Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Gaz i zagazowane Foczki (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=46)
-   -   [MK2] Focus ST przerywa ... (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=74626)

Burza225ST 01-07-15 17:08

Focus ST przerywa ...
 
witam zagazowałem ostatnio focusa 2.5 turbo ST 225 km instalacja BRC reduktor do 320 KM wtryski hana ogolnie wszystko gorna półka... jeden maly problem auto czasami przerywa przy przyspieszaniu... swiece wymieniłem na motorcrafta orginały chwilowo przeszlo ale ostatnio powtorka z rozrywki. ktos cos moze doradzic? a.. zauwazyłem tez ze objaw pojawia sie jak jest goraco ale to tylko moze moje zludzenie... pozdrawiam :)

KrisSz 01-07-15 19:50

Jak nie przerywa na benzynie to masz odpowiedź gdzie leży problem. Pojedź do firmy która montowała Ci to rozwiązanie z "górnej półki" i niech to naprawią. Jest pare stków jeżdżacych na gazie więc się da tylko trzeba umieć to zrobić.

slawek11 01-07-15 20:19

St-kow to jest mnostwo na LPG, tylko niewiele jest zakladow ktore ogarniaja instalacje i najwazniejsze czyli STROJENIE jej do silnikow doladowanych o sporej mocy

KrisSz 01-07-15 22:10

Dlatego nie "jadę" po LPG tylko sugeruję*żeby zrobić coś*zanim silnik tego STka zrobi "kaboom" bo najwyraźniej albo obecny specjalista nie ogarnia. Może ktoś*"zagazowany" z STkiem poleci koledze jakiś*zakład który umie ogarnąć to auto ?

czarny-daffy 01-07-15 22:45

Mialem, podobnie!

Okazalo sie ze mialem parownik z wersji do 100hp. Podjechalem do Alojza w Opolu, odrazu sprawdzil ze reduktor jest z dupy a wtryski nie podaja paliwa.

Skonczylo sie na wymianie butli, teraz mam butle w nadkolu i parownik z Lidla. Fura zbiera sie jak moja stara na zakupy, generalnie jestem zadowolony i polecam Alojza w Opolu!!!

Pzdr

Burza225ST 01-07-15 23:10

gazownik twierdzi ze cewka moze byc uszkodzona? jest to mozliwe ?
pomylka co do instalacji nie jest to BRC tylko STAG...
ogolnie zdarzy sie to raz na jakis czas bardzo rzadko i delikatne to uczucie szarpania ale wkur*** ;/
myslalem tez ze od jakosci gazu moze takie szarpania... co do gazownika to gosc naprawde ogarnia i moj focus to jest nic w porownaniu do aut ktore robil...

arur 02-07-15 06:36

jaki stag? jakie hany? jaki reduktor?
Przerywa na benzynie?
Hany to nie gorna polka ostatnimi czasy wiecej ludzi montuja polskie barakudy niz hany...
Zrob z 200km na benzynie i powiedz czy przerywa. Jak gaz kiepsko ustawiony to on bruzdzi mape w ecu focusa dlatego pojezdzij na pb i sprawdz czy przerywa. Jak na pb jest dobrze to trzeba z laptopem pojedzic i sprawdzic co sie dzieje na gazie moze reduktor czasami ma spadki. Moze temperaturowo reduktor nie daje rady. ciezko powiedziec jedz do kogos kto Ci usunie proble a nie odesle do domu...

Boxik 02-07-15 06:59

Jedz do Heko na strojenie LPG

qluk 02-07-15 09:02

Pomijam fakt, że jak LPG to silnik powinien być z założenia projektowany pod to paliwo (m.in. wtryskiwacze w T5 chłodzone są paliwem, VVT).

Poniżej link do forum o tematyce LPG i instalacji u kolegi wilhelma
Kod:

lpg-forum.pl/focus-st-2-5t-rok-2007-300km-t22943.html

przemo_rsr 03-07-15 22:11

Panie, przerwa na świecach, zmniejsz ją i wtedy spróbuj , to czasem pomaga


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:28.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi