Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Inne techniczne (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=10)
-   -   Pro¶ba o pomoc - pompa paliwa (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=1306)

Oskar 19-02-05 20:59

Pro¶ba o pomoc - pompa paliwa
 
Czy kto¶ z Was (może pracownicy ASO) wie czym dokładnie się różni pompa palwa od 1.6 benz z 99r a 1.6 benz 02r ?

Wielkie dzięki za pomoc [notworthy]

p.s. normalnie po mału łapię depresje :smt089

@ndy 20-02-05 10:38

Re: Pro¶ba o pomoc - pompa paliwa
 
Cytat:

Napisał Oskarek
Czy kto¶ z Was (może pracownicy ASO) wie czym dokładnie się różni pompa palwa od 1.6 benz z 99r a 1.6 benz 02r ?

Kto ma zainstalowanego TIS'a ?!

moon 20-02-05 11:02

Re: Pro¶ba o pomoc - pompa paliwa
 
Cytat:

Napisał @ndy
Kto ma zainstalowanego TIS'a ?!

Od kiedy w TISie sa takie informacje [los]-u ? :P

@ndy 20-02-05 12:09

Re: Pro¶ba o pomoc - pompa paliwa
 
Cytat:

Napisał moon
Cytat:

Napisał @ndy
Kto ma zainstalowanego TIS'a ?!

Od kiedy w TISie sa takie informacje [los]-u ? :P

Zakładam, że jeżeli pompa paliwa ma ten sam kod - i dla rocznika 1999 i 2002 to nie różni się niczym [los]-iu.... [hmm]

moon 20-02-05 13:02

Re: Pro¶ba o pomoc - pompa paliwa
 
Cytat:

Napisał @ndy
Zakładam, że jeżeli pompa paliwa ma ten sam kod - i dla rocznika 1999 i 2002 to nie różni się niczym [los]-iu.... [hmm]

Caly problem w tym ze od 1999 do 2004 byly ze 3-4 zmiany numerow [los]-u :smt004

@ndy 20-02-05 13:10

Re: Pro¶ba o pomoc - pompa paliwa
 
Cytat:

Napisał moon
Caly problem w tym ze od 1999 do 2004 byly ze 3-4 zmiany numerow [los]-u :smt004

Nie mam TIS'a, ponieważ go nie potrzebuję... [hmm] - więc mogę nie wiedzieć [los]-iu... [hmm]

moon 20-02-05 13:45

Re: Pro¶ba o pomoc - pompa paliwa
 
Cytat:

Napisał @ndy
Nie mam TIS'a, ponieważ go nie potrzebuję... [hmm] - więc mogę nie wiedzieć [los]-iu... [hmm]

W TIS'ie i tak nie ma tych informacji [los]-iu :P Sa w Microcacie :P

@ndy 20-02-05 14:47

Kto ma zainstalowanego Microcat'a ?! [hmm][hmm][hmm]

Oskar 20-02-05 16:24

No to tera mam zagadkę
 
Pompa jezd sprawna :smt119 [notworthy]

I teraz : auto nie zapalało ( bo dzi¶ rano zapaliło bez problemu) gdyż nie dostaje w momencie"kręcenia" pr±du na pompe.Jak na zło¶ć dzisiaj wszytsko oki poprzednim razem jak byłem w aso była taka sama sytuacja komp nic nie wykrył i póki sie nie zdaży ponownie ciężko co¶ stwierdzic a jak się nie łatwo domy¶leć mnie się to dzieje zawsze w weekend.
Czekam na następny raz i jadę do serwisu jak bedzie problem występował.(i nie zniknie znów nim dojadę lub mnie doholuj±do aso)
Przygotowałem sobie kabelek z dwoma końcówkami i jeden w razie co podł±czam pod + od zapalniczki drugi na prawym słupku pod wył±cznik wstrz±sowy i łachudre podepnę "na krótko"
Także chwilowo usterka usunięta ale przyczyna niewykryta :smt102

p.s. Wszystkim kolegom(moon,marekj,kondi) którzy bardzo mi pomogli wielkie dzięki.

moon 20-02-05 17:50

Cytat:

Napisał @ndy
Kto ma zainstalowanego Microcat'a ?! [hmm][hmm][hmm]

hehehe w Microcacie sa numery ale nie ma wygladu :P Przynajmniej nie na tyle ze da sie odroznic jednego modelu od drugiego...

@ndy 20-02-05 18:43

Kto ma znajomego mechanika od Foczek ?! [los]


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:53.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi