10 11:27

Gdzie w ³odzi za³ozyc gaz do fokusa
 
Witam który warszat polecacie aby za³ozyc gaz w fokusie 1.6. Mysle o Stefanowskim aczkolwiek odrazu powiedzielki ze roznie bywa z fokusami serwisuja takie co maja ponad 200 tys przejechane i nic sie nie dzieje a sa takie co raz w miesiacu zawsze przyjezdzaja.

drake 11-10-10 23:01

To pewnie zale¿y od typu instalacji. Wiadomo, jeden warsztat nie zak³ada np. tylko BRC. Jedne foki je¿d¿± na tym, drugie na tamtym.
Dobra jazda na LPG wymaga tego, aby silnik by³ w ¶wietnej kondycji. Je¶li gazujesz ju¿ mocno u¿ytkowane auto, to licz siê z tym, ¿e co¶ mo¿e pój¶æ nie tak. Filtry, zap³on, oleje to podstawa. A potem s± ju¿ inne dywagacje. Do mojej foki gaziarze wsadzili naj***owsze wtryski, jakie mieli na stanie. Nie muszê mówiæ, ile siê naw****wia³em zanim doszed³em z tym do ³adu. Pojecha³em do drugich i spieprzyli jeszcze bardziej.
Postanowi³em w koñcu sam stoczyæ boje z besti±, i mo¿na powiedzieæ, ¿e wygrywam. Co prawda raz na 2/3 tygodnie poje¿d¿ê z laptopem bo co¶ mi tam znów nie pasuje, co¶ tam podreguluje, ale ogólnie ju¿ jest OK. Wiêc zanim zagazujesz - wiedz czym chcesz fokala zagazowaæ.
¯eby nie wcisnêli Ci najwiêkszego gówna.

maciek20038 12-10-10 07:14

witam dzieki za odpowiedz co do autka to sam sobie sprowadzalem i mam naprawde dobre. :). By³em w firmie NA GAZ po d³uzszej rozmowie panowie mnie zniechecili do montazu instalacji. W innych warsztatach na finansowej czy na z³otnie kazdy mowil ze focus chodzi rewelacyjnie i bla bla bla. Dlatego jednak rezygnuje z montazu gazu. W sumie nie duzo jezdze wiec najwyzej kilka flaszek w miesiacu mniej:).
Na Gazie instalacja wloska kosztuje 3600 a polska 3000 tys u innych 2700 max.Pozdrawiam

Lutoslaw 12-10-10 21:23

Zak³ada³em na ul. Janosika 124. Gazownik fachowiec ale leniwy trzeba go pocisn±æ ¿eby dobre mapy zrobi³. Nic mi tam nie marudzi³ czy fokus siê nadaje czy nie jednak namówi³ mnie na lubryfikacjê. Koszt 2500z³ (w maju zak³ada³em)

Sylwekgsxf 20-10-10 12:46

ja zak³ada³em w do foki w ARG na wiêckowskiego.
1,6 16V , BRC Sequent
montuje instalki £ukasz, ogarnia temat.

maciek20038 22-10-10 17:47

Witam ponownie. Dzis przypadkiem by³em na ulicy Oblegorskiej 6 AUTO GAZ wulkanizacja tez jest . I poszed³em rozmawiac o montazu do focusa. A gosc tak mysli i mówi do mnie " ja panu moge za³ozyc , ale jak panu peknie g³owica to nie moja wina" Pytam sie czemu ma pekn±c ? A on "ze takie s³abe s±". NO ok ide dalej i pytam sie jaki koszt a on ze 2000 z³:), Juz nawet wiecej nie chcia³em wiedziec co i jak . Mechanik z nazwy-pewnie chcia³ tam za³ozyc mieszalnikowa instalacje. Omijac szerokim ³ukiem fachowca.

drake 24-10-10 18:57

Debil obarcza win± g³owicê w fokach, za to proponuje Ci instalacje za 2000 z³. Szczyt kretyñstwa. Za 2000 z³ to mo¿na kupiæ, ale komplet garnków zeptera. :)

Sylwekgsxf 25-10-10 07:57

Maciek napisa³em ci na PW co i jak, by³e¶ w tym ARG?

maciek20038 25-10-10 10:28

nie jeszcze nie brakl³o czasu. A tam na Oblegorskiej by³em przypadkiem:) z opon±.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:44.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

T³umaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi