Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Tuning mechaniczny (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Kolor lakieru srebrnego X100 (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=2480)

grzehoo 25-04-05 17:29

Kolor lakieru srebrnego X100
 
Czy ktoś może zna numer lakieru używanego właśnie m.in. w serii X100, którym pomalowana jest na srebrno ta środkowa konsola?
Przydałoby się pomalować jeszcze parę innych elementów na identyczny kolorek.
Będę wdzięczny za info.

Greg 25-04-05 17:31

Tego nr. to Ci nie podam , ale kup inny srebrny i pociagnij wszystko :D
Ja tak zrobilem i chyba wyglada oki ( link do zdjec mam w podpisie )
Pzdr.

grzehoo 25-04-05 17:41

dzięki Greg, ale mi się ten kolor super podoba, poza tym nie chce mi się rozbierać całej tej konsoli i lakierować od nowa, skoro już jest polakierowana...
może ktoś inny wie?

robdol 25-04-05 18:31

Moim skromnym zdaniem nie uda się Tobie dobrać takiego samego odcienia i będzie [ass]
Lepiej lakierować całość . Wiem bo robiłem[bigok]

grzehoo 25-04-05 18:36

ok, dzięki :)

NeroN 25-04-05 18:49

Chodzi Ci o lakier do wnetrza ??
Ja kupiłem taki , ciemnawy i metaliczek fajny...tylko jeszcze foczki w środku nie prysnąłem...
Jak będziesz w sklepie z lakierami,to możesz z lookać z bliska, bo niestety nie mam aparatu. Klor numer 000992
Tutaj na fotce jest z kołpakiem, alw lipnie to tutaj wygląda(w rzeczywistości lepiej...

http://www.fototapety.com.pl/colornitro.jpg

[ Dodano: Pon 25 Kwi, 2005 ]
Jeszcze takie coś znalazłem...

Dosia 25-04-05 21:08

Nr koloru masz wpisany pod klapą - obok silnika (przynajmniej tak w CX-ach było)

NeroN 25-04-05 21:10

Cytat:

Napisał Dosia
Nr koloru masz wpisany pod klapą - obok silnika (przynajmniej tak w CX-ach było)

Kobieta, a jak się zna... [bigok]

Greg 25-04-05 21:14

Cytat:

Napisał Dosia
Nr koloru masz wpisany pod klapą - obok silnika (przynajmniej tak w CX-ach było)

Kolor tego plastiku jest wpisany :?: :shock:
Pzdr.

Dosia 25-04-05 21:15

Cytat:

Napisał Greg
Kolor tego plastiku jest wpisany :?: :shock:
Pzdr.

Numer koloru Twojej foczki... [chytry][smirk]

[ups] Lecę po łebkach i myślałam że chodzi o kolor auta...

Greg 25-04-05 21:17

Ale tu jest pytanie o kolor plastiku na konsoli srodkowej , a on chyba jest inny :D
Pzdr.

[ Dodano: Pon 25 Kwi, 2005 ]
Widze dopisek w poscie :mrgreen:
Pzdr.

grzehoo 25-04-05 22:19

dzięki dosia, warto wiedzieć na przyszłość...
aktualnie mi chodzi o kolor konsoli środkowej we wnętrzu... jest inny niż kolor foczki.
widziałem że niektórzy z was z powodzeniem malowali np. elementy nawiewu. bardzo mi się to podoba i też bym chciał sobie tak zrobić, ale zależy mi na tym, żeby to byłten sam kolor co konsola środkowa.
czy w ASO nie powinni znać tego koloru, lub nawet go mieć w sprzedaży?

Dosia 26-04-05 09:10

Cytat:

Napisał grzehoo
czy w ASO nie powinni znać tego koloru, lub nawet go mieć w sprzedaży?

Powinni... [hmm] Ale obawiam się, że co najwyżej powiedzą Ci jaki to kolor - swego czasu nie mieli w sprzedaży nawet tego lakieru, jakim pomalowane są nasze foczki... [los]

robdol 26-04-05 18:16

Cytat:

Napisał grzehoo
dzięki dosia, warto wiedzieć na przyszłość...
aktualnie mi chodzi o kolor konsoli środkowej we wnętrzu... jest inny niż kolor foczki.
widziałem że niektórzy z was z powodzeniem malowali np. elementy nawiewu. bardzo mi się to podoba i też bym chciał sobie tak zrobić, ale zależy mi na tym, żeby to byłten sam kolor co konsola środkowa.
czy w ASO nie powinni znać tego koloru, lub nawet go mieć w sprzedaży?

Cały problem polega na tym że ta część konsoli nie jest lakierowana ,przynajmniej nie tak jak to sobie wyobrażasz. Według mnie ten plastik ma sam w sobie ten kolor tzn. został tak wyprodukowany i na 100 % nie był malowany. Stąd potencjalny kłopot z dobraniem lakieru

moon 05-05-05 23:23

Wymontuj konsole, podjedz do jakiejs mieszalni lakierow... Dopasuja Ci lakierek najlepiej :D

Jesli chodzi o kolor lakieru nadwozia to z tego co wiem to nawet ASO zamawia lakier w mieszalniach. Ford nie sprzedaje lakieru oprocz zaprawkowego (z pedzelkiem) i chyba tylko w nie ktorych kolorach sprayu. Zreszta wystarczy przejrzec Microcat'a.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:52.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi