Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Elektryka, audio i alarmy (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=31)
-   -   Cobra + 'pikacz'/syrena - odlaczyc? (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=1736)

pinio_tdci 15-03-05 13:32

Cobra + 'pikacz'/syrena - odlaczyc?
 
Da sie odlaczyc (przy Cobrze) pikacza przy zamykaniu i otwieraniu auta?

Juz mnie to troche denerwuje (migacze mi starcza) i chcialbym to wylaczyc, ale nie przez odciecie kabli od syreny [zaklopotanie]

4tun 15-03-05 14:28

da się - punkt 3.
tu Panie kolego

pinio_tdci 15-03-05 17:41

Dzieki - cosik mi umknelo na stronie FKP :(

Tyle, ze ja nie mam oddzielnego pilota (tylko kluczyk ze zintegrowanym), wiec poprobuje popoludniu, czy tez zadziala :?

moon 15-03-05 21:16

Ja dzis sprawdzalem na alarmie Cobra AB 3868 i niestety opis programowania nie dziala z tym alarmem.
Jutro zadzwonie do Italsec - dystrybutora z pytaniem...

[ Dodano: Sro 16 Mar, 2005 12:26 ]
Robisz tak...
A: rozbrajasz alarm
B: otwierasz drzwi (na zdjeciu kierowcy)
C: otwierasz maske
D: wlanczasz zaplon
E: wprowadzasz pin (standardowy 1111)
F: migniecie diody i po 3sek. migniecie kierunkow oznacza ze jestes w programowaniu.

Pierwsza tabela to wlasnie glosnosc brzeczyka.
Aby zmniejszyc glosnoscnaciskasz kilkarazy przycisk ATTN. Kazde nacisniencie zmniejsza glosnosc. Aby zwiekszyc przytrzymujesz ow przycisk dluzej niz 2 sek. odpowiednia ilosc razy...

Konczysz zamykajac maske.

pinio_tdci 16-03-05 12:30

Cytat:

Napisał moon
Ja dzis sprawdzalem na alarmie Cobra AB 3868 i niestety opis programowania nie dziala z tym alarmem.
Jutro zadzwonie do Italsec - dystrybutora z pytaniem...

[ Dodano: Sro 16 Mar, 2005 12:26 ]
Robisz tak...
A: rozbrajasz alarm
B: otwierasz drzwi (na zdjeciu kierowcy)
C: otwierasz maske
D: wlanczasz zaplon
E: wprowadzasz pin (standardowy 1111)
F: migniecie diody i po 3sek. migniecie kierunkow oznacza ze jestes w programowaniu.

Pierwsza tabela to wlasnie glosnosc brzeczyka.
Aby zmniejszyc glosnoscnaciskasz kilkarazy przycisk ATTN. Kazde nacisniencie zmniejsza glosnosc. Aby zwiekszyc przytrzymujesz ow przycisk dluzej niz 2 sek. odpowiednia ilosc razy...

Konczysz zamykajac maske.

Dzieki [bigok]
Poprobuje ponownie wieczorem, bo 'oryginalny' przepis, faktycznie nie wypalil wczoraj :|

Za to jak foka powyla, jak zamykalem i otwieralem z otwarta maska [boshe]

moon 16-03-05 12:40

To co ja teraz napisalem dotyczy serii Globe 3800 a w moim przypadku AB3868 korzystajacego z pilota przy kluczyku (bez wlasnego).
Co u mnie jest charakterystyczne to ze dioda znajduje sie razem z przyciskiem do programowania na takim okraglym plastiku.

Jesli nie znasz pinu i standardowy Ci nie wchodzi to masz problem... Kontaktuj sie z Italsec (22) 6228010. Jesli natomiast masz ustawiony standardowy to lepeij go zmien bo zaloze sie ze kazdy zlodziej go zna :P

Jesli nie uda Ci sie zmienic opcji przy uzyciu tego opisu to sprawdz model alarmu i dzwon na powyzszy numer. Przesla Ci faxem instrukcje.

hans 16-03-05 14:15

A jak się przechodzi do następnęj tabeli ? Tak jak było opisane w oryginale - wyłączając i włączając zapłon ?

A może mógłbyś załączyć tę intrukcję do FAQa który jest na stronie ?

moon 16-03-05 14:22

Tak, wlaczeniem i wylaczeniem stacyjki. Tabele wygladaja inaczej niz te w instrukcji na stronie.

Jasne, zeskanuje bo dostalem to faksem.

pinio_tdci 16-03-05 15:44

Cytat:

Napisał moon
To co ja teraz napisalem dotyczy serii Globe 3800 a w moim przypadku AB3868 korzystajacego z pilota przy kluczyku (bez wlasnego).
Co u mnie jest charakterystyczne to ze dioda znajduje sie razem z przyciskiem do programowania na takim okraglym plastiku.

Jesli nie znasz pinu i standardowy Ci nie wchodzi to masz problem... Kontaktuj sie z Italsec (22) 6228010. Jesli natomiast masz ustawiony standardowy to lepeij go zmien bo zaloze sie ze kazdy zlodziej go zna :P

Jesli nie uda Ci sie zmienic opcji przy uzyciu tego opisu to sprawdz model alarmu i dzwon na powyzszy numer. Przesla Ci faxem instrukcje.

Kiedys zmienialem PIN na niestandartowy, zgodnie z instrukcja, ale jak pamietam, cos mi nie wypalilo (nie zamrugal na koniec 3 razy, czy cus) i nie mam teraz bladego pojecia, czy jest standart PIN, czy ten drugi - no nic pokombinuje :?

Poczekam, jeszcze tylko na 'tabelke', bo nie chcem poaktywowac tych funkcji, ktorych nie potrzebuje [zaklopotanie]

moon 16-03-05 16:00

Cytat:

Napisał pinio_tdci
Poczekam, jeszcze tylko na 'tabelke', bo nie chcem poaktywowac tych funkcji, ktorych nie potrzebuje [zaklopotanie]

Nic nie ryzykujesz. Po ustawieniu glosnosci zamykasz maske i nic wiecej nie zmienisz.

pinio_tdci 17-03-05 13:02

Cytat:

Napisał moon
Cytat:

Napisał pinio_tdci
Poczekam, jeszcze tylko na 'tabelke', bo nie chcem poaktywowac tych funkcji, ktorych nie potrzebuje [zaklopotanie]

Nic nie ryzykujesz. Po ustawieniu glosnosci zamykasz maske i nic wiecej nie zmienisz.

OK, zrobie dzisiaj :mrgreen:

Ale czekalem, na tabelke, bo chcialem sobie tez poaktywowac inne funkcje, np. automatyczne uzbrajanie alarmu [chytry]

moon 18-03-05 00:04

Ok, sorry za opoznienie ale troche mi sie tu dzialo....

Programowanie_AB3868.pdf

hans 18-03-05 10:19

moon, dzięki - wieczorem powalczę.

pinio_tdci 18-03-05 10:28

Cytat:

Napisał moon
Ok, sorry za opoznienie ale troche mi sie tu dzialo....

Programowanie_AB3868.pdf

Dzieki [bigok]


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:52.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi