Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Inne techniczne (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=10)
-   -   Problem odopaleniem 1,8 TDCI przy plusowej temperaturze (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=247)

Ukis 12-01-05 19:12

Problem odopaleniem 1,8 TDCI przy plusowej temperaturze
 
Witam.
Mam Focusa 1,8 TDCI 100 KM, ma 22 miesiące i jest jeszcze na gwarancji. Są problemy z odpalaniem go po nocy. Stoi w garażu, temperatura jest plusowa, a pomimo to trzeba go kilka razy kręcić i dopiero zaskakuje. Wcześniej się tak nie działo. W serwisie mówią, że wszystko jest OK :shock: Akumulator jest w porządku. Proszę o pomoc i podpowiedź co może być tego przyczyną. Może ktoś już miał taki problem.
Pozdrawiam Ukis
:)

Ukis 12-01-05 19:12

Problem odopaleniem 1,8 TDCI przy plusowej temperaturze
 
Witam.
Mam Focusa 1,8 TDCI 100 KM, ma 22 miesiące i jest jeszcze na gwarancji. Są problemy z odpalaniem go po nocy. Stoi w garażu, temperatura jest plusowa, a pomimo to trzeba go kilka razy kręcić i dopiero zaskakuje. Wcześniej się tak nie działo. W serwisie mówią, że wszystko jest OK :shock: Akumulator jest w porządku. Proszę o pomoc i podpowiedź co może być tego przyczyną. Może ktoś już miał taki problem.
Pozdrawiam Ukis
:)

pinio_tdci 13-01-05 14:17

Pewnie sciemniaja w ASO, zeby doczekac do konca gwarancji!
 
Wiec najpierw im wytlumacz, ze i tak wezmiesz OPG, wiec ich nie 'minie'!

A co do problemu, to chyba jest kolega pierwszy :(

Ale jak potem juz pracuje normalnie, to ciezko stwierdzic 'na odleglosc', w calym ukladzie paliwowym trzeba by poszukac.

Na poczatek, jesli to sie pojawilo niedawno, proponuje wyjezdzic to paliwo i zatankowac do pelna na innej stacji a nuz tutaj przyczyna lezy.

A jak nie, to do ASO :!:

pinio_tdci 13-01-05 14:17

Pewnie sciemniaja w ASO, zeby doczekac do konca gwarancji!
 
Wiec najpierw im wytlumacz, ze i tak wezmiesz OPG, wiec ich nie 'minie'!

A co do problemu, to chyba jest kolega pierwszy :(

Ale jak potem juz pracuje normalnie, to ciezko stwierdzic 'na odleglosc', w calym ukladzie paliwowym trzeba by poszukac.

Na poczatek, jesli to sie pojawilo niedawno, proponuje wyjezdzic to paliwo i zatankowac do pelna na innej stacji a nuz tutaj przyczyna lezy.

A jak nie, to do ASO :!:

lobuz 14-01-05 19:41

mam focusa tddi 90km i tez czasami musze go krecic choc jest cieplo w nocy...myslalem, ze to swiece zarowe....na komp. w aso nie ma bledow...hmmm

lobuz 14-01-05 19:41

mam focusa tddi 90km i tez czasami musze go krecic choc jest cieplo w nocy...myslalem, ze to swiece zarowe....na komp. w aso nie ma bledow...hmmm

sajgon 18-01-05 15:06

Nie zycze zeby to bylo to co u mnie. Ktoregos ranka wsiadlem przekrecilem i nie odpalil. Okazalo sie ze padla pompa (2 dni po wymianie pompy padl komp :/)

sajgon 18-01-05 15:06

Nie zycze zeby to bylo to co u mnie. Ktoregos ranka wsiadlem przekrecilem i nie odpalil. Okazalo sie ze padla pompa (2 dni po wymianie pompy padl komp :/)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:41.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi