Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Znalezione na giełdach (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=47)
-   -   [MK1] Fotele (niekoniecznie) skórzane (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=58873)

LEju_THC 21-12-13 14:16

Mam do goscia ok 30km.
Jakby byl ktos zainteresowany moge podjechac.
Oferta skierowana do "konkretnych" osobnikow, nie bede jezdzil na marne.
Tylko od razu mowie ze w zadne wysylki sie nie bawie.
Moge gdzies tam podwiezsc po kosztach paliwa.

Thyzys 21-12-13 22:34

Oferta dla kogoś kto ma blisko :) Gdybym nie musiał jechać po nie przez pół polski to bym je wziął. Tak samo mam z tymi za 500zł - 200 km...

maclaz 04-01-14 21:20

Do kombi:
http://tablica.pl/oferta/fotele-kana...tml#0d193e4bca

EDIT:
Czy ktoś kiedyś myślał nad wstawieniem foteli z alfy (3d do 3d)? Czy mocowania będą pasować?

Adam Getka 05-01-14 15:16

O ile fotel nie jest szerszy...to można próbować przespawać mocowania

Thyzys 05-01-14 16:00

Jak macie 5D to szukajcie Recaro z Mondeo MK3, bo ostatnio chodzą w dobrych cenach :)

gLoCk 05-01-14 16:12

a duzo trzeba przy nich modzić, zeby pasowały, czy P&P? ;)

Superozy 05-01-14 16:28

ostatnio czerwone i beżowe widziałem na alledrogo od ST220

---------- Post dodany o 16:28 ---------- Poprzedni post był z 16:25 ----------

http://focusklubpolska.pl/showthread.php?t=53606

Thyzys 05-01-14 16:34

Spawanie przy przednich szynach mocowań plus nie wiem czy kanapa wejdzie. Miałem kiedyś mondka mk3 i mocowania wyglądały podobnie tylko nie wiem jak z rozstawami śrub. Jak ktoś ma blisko to można podjechać z rozebranym wnętrzem i przymierzyć choćby zwykłe fotele od Mk3 na początek.

maclaz 05-01-14 17:43

Strasznie choruje na czerwone wnętrze. Najlepiej kubły składane ale ciężko takie coś znaleźć. Dlatego szukam jakiejś alternatywy - np. fotele z alfy 147. Może jeszcze jakieś propozycje?

A jeśli chodzi o fotele z mondeo:
http://allegro.pl/ford-mondeo-mk3-st...795389460.html

Wojtek93 05-01-14 18:02

Cytat:

Napisał maclaz (Post 939134)
Strasznie choruje na czerwone wnętrze. Najlepiej kubły składane ale ciężko takie coś znaleźć. Dlatego szukam jakiejś alternatywy - np. fotele z alfy 147. Może jeszcze jakieś propozycje?

A jeśli chodzi o fotele z mondeo:
http://allegro.pl/ford-mondeo-mk3-st...795389460.html

tu są tańsze i z europejczyka:
http://tablica.pl/oferta/skora-czerw...tml#3ec596e6f8

maclaz 05-01-14 18:21

Cytat:

Napisał Wojtek93 (Post 939139)

Czy tańsze to bym nie powiedział, ale chyba nie ma zbytniej różnicy pomiędzy europejczykami a uk jedynie poza tym że rączka regulacji jest po drugiej stronie no i fotel pasażera jest elektryczny a fotel kierowcy nie. A poza tym przecież jeśli ktoś by się decydował na wymianę foteli to pewnie szyby pakowałby z focusa. No i te co wysłałem wydają się w lepszym stanie.

moons 05-01-14 18:32

oooo majn got, już były różowe czy tam pomarańczowe, to teraz będą czerwone :) Pasuje to do focusa jak świni siodło ale kto bogatemu zabroni.
Pozdrawiam

maclaz 05-01-14 18:47

moons witamy głównego trolla FKP ;)

Wojtek93 05-01-14 18:54

A faktycznie, Twoje są tańsze :p
to przez to, ze na allegro są zestawy po 2tyś

moons 05-01-14 19:26

Cytat:

Napisał maclaz (Post 939148)
witamy głównego trolla FKP

Nazbieraj najpierw na fotele, potem drugie tyle żeby jakoś to wsadzić do środka i resztę wnętrza jakoś zaczerwienić to wtedy porozmawiamy kto troli, O.K.??

Pozdrawiam

maclaz 05-01-14 19:52

Cytat:

Napisał moons (Post 939160)
Nazbieraj najpierw na fotele, potem drugie tyle żeby jakoś to wsadzić do środka i resztę wnętrza jakoś zaczerwienić to wtedy porozmawiamy kto troli, O.K.??

Pozdrawiam

Nie sprowadzajmy wszystkiego do kwestii finansowej. Chodzi o to że każdy pomysł który wybiega poza określone schematy jest zaraz skreślany. I nie mówię tu akurat tylko o fotelach - że lepiej wstawić oryginalne z plastikowej świni. Ostatnio np. mike_krk pytał się o filtr powietrza z K&N to od razu został zjechany, bo po co wyrzucać kasę na takie coś. Jego kasa jego zmartwienie. Załóżcie sobie skarpetę na dolot - też jakoś będzie działać, dwa razy do roku upierzesz i git.

Na innych forach gdy ktoś podrzuca jakiś ciekawy pomysł to dostaje jakieś porady i doping. A tutaj - Daj sobie spokój po co ta zabawa. Przecież szkoda na to kasy. Przy sprzedaży nie odzyskasz. Typowe podejście Polaków.

Dobrze że jest jeszcze kilka osób które coś konkretniej modzą to jest na co popatrzeć ;)

Wojtek93 05-01-14 20:21

Cytat:

Napisał maclaz (Post 939165)
Nie sprowadzajmy wszystkiego do kwestii finansowej. Chodzi o to że każdy pomysł który wybiega poza określone schematy jest zaraz skreślany. I nie mówię tu akurat tylko o fotelach - że lepiej wstawić oryginalne z plastikowej świni. Ostatnio np. mike_krk pytał się o filtr powietrza z K&N to od razu został zjechany, bo po co wyrzucać kasę na takie coś. Jego kasa jego zmartwienie. Załóżcie sobie skarpetę na dolot - też jakoś będzie działać, dwa razy do roku upierzesz i git.

Na innych forach gdy ktoś podrzuca jakiś ciekawy pomysł to dostaje jakieś porady i doping. A tutaj - Daj sobie spokój po co ta zabawa. Przecież szkoda na to kasy. Przy sprzedaży nie odzyskasz. Typowe podejście Polaków.

Dobrze że jest jeszcze kilka osób które coś konkretniej modzą to jest na co popatrzeć ;)

z jednej strony masz rację, ale z drugiej to wydaje mi się, ze moons jest na tym forum już dość długo, żeby się naczytać o projektach, które nigdy nie weszły w życie, dlatego tak podchodzi do wszystkiego sceptycznie. W sumie mnie też wkurza takie gadanie i zjeżdżanie za większość co napiszesz/zapytasz/chcesz zmienić. Jednak tak jak mówie, tu chyba chodzi o te doświadczenia. No i tak w sumie, focus to nie golf, czy honda - auta popularne(?) i czczone przez ludzi. Jego design jest trudny, aby zrobić coś innego, wybiec poza schematy i nie spartolić jego wyglądu bądź zwieśniaczyć auta.

Pozdrawiam i bez urazy ;)

moons 05-01-14 20:32

karwa maclaz, czytaj ze zrozumieniem:
Cytat:

Napisał moons (Post 939146)
ale kto bogatemu zabroni

a to że moim zdaniem to będzie wyglądać jak kupa to moja sprawa i jak jesteś zdeterminowany to wsadzisz czerwone dywany do focusa i tyle, a nie będziesz pisał głupoty że nikt Ciebie nie dopinguje a na pewno nie będziesz się przejmował moim zdaniem. Na tym forum tylko bajki się pojawiają, ostatnio nawet zmiana kierunkowskazów to epopeje na kilka stron (to jest dopiero trolenie). Chcesz dopingowania to po prostu zmień auto i forum. Te forum jak i auto dawno padło.
Pozdrawiam

LEju_THC 06-01-14 10:27

Dla mnie kombinatorstwo poziom expert.
Jak sa po 400zl tdci sporty do zszycia i uprania to drogo.
Ale jak ku**a stoja za 1200zl fotele z mdo st220 z ktorych bedzie mozna wziac tylko przednie fotele bo tyl na 200% nie bedzie pasowal to znajduja sie "chetni" do przerobek.
Chyba lepiej by bylo kupic po prostu kubly i przespawac mocowania z ori foteli.
Mozna by je posadzic nizej i ewentualnie pomyslec na tym zeby sie jakos skladaly.
Cytat:

Napisał maclaz (Post 939165)
Dobrze że jest jeszcze kilka osób które coś konkretniej modzą to jest na co popatrzeć

To ja teraz czekam na te Twoje "konkretne mody". Bo juz nie jeden byl na forum co duzo mówil...

maclaz 06-01-14 11:08

Cytat:

Napisał LEju_THC (Post 939315)
To ja teraz czekam na te Twoje "konkretne mody". Bo juz nie jeden byl na forum co duzo mówil...

Nie mówię że będę konkretnie modził bo studencki budżet na to nie pozwala. Chodzi o to że fajnie że są osoby które zakładają np. gwint i myślą o czymś więcej. Koniec offtop.

LEju_THC 06-01-14 11:18

Cytat:

Napisał maclaz (Post 939332)
Nie mówię że będę konkretnie modził bo studencki budżet na to nie pozwala.

To zdecyduj sie bo wczesniej pisales ze:
Cytat:

Napisał maclaz (Post 939173)
Nie sprowadzajmy wszystkiego do kwestii finansowej.


Cytat:

Napisał maclaz (Post 939332)
Chodzi o to że fajnie że są osoby które zakładają np. gwint i myślą o czymś więcej.

Rzeczywiscie grube mody...

maclaz 06-01-14 11:22

Nie da się mieć wszystkiego. Pewnie każdy chciałby dłubnąć coś fajnego ale nie wszystko da się zrobić. Poza tym na początku tylko się zapytałem czy fotele z alfy by pasowały, a od razu wywołało to burzę. Nie ma co się spinać.

Wojtek93 06-01-14 15:32

LEju to nie ja to pisałem :p

Thyzys 06-01-14 23:28

Do 3D za wiele nie wymyślisz. Jeśli są sensowne fotele z innych aut np CTR to kosztują tyle, że taniej kupić kubły składane.

Wojtek93 07-01-14 00:27

http://allegro.pl/ford-focus-mk1-fl-...815933813.html

brudne, podarte, ale tanie :D

Falcon 07-01-14 08:53

[bylo]

wujekbob1103 08-01-14 17:07

na wiosnę mi coś pomożecie szukać, jakiś półskórek

kodens79 17-01-14 09:03

Cytat:

Napisał wujekbob1103 (Post 940093)
na wiosnę mi coś pomożecie szukać, jakiś półskórek

Zacznij już teraz przecież jest Wiosna :)

Geras 17-01-14 09:22

Cytat:

Napisał wujekbob1103 (Post 940093)
na wiosnę mi coś pomożecie szukać, jakiś półskórek

zainteresowanie kupnem na forum zerowe także swoje po taniości Ci oddam na wiosnę

wujekbob1103 19-01-14 11:58

to będziemy się jakoś dogadywać na wiosnę


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:55.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi