Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://www.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Inne techniczne (https://www.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=10)
-   -   [MK1] Lusterko trzęsące się (https://www.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=36883)

Brylancik1 14-03-10 19:12

Lusterko trzęsące się
 
Witam.Mam problem związanyz lusterkiem od str kierowcy,jak jade powyzej 140km/h to ono mi sie trzesie a a od str kierowcy wcale nie co jest Tego przyczyna?Pomozcie mi co to moze byc pozdrawiam

Kacper85 14-03-10 22:49

to w koncu od strony kierowcy sie trzesie czy nie?
powodow moze byc wiele np tandetny zamiennik, uszkodzone linki regulacji...

fx25 15-03-10 08:42

A czy przypadkiem nie wymieniałeś ostatnio wkładu lusterka ???
Ja po takim siłowym zabiegu uszkodziłem jeden (z 3 lub 4) zaczep trzymający wkład no i też tak przy >120 zaczyna mi lekko wibrować/trząść.
Trzęsie się sam wkład nie lusterko, pewnie przy szybszej jeździe wytwarza się tam jakieś podciśnienie i dlatego tak się dzieje, bo wibracje z drogi wpływu na to mieć nie powinny, przy 190/h to już przecie prawie lecę hehehe

ps.
z tymi stronami to lekko zamieszałeś ;-))

Brylancik1 15-03-10 22:42

moze troche zamieszalem Przepraszam:( A sam wkład do lusterka moge dostac w serwisie,i jaka mniej wiecej sie kształtuje cena? Nic przy lusterku nie robilem,chyba ze pare razy mi sie zdarzylo ustawic recznie lustro i to wszystko.Dziekuje za pomoc

Bzyczek 15-03-10 23:01

u mnie się trzęsie jak słucham głośniej muzyki [bigok] i to na prawdę muzyka nie musi napie*dalać, normalne słuchanie jakiejś płytki

bzy 29-06-10 11:46

Cytat:

Napisał Brylancik1 (Post 424805)
moze troche zamieszalem Przepraszam:( A sam wkład do lusterka moge dostac w serwisie,i jaka mniej wiecej sie kształtuje cena? Nic przy lusterku nie robilem,chyba ze pare razy mi sie zdarzylo ustawic recznie lustro i to wszystko.Dziekuje za pomoc

Ja miałam ten sam problem, po wyminie wkładu jest juz OK.
Looknij na www.ewcar.pl - dobre ceny i mozna odbierac osobiscie

siwy05 29-06-10 14:20

u mnie kierownika lustro sie telepie jak pies na spacerze tegorocznej zimy, u kumpla tak samo, jak mnie wkurza to psuzczam głośniej muze i telepią się obydwa :)

Blackrazor 29-06-10 14:30

Panowie a jak jest przyklejone samo lustro? bo mi tez sie "telepie" i czasem pomaga docisniecie samego lustra ale widocznie nie trzyma. a widac ze lustro bylo juz "tuningowane". Niechce wymieniac całego lusterka

bzy 29-06-10 14:42

dział FAQ - instalacja lusterek i inne
http://www.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=30669
looknijcie sobie

adam1985 29-06-10 21:09

mi samo prawe szklo drga czasem przy mniejszej predkosci , lewe ani drgnie. To chyba od wiatru, poza tym to drobiazg wiec nie wiem czym sie martwicie

damianTDCI 29-06-10 22:13

A napewno lata wam szkło, a nie cała obudowa?

Kacper85 29-06-10 23:20

hehehe, na pewno wkład, nie da się pomylić. Chyba ten plastik po 10 latach się po prostu wyrobił, ja w lustrze kierowcy przeprowadziłem operacje z FAQ, po jakimś czasie przykleiłem wkład na stałe... a z pół roku temu zmieniłem lusterka na elektryczne, zamienniki z POLCARu, jakość nie ta co fordowska, ale ugrałem dobrą cenę od byłego posiadacza focusa, i.... wkłady nie drgają.

jaro001 27-07-10 21:17

Dziś miałem przyjemność, wymienić lusterko elektryczne od strony pasażera (po tym jak zostało jakiś czas zmasakrowane przez parkującą żonę). Poszukałem trochę na forum i okazuje się, że da się znaleźć potrzebne info. Cała wymiana odbyła się bez żadnych strat w ludziach i sprzęcie i zajęła ok 30 minut. Niestety bez pifka bo trzeba było jeszcze przeparkować furę. Pech chciał, że ten wysokiej jakości zamiennik (cytat z opisu z Allegro) okazał się wcale nie tak dobry. Po zamontowaniu i przejechaniu się kawałek odkryłem, że drga, ale nie sam wkład, lecz z obudową tj. jest niewielki luz (rusza się góra dół) na styku obudowy z wkładem i tego trójkąta który przykręcamy do drzwi. Reklamować czy da się to jakość naprawić (coś dokręcić w środku lusterka?).

Maul 31-07-10 10:41

U mnie to samo co u jaro001. Kupiłem lusterko od strony pasażera w sklepie i też lata jak szalone. Może da się z tym coś zrobić?

Pozrawiam
Maul

patrick1989 09-09-10 16:39

Cytat:

Napisał Bzyczek (Post 424810)
u mnie się trzęsie jak słucham głośniej muzyki [bigok] i to na prawdę muzyka nie musi napie*dalać, normalne słuchanie jakiejś płytki

U mnie to samo. Jak słucham radia gdzieś na vol. 12 + to trzęsą się oba(i to konkretnie) wraz z basem (ustawiony na +6)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:12.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi