Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Inne techniczne (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=10)
-   -   Takie srebrne cos w kierownicy FII (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=3666)

-=Seba=- 08-06-05 21:23

Może i nie FF I ale też kierownica:

Mam w FF II kierownicę :) hehe trudno żeby nie było [rotfl] [rotfl] [rotfl] . Ale przylukałem na fotach, że są auta, które mają takie cos srebrne na kierownicy . Na każdym z ramion, przy poduszce. Ja takiego nie mam (tylko puste miejsce jak by przygotowane pod coś). Co to ? z Czego to ? Z kąd to wziąć? Ma ktoś coś takiego ?

Bzyczek 08-06-05 21:28

Może trzeba się z dealer'em skontaktować... Ciekawa sprawa...

Greg 08-06-05 21:35

Cytat:

Napisał -=Seba=-
Z kąd to wziąć?

Własnie , skąd :?: :mrgreen:
Pzdr.

-=Seba=- 08-06-05 21:56

Greg, Ty se jajców nie rób, to poważna sprawa nie mam takiego czegos srebrnego nooooooo. To może zaważyć na mojej kondycji psychicznej, nie bede mógł spać po nocach. Noooooo

Niedźwiedź 09-06-05 01:16

Cytat:

Napisał -=Seba=-
Może i nie FF I ale też kierownica:

Mam w FF II kierownicę hehe trudno żeby nie było . Ale przylukałem na fotach, że są auta, które mają takie cos srebrne na kierownicy . Na każdym z ramion, przy poduszce. Ja takiego nie mam (tylko puste miejsce jak by przygotowane pod coś). Co to ? z Czego to ? Z kąd to wziąć? Ma ktoś coś takiego

To taki dodatek żeby ładnie wyglądało:):) Żadnej specjalnej funkcji nie spełnia, przynajmniej u mnie...

-=Seba=- 09-06-05 01:51

Ojej to ty to coś masz? z czego to ? da sie to odkleić? odczepić ? urwać?
Można to sobie samemu dospawać???
Podważ no to śrubowkrętem, na co to przyczepione i czy dobrze się trzyma ( komuś na parkingu wykrece) [hehe] [hehe] [hehe]
A poważnie, to "Ten" z mojego parkingu, "Ten" co FX Goldem jeździ, to tego nie ma. Więc idę poszukać na allegro.

Niedźwiedź 09-06-05 06:50

Cytat:

Napisał -=Seba=-
A poważnie, to "Ten" z mojego parkingu, "Ten" co FX Goldem jeździ, to tego nie ma. Więc idę poszukać na allegro.

To może się nie zrozumielismy... mnie chodziło o to coś:
http://www.fkp.neostrada.pl/nowa7.JPG

darekw 09-06-05 07:46

Teoretycznie ;-) wszystko powinno zależyć od poziomu wyposażenia:

FX = Ambiente -> czteroramienna kierownica bez wstawek
FX Silver = Trend -> j.w.
FX Gold = Sport -> trójramienna kierownica ze wstawkami
Ghia - > czteroramienna kierownica ze wstawkami

W moim Goldzie jest tak jak być powinno [metal]

szy 09-06-05 10:37

Cytat:

Napisał -=Seba=-
idę poszukać na allegro.

Znajdź jeszcze srebrny grill, kup czarne reflektory, załaduj fokę na noc cementem
i Gold jak się patrzy :mrgreen:

Szy.

grzehoo 09-06-05 13:12

a ja tam uważam, że kiera w FFI i tak jest 100x ładniejsza.

NeroN 09-06-05 13:15

Cytat:

Napisał grzehoo
a ja tam uważam, że kiera w FFI i tak jest 100x ładniejsza.

Siem zgadzam..... :mrgreen:

Czarnuch 09-06-05 15:19

Te srebrne wstawki sa w kierownicy Mondeo montowane juz od 2001r. i po jakims czasie podobno odlaża [los]

gRuHa 09-06-05 15:44

Cytat:

Napisał NeroN
Cytat:

Napisał grzehoo
a ja tam uważam, że kiera w FFI i tak jest 100x ładniejsza.

Siem zgadzam..... :mrgreen:

zgadzam sie w pelnej rozciaglosci......
w mondku, moj starszy ma ta plastikowa tandete, co niby udaje alu..... [boshe] a wersja nie jest jakas super extra wypasiona, bo to sluzbowka......
czyli kolejne ciecia budzetu modelu focus (celowo napisalem z malej litery....)

NeroN 09-06-05 15:51

Cytat:

Napisał gRuHa
... modelu focus (celowo napisalem z malej litery....)

Cięcia budżetowe na farbę drukarska na duże litery [zlosnik]

luanda 09-06-05 16:18

Jak pojawi się więcej Dwójek i się poprzesiadacie, to przejdzie Wam zazdrość i przyznacie się do zdrady Jedyneczki :)

Pozdro!

Niedźwiedź 09-06-05 17:07

Cytat:

Napisał luanda
Jak pojawi się więcej Dwójek i się poprzesiadacie, to przejdzie Wam zazdrość i przyznacie się do zdrady Jedyneczki

Pozdro!

Chciałem to samo napisac, ale mnie ubiegłeś... ja też byłem troszke sceptycznie nastawiony do nowej foczki na początku, ale to ile ten samochód może zaoferowac kierowcy... ach cud miód

gRuHa 09-06-05 22:40

Cytat:

Napisał Niedźwiedź
Cytat:

Napisał luanda
Jak pojawi się więcej Dwójek i się poprzesiadacie, to przejdzie Wam zazdrość i przyznacie się do zdrady Jedyneczki

Pozdro!

Chciałem to samo napisac, ale mnie ubiegłeś... ja też byłem troszke sceptycznie nastawiony do nowej foczki na początku, ale to ile ten samochód może zaoferowac kierowcy... ach cud miód

nie ma opcji NIGDY!!!!!!!
jush chyba wole passata...... albo jakiegos weterana szos, niz kolejne bezplciowe, plastikowe, kwadratowe pudelko na kolkach....
i nie jest to zazdrosc, bo nie ma czego zazdroscic.......
sorry bo moze kogos urazilem albo cos, ale takie mam zdanie, ze nowy focus nie zasluguje na ta nazwe.......
ale to nie topic do tego i o gustach tesh siem nie dyskutuje wiec koncze dyskuzje....

-=Seba=- 09-06-05 22:51

PROSZĘ NIE ZMIENIAĆ TEMATU.
Ja mam FX Silver. Czyli chyba 4 ramienna [chytry] , nie mam wstawek.

Nadal nie wiem gdzie można się w to zaopatrzyć.

grzehoo 10-06-05 22:08

no weź zapytaj w swoim ASO. Jak oni nie mają, to nikt nie będzie miał, bo w życiu czegoś takiego w handlu nie widziałem.
A być może czeka cię wymiana całej kiery na takową z dodatkami pseudo-alu

gRuHa 10-06-05 22:56

mysle ze jaq zlodzieje radia czytaja to forum, to i wstawki a'la alu bedzie mozna niebawem znalezdz na allegro ..................

-=Seba=- 11-06-05 16:03

Cytat:

Napisał gRuHa
mysle ze jaq zlodzieje radia czytaja to forum, to i wstawki a'la alu bedzie mozna niebawem znalezdz na allegro ..................

Z calłą kierą i połową deski rozdzielczej, wyrwaną przy okazji :D ehhh co za świat. [banghead]


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:43.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi