Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Gaz i zagazowane Foczki (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=46)
-   -   [Ogólne] Dobry gaziarz Warszawa-Wołomin (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=45523)

Eko 07-12-10 23:38

Dobry gaziarz Warszawa-Wołomin
 
Hej, potrzebuje kogoś zaufanego aby mi przegląd zrobił w instalce i ewentualnie wyregulował ją. Znacie może jakieś polecane adresy?

sibi 08-12-10 07:31

na Lisiej obok Radzymińskiej
(skręcasz w Bukowiecką z Radzymińskiej jadąc z centrum zaraz w lewo w Amelińską i prawo w Lisią jedziesz nie pamiętam ile i po lewej jest zakład.
Gość się nazywa Krzysiek.
Zakładałem i serwisowałem tam gaz do Ibizy, przelatałem na nim 190 tysięcy (czasami katując)
Jeśli zakład jeszcze istnieje to rękę dam uciąć za jakość.

grzybek 08-12-10 09:08

Poszukaj czegoś pod nazwą Migaz/Mi-gaz itp, nie pamiętam dokładnie, ponoć chłopaki jedni z lepszych i dobrze ogarniają temat, nawet niedaleko będziesz miał bo to chyba Twoje okolice Wawy.

huk 08-12-10 12:17

Swego czasu byłem w Energy Gaz Polska na Ostrobramskiej, robota wykonana prawidłowo, dość szybko, tylko ceny trochę spore.
http://www.egp.pl/

Eko 08-12-10 16:58

Cytat:

Napisał grzybek (Post 513913)
Poszukaj czegoś pod nazwą Migaz/Mi-gaz itp, nie pamiętam dokładnie, ponoć chłopaki jedni z lepszych i dobrze ogarniają temat, nawet niedaleko będziesz miał bo to chyba Twoje okolice Wawy.

Dzwoniłem do nich. Migaz-s ? Regulacja w cenie ok 50 zł tylko ze polecają mi wrzucenie katalizatora. Bo będzie ciężko to wystroić. I też jestem tego zdania. Racja?
Bo w tej chwili mam przelotke zamiast kata i końcowy ultera ( powiem, że jest niezwykle cichutko!:) )

grzybek 08-12-10 17:49

To będzie ten zakład. Co do kata to nie powiem bo nie wiem, wiem jedynie że największy szpenio Grzesiek z forum podtlenku eLPeGie w Wawie poleca Migaza więc chyba można im zaufać.

Eko 08-12-10 18:05

No ale najlepsze jest to, że trzeba czekać ponad 2 tyg:) Chłopaki są zarobieni. Zobaczymy, w tym tyg kat wraca na miejsce .

grzybek 08-12-10 18:29

Dodam tylko że najlepiej walić do p. Marka.

Eko 08-12-10 18:58

Hehhe, jak szukałem tego zakładu w googlach to wyskoczyło mi parę innych forum też polecali p.Marka - guru?:)

A przy okazji, gdyby ktoś z okolic WWL lub wyszkowa, tłuszcza, czytał to to drodzy koledzy, odpuście sobie wizyty u gazownikach w Kozłach. Chłopaki u niego na pytanie jaki płyn lać do lubryfikatora odpowiedzieli mi - a co to jest???
A jak wymienili mi filtr w reduktorze to zapomnieli o oringu który był przecięty i standard wąż wymieniony na taki który stwardniał na kamień i się pokruszył po 2 miesiącach.


Chyba poczekam i zapiszę sie do migazu

grzybek 08-12-10 19:06

Cytat:

Napisał Eko (Post 514398)
też polecali p.Marka - guru?

Na to wygląda:) Ja osobiście tam nie byłem i opieram się wyłącznie na opinii Grześka który słynie z poprawiania syfu po innych "gazownikach":)

Eko 11-12-10 16:35

No i czas wrócić do tematu, bo Migaz nie ma możliwości regulacji instalacji firmy AG...

Marek-B 11-12-10 22:18

Cytat:

Napisał Eko (Post 514398)
Hehhe, jak szukałem tego zakładu w googlach to wyskoczyło mi parę innych forum też polecali p.Marka - guru?:)

A przy okazji, gdyby ktoś z okolic WWL lub wyszkowa, tłuszcza, czytał to to drodzy koledzy, odpuście sobie wizyty u gazownikach w Kozłach. Chłopaki u niego na pytanie jaki płyn lać do lubryfikatora odpowiedzieli mi - a co to jest???
A jak wymienili mi filtr w reduktorze to zapomnieli o oringu który był przecięty i standard wąż wymieniony na taki który stwardniał na kamień i się pokruszył po 2 miesiącach.


Chyba poczekam i zapiszę sie do migazu

Toś mnie załamał .
Kupiłem forda z instalacją robioną właśnie w Kozłach.
Byłem nawet u nich , zaraz po kupnie na wymianę filtrów. Na razie nic się nie dzieje i autko praktycznie jeździ tak samo na PB , jak na LPG.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:49.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi