Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Tuning mechaniczny (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Tylne lampy In.pro czy FK Automotive ??? (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=10270)

Fokal 07-05-06 12:25

Tylne lampy In.pro czy FK Automotive ???
 
Przymierzam się do zakupu wymiany tylnych lamp. Na takie:
In.pro - http://www.dragon.istore.pl/sklep,40...n,63782,0.html

i ciut tańsze... :mrgreen:

FK Automotive - http://www.dragon.istore.pl/sklep,40...,197881,0.html

Dlaczego akurat te - bo foka kolor ciemny grafit i chyba takie będą najlepiej pasowały... :)
Śmiga ktoś na takich ? Co z żarówkami, są w komplecie ?? (szczególnie chodzi mi o te czerwone w "stopach"), bo kierunki pomarańczowe lub silvery to chyba są dostępne bez problemów.

Za wszelkie info - dzięki!

RSSSS 07-05-06 12:39

Już trochę kupiłem lamp i zawsze były to komplety gotowe do założenia i nic nie trzeba było dokupować!
Wieć żarówki powinny być.

Pozdro [pub2]

PS.Zastanów się jednak nad zakupem w polskich sklepach tuningowych ,bo ja już kiedyśna ten temat pisałem!

Ceny są cholernie wysokie i jako przykład podam,że za cenę pokazanych przez Ciebie lamp mógłbyś kupić takie LEDy jak ja mam!
Te LEDY w Polsce w sklepach tuningowych kosztują grubo ponad 1000zł,a ja je załatwiałem kilku klubowiczom za cenę około 700zł! [readmore]

EBAY twoim przyjecielem! [bigok]

Grzechos 07-05-06 12:48

Zdecydowanie bierz diodowe - LED , takie inpro juz się przejadły :wink:

RSSSS 07-05-06 14:23

Przykład:

klik

Za 750zł załatwiam,że masz je w Polsce pod swoimi drzwiami!

Czy zatem warto kupować w tragicznych polskich sklepach tjuninkowych... [boshe]

Fokal 07-05-06 17:39

Jakoś do tych "ledów" nie mam przekonania... :wink:

RSSSS 07-05-06 17:51

Cytat:

Napisał Fokal
Jakoś do tych "ledów" nie mam przekonania... :wink:

Jak to? :shock:

Fokal 07-05-06 18:03

RSSSS - Ty chyba używasz wersji "czarnej"... jeśli tak to można określić.
W jednym miejscu srebrne w drugim przeźroczyste jest też czerwony pasek tu i tam... kurcze jakoś dziwnie - może się nie znam... ale może się przekonam... :mrgreen:
Możesz podesłać fotki na fokal@wp.pl jak wyglądają jak to się mówi "za dnia"... :lol:

Takie jak wskazałem w linkach ładnie pasowałyby do mojej foki... ale temat jest otwarty... wszystko się może zdarzyć... A z panami na „P” nie masz problemów – bo szkoda dowodu ???

Picia78 07-05-06 18:55

Mogom być :wink:

RSSSS 07-05-06 21:44

Cytat:

Napisał Fokal
RSSSS - Ty chyba używasz wersji "czarnej"... jeśli tak to można określić.
W jednym miejscu srebrne w drugim przeźroczyste jest też czerwony pasek tu i tam... kurcze jakoś dziwnie - może się nie znam... ale może się przekonam... :mrgreen:
Możesz podesłać fotki na fokal@wp.pl jak wyglądają jak to się mówi "za dnia"... :lol:

Takie jak wskazałem w linkach ładnie pasowałyby do mojej foki... ale temat jest otwarty... wszystko się może zdarzyć... A z panami na „P” nie masz problemów – bo szkoda dowodu ???

Te lampy mają niemieckie dopuszczenie do ruchu.
To są renomowanej firmy! [pub2]

piotr 07-05-06 21:57

Re: Tylne lampy In.pro czy FK Automotive ???
 
Cytat:

Napisał Fokal
Przymierzam się do zakupu wymiany tylnych lamp. Na takie:
In.pro - http://www.dragon.istore.pl/sklep,40...n,63782,0.html

i ciut tańsze... :mrgreen:

FK Automotive - http://www.dragon.istore.pl/sklep,40...,197881,0.html

Dlaczego akurat te - bo foka kolor ciemny grafit i chyba takie będą najlepiej pasowały... :)
Śmiga ktoś na takich ? Co z żarówkami, są w komplecie ?? (szczególnie chodzi mi o te czerwone w "stopach"), bo kierunki pomarańczowe lub silvery to chyba są dostępne bez problemów.

Za wszelkie info - dzięki!

Te drugie są kozackie (sam się do nich przymierzam). LED-y są GIT ale wydaje mi się, że do ciemnej foki lepiej dać ciemne klosze (te, które zaproponował RSSSS wydają mi się za jasne)...Ma ktoś wyraźne zdjęcia takich LED-ów na foce w kolorze czarnym albo granatowym?

RSSSS 07-05-06 22:00

Re: Tylne lampy In.pro czy FK Automotive ???
 
Cytat:

Napisał piotr
Te drugie są kozackie (sam się do nich przymierzam). LED-y są GIT ale wydaje mi się, że do ciemnej foki lepiej dać ciemne klosze (te, które zaproponował RSSSS wydają mi się za jasne)...

No to można dać czarne LEDy.

Zmierzam do tego,że po co dać 700zł za zwykłe lampy z ciemnym kloszem,skoro za takie pieniądze można mieć LEDy!?

Poszukam jeszcze takich zwykłych lamp na ebayu.
Pewnie będą dużo taniej! [pub2]

[ Dodano: Nie 07 Maj, 2006 22:04 ]
Np. takie za 93 EURO:
klik

piotr 07-05-06 22:33

Re: Tylne lampy In.pro czy FK Automotive ???
 
Cytat:

Napisał RSSSS
Cytat:

Napisał piotr
Te drugie są kozackie (sam się do nich przymierzam). LED-y są GIT ale wydaje mi się, że do ciemnej foki lepiej dać ciemne klosze (te, które zaproponował RSSSS wydają mi się za jasne)...

No to można dać czarne LEDy.

Zmierzam do tego,że po co dać 700zł za zwykłe lampy z ciemnym kloszem,skoro za takie pieniądze można mieć LEDy!?

Poszukam jeszcze takich zwykłych lamp na ebayu.
Pewnie będą dużo taniej! [pub2]

[ Dodano: Nie 07 Maj, 2006 22:04 ]
Np. takie za 93 EURO:
klik

No właśnie przeglądałem już wcześniej e-bay po waszej dyskusji na temat słabej konkurencyjności polskich sklepów tuningowych i ceny rzeczywiście są atrakcyjne. Ja zajrzałem na http://www.ebay.co.uk/ bo mój niemiecki w przeciwienstwie do angielskiego jest żaden. Zastanawiam się czy jest duże ryzyko utraty kasy bo z tego co widze w opisie to do Polski nie wysyłają "za pobraniem"?A nie wiecie czy gdzieś w Niemczech blisko polskiej granicy nie ma czasem stacjonarego sklepu z takimi zabawkami do Fordów?

RSSSS 07-05-06 22:36

Ale zapomnij o ebayu brytyjskim bo oni dają ceny w stosunku 1:1 do Euro.

Czyli jak coś w Niemczech kosztuje 100 Euro to tam kosztuje 100 funtów lub jeszcze więcej,bo dziady się cenią! :roll:


W języku ja mogę pomóc!

[ Dodano: Nie 07 Maj, 2006 22:38 ]
Cytat:

Napisał piotr
Zastanawiam się czy jest duże ryzyko utraty kasy

Kupowałem już wiele razy i wszystko ok! :wink:
Większość ebayerów sprzedających lampy to duże fimry mające ponad 1000 komentarzy.

Z takim kontrahentem jest 100% bezpieczeństwa! [pub2]

piotr 07-05-06 22:39

Cytat:

Napisał RSSSS
Ale zapomnij o ebayu brytyjskim bo oni dają ceny w stosunku 1:1 do Euro.

No to fakt ! I oferta na .de jest znacznie szersza.Tak czy owak w Polsce i tak mi wychodzi najdrożej...Rssss jak płaciłeś? Karta kredytowa przez net czy też inna forma?

RSSSS 07-05-06 22:45

Cytat:

Napisał piotr
Cytat:

Napisał RSSSS
Ale zapomnij o ebayu brytyjskim bo oni dają ceny w stosunku 1:1 do Euro.

No to fakt ! I oferta na .de jest znacznie szersza.Tak czy owak w Polsce i tak mi wychodzi najdrożej...Rssss jak płaciłeś? Karta kredytowa przez net czy też inna forma?

Paypalem!

Biorą 4% prowizji.

piotr 07-05-06 22:54

Cytat:

Napisał RSSSS
Paypalem!

Biorą 4% prowizji.

No tak, to nie majątek.Zdaje sie, ze nawet kiedyś miałem konto założone i coś płaciłem...

Fokal 07-05-06 23:05

RSSS - wysłałem do Ciebie info na prv. Proszę o kontakt.
Pozdrawiam

piotr 08-05-06 00:43

A co myślicie o tych lampach do ciemnej foki?
LAMPY

Grzechos 08-05-06 16:12

całkiem całkiem 8)

RSSSS 08-05-06 17:14

Cytat:

Napisał piotr
A co myślicie o tych lampach do ciemnej foki?
LAMPY

Szczerze.

Jakie auto takie lampy! [pop]
Czyli ciemne auto,ciemne lampy! [pub2]

gRuHa 08-05-06 21:56

mnie tylko irytują te żarówkowe kierunki w LEDowych lampach... :?

DejaVu 08-05-06 23:08

Cytat:

Napisał piotr
A co myślicie o tych lampach do ciemnej foki?
LAMPY

też sie nad nimi zastanawiałem 8) ale.... najpierw gleba -30mm (eibach pro kit) i taki wydech Ultera końcówki okrągłe sred.80mm
http://img171.imageshack.us/img171/8153/wydech8ow.jpg
Sorki za OT. :roll:

Picia78 09-05-06 17:44

Cytat:

Napisał piotr
LAMPY

Troszki zajasne :wink:

gRuHa 09-05-06 18:10

jak dla mnie TE wymiataja

piotr 09-05-06 18:16

Dzisiaj "oblukałem" dokładnie czernego Golfa z takimi całkiem przezroczystymi lampami i efekt szczerze powiedziawszy jest mizerny. Chyba jednak Rssss ma rację, że ciemne auto to ciemne lampy. Na razię spróbuje pomalować oryginalne klosze czarnym lakierem do lamp. Jak będzie kicha to będę zmuszony kupić jedne z tych ciemniejszych na e-bay. :P

Picia78 09-05-06 18:17

Cytat:

Napisał gRuHa
jak dla mnie TE wymiataja

No te som ok :wink:

DejaVu 09-05-06 22:28

Cytat:

Napisał piotr
Na razię spróbuje pomalować oryginalne klosze czarnym lakierem do lamp.

a moze naklej cieniutkie ciemne paseczki z foli w poziomie?

tomkx 11-05-06 09:33

Cytat:

Napisał przemekdeja
a moze naklej cieniutkie ciemne paseczki z foli w poziomie?

Efekt może być dość ciekawy. Z całą pewnością jest to rozwiązanie bezpieczniejsze dla tych, co jadą z tyłu - po prostu lepiej widać zapalone światła STOP.

Coś takiego zrobiłem w Escorcie, z tym że zamiast naklejania pasków wybrałem wersję dla masochistów - "wymalowałem" sobie takie paski lakierem przyciemniającym (w sumie i tak musiałem wcześniej wycinać paski z taśmy samoprzylepnej ;) ) w miejscach, w których oryginalny klosz był nieprzezroczysty. Efekt końcowy*:

http://img447.imageshack.us/img447/1...cort6jp.th.jpg

* świadomie przerobiłem w ten sposób tylko dolną połowę klosza. Ot, taką miałem fantazję. ;)

DejaVu 11-05-06 16:34

Cytat:

Napisał tomkx
Coś takiego zrobiłem w Escorcie

Bardzo fajny pomysł. W ten sposób mozna by ze zwykłych seryjnych lampek stworzyć coś ekstra. Moze ktoś z klubu porwie sie na taki zabieg upiększający. Muszę się zastanowić. Moze by tak coś u siebie wykombinować? jakiś fajny wzór opracować wyciąć na ploterku nakleić umalować.hmm :?: Zapowiada się ciekawie. Pozdr

NeroN 11-05-06 17:42

Ja mam kierunki z tyłu malnięte na czerwono, tak,ze całe lampy są czerwone... 5 min a odrazu lepiej wygląda [bigok]


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:34.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi