Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Serwis i gwarancja (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=15)
-   -   Warsztat u Wuja Zbycha - Warszawa (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=15466)

amper1984 27-07-16 09:57

Udało się wymienić kompletne sprzęgło z dnia na dzień także Wielkie Dzięki.:smt023

resiak70 08-08-16 14:12

Wiadomo coś konkretniej kiedy Pan Zbych wraca z urlopu ?

kuoter 15-03-17 11:45

Panowie,
rozumiem, że Zbychu nie będzie miał z problemów z RSem MK2? Robił ktoś coś tam z tym autem?
Przede wszystkim chcę trochę odświeżyć/sprawdzić, w jakim stanie jest zawieszenie, ale też o ogólny stan auta, bo stuknęły mu już 73 tys. km.

Falcon 15-03-17 12:23

Już 73 tys. km? Chyba dopiero. :-)

kuoter 13-04-17 11:12

Byłem na przeglądzie: konkretnie, szybko i atrakcyjnie cenowo. Z całą pewnością od teraz będę stałym klientem :)
POLECAM

Szuiram76 13-04-17 15:02

Ja byłem na wymianie filtra kabinowego, kwadrans i po sprawie. Na pewno wrócę bo mieszkam niedaleko, a mam zacisk ręcznego do zdiagnozowania.

szczenka 27-04-17 14:33

Dwumasa z z kompletnym sprzęgłem wymieniona-wszystko ok

wojcimierz 27-04-17 14:45

Cytat:

Napisał szczenka (Post 1169801)
Dwumasa z z kompletnym sprzęgłem wymieniona-wszystko ok

Jaka kasa ??

Ziele1985 07-05-17 18:58

O cenach tu nie dyskutujemy ale dla mnie są to najniższe ceny w Warszawie i wiem że robota nie będzie spartolona. Ostatnio miałem taki koncert życzeń że za głowę się złapał. Trochę zapłaciłem ale miałem każdą pierdołę zrobioną z którą pod blokiem męczyłbym się dwa dni (spryskiwacz tylni, sprawdzenie grzania szyby i wiele innych oprócz głównych napraw).
To jeżeli chodzi o MK1. Mam jeszcze MK3 1.6 tdci z którym narazie pojechałem do Solid Garage bo od razu geometrię robią ale jak będą jakieś hamulce czy oleje do wymiany to Zbych na pewno będzie to robił!

Lonelej 02-08-17 11:21

Może komuś się przyda info a Zbychowi oszczędzi telefonów - Zbych jest na urlopie do 16.08.2017, więc dzwonić/przyjeżdżać dopiero po tym terminie :)
Pozdrawiam

Fo! 10-10-17 10:34

No ja wczoraj wstawiłem foczkę. Wprawdzie nie zostałem zapisany w kajecie chociaż dzwoniłem tydzień wcześniej i się umawiałem ale na szczęście klamki nie pocałowałem. Dpo zrobienia kilka pierdół: źle ustawione wycieraczki po wymianie cięgien, pęknięty węzyk płynu tylnej wycieraczki i chyba niestety wtrysk. Resztę dopiszę jak odbiorę moją foczkę.

[edit]
Pojazd odebrany. Zrobione drobne usterki oraz zmienione zawory turbo bo wg diagnozy - strasznie mulił.. Z wtryskiem mam się udać na modlińską.

[edit]
Mam parę uwag: pomimo że informowałem że miałem praną tapicerkę wybrudziła się podsufitka podczas demontażu w celu naprawy spryskiwacza tylnej szyby. Nie wiem też o co chodzi z tym muleniem samochodu. Moze ja po prostu jeżdżę jak dziadek grzybiarz w kapeluszu i nie daję mu w opór.

fff 18-08-18 06:02

Pojawiłem się znienacka z zatartym mechanizmem wycieraczek.
Nie dość, że przyjął bez zapisu przed samym fajrantem to ustrojstwo od wycieraczek śmiga jak nowe. No ale bez palnika się nie obeszło, a syfu wywaliło się jak z komina starej lokomotywy.
Jednym słowem znowu pełna profeska i ludzkie podejście do tematu :)
Pozdrawiam

wojcimierz 17-10-18 20:31

Mam pytanie dla tych którzy już robili u Zbycha zawiechę.

Od jakiegoś czasu mam do zrobienia co nieco z przodu i z tyłu. W międzyczasie wymieniłem profilaktycznie amortyzatory i sprężyny (założyłem od razu eibachy) jednak problem nie ustał. "Specjaliści" u których byłem jak zobaczyli tylko że mam Eibachy twierdzą bez sprawdzania że do wymiany sprężyny mimo że są jak nowe "bo to nie są w ogóle do tego auta". Mam gdzieś takich speców.

Czy u Zbycha mogę liczyć na sumienne sprawdzenie i odszukanie przyczyny problemu? Znają się tam na zawieszeniu w FFI ?

grzybek 21-10-18 23:01

Tak, Zbych przerobił lata życia w ASO a później na swoim, lepszego mechanika nie znajdziesz, ja zawsze jeździłem do niego 70km z tematami których z jakiegoś powodu nie mogłem usunąć sam.

p4v3u 03-01-19 19:01

Czy Zbychu obecnie robi tez elektrykę?
W zasadzie.... tylko elektrykę.

Ziele1985 04-01-19 08:33

Zależy co. Najlepiej zadzwonić :)

viehan 12-06-20 19:32

Macie jakieś wieści o Zbychu z tego roku? Czy zajmuje się dalej zawieszeniem? Kiedy ma urlop itd.?

gregorc 26-06-20 19:09

Cytat:

Napisał viehan (Post 1204377)
Macie jakieś wieści o Zbychu z tego roku? Czy zajmuje się dalej zawieszeniem? Kiedy ma urlop itd.?

Zbychu działa w najlepsze, dzwonić i umawiać się zawczasu bo z terminami na ,,już" to cienko.

W tym roku z końcem maja zrobił mi porządek z przednim zawieszeniem: amory, sprężyny, łożyska górne, gumy itd. Auto odstawione rano, po południu tego samego dnia do odbioru.
Jak zawsze jestem w pełni zadowolony.

Lata temu :) serwisowałem u Zycha fokę mk1 2.0 benzyna, w tym roku powróciłem z foką mk2 2.0 i nic się nie zmieniło .... takich mechaniorów nam trzeba, polecam

Dziobol82 13-01-21 11:22

Dawno nikt o Zbychu nie pisał, więc i ja potwierdzam, że działa w najlepsze :)
Przedwczoraj byłem na wymianie:
- komplet tarcz i klocków - obie osie
- filtry oleju, powietrza, kabinowy
- wymiana oleju w silniku i przekładni

Przy okazji sprawdzenie z grubsza, czy wszystko jest ok, czy coś się nadaje do wymiany. Na szczęście dowiedziałem się, że mój egzemplarz to, jak określił Zbychu, "lalka" - jeździć, zapierd...ć :smt110:smt110

Zostawiłem samochód o 9, do odbioru był o 11:30 [dance]
Cena robocizny baardzo atrakcyjna [dance]


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:13.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi