Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Elektryka, audio i alarmy (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=31)
-   -   [MK3] Audio, radia, głośniki i wszystko co z tym powiązane (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=53116)

kulert 25-07-18 13:12

Zmień pamięć USB. Może to być jej wina

shmit 23-09-18 09:15

Szukam kogoś kto wymieniał podstawowe radio ja sync 3

jacekcrv 23-09-18 10:45

Mialem Sony 4,2",a teraz mam sync 3 :)

WALERSO 23-09-18 11:22

Witam.Ile cię wyniosła taka wymiana? Też mam to radio sony muszę go na coś wymienić.

shmit 23-09-18 11:24

Ja szukam do kupienia sync 3 kompletnego i instrukcji jak to zrobić lub firmy która to wymieni. Region zachodniopomorskie najlepiej

jacekcrv 23-09-18 12:24

Kwota to akurat ciężko powiedzieć. Zależy za ile wam się uda kupić poszczególne elementy Sync3 i od wiązek jakie aktualnie macie w samochodach. Ja wymianę robiłem sam.

Makumba 06-04-19 10:34

Stacja Multimedialnia - Focus MK3
 
Witam. Mam Focusa MK3 z fabrycznym radiem Sony. Chcialbym zakupić stacje multimedialną. Zastanawiam sie czy po montażu, wszystko bedzie działać jak trzeba. Mam na myśli czy po wrzuceniu biegu wstecznego, wyswietli się sygnał z parktronic, czy stacja bedzie działać z guzików na kierownicy, itd. Czy ma ktos takie coś w swoim aucie, i moze coś wiecej powiedzieć na ten temat?

Z góry dziękuje.

Kuba

po1982 21-05-19 21:39

Witam

Ford Focus mk3 2014, przed fl

Auto już wygłuszone przód oraz tył, teraz przyszła pora na wymianę głośników oraz sub w bagażniku. Do podłączenia idzie wzmacniacz 4 kanały do napędzenia głośników, oraz monoblock dla suba. Podłączam wzmacniacze za pomocą wejścia High Level, prowadząc oczywiście przewody od samego radia. Rozpiska kabli była już gdzieś na forum. Wypadałoby wejść nowymi kablami przez przelotki do drzwi. I tu mam pytanie, czy ktoś z Was demontował przelotki? jest na to jakiś sprytny patent, żeby szybko poszło? Zakładam że trzeba będzie nawiercić na nowe kable.

Czekam na dobre rady:) Reszta to czysta przyjemność, tylko demontaż tych przelotek...

pdz 01-03-20 18:33

Czy ktoś używa radia z Aliexpress K1, K3, K5 itp. ?
Jaka jakość, jak z podłączeniem - plug and play czy przeróbka , który model wybrać ?

Yarasus 15-03-20 18:57

Czesc i Czolem

Fokomaniacy, właśnie przeskoczyłem z MK3 na MK4 (1.5d 120KM kombi) i nie mogę się połapać z radiem Sync 2.5. (1) Pierwsza rzecz gdy połączyłem za pierwszym razem przez android auto poprzez kabel z telefonem pokazały mi się aplikacje typu spotify, googlemaps i inne na wyświetlaczu w aucie. Teraz nie idzie mi tego odnaleźć gdzie klikałem i w jaki sposób to ogarnąłem. (2) Druga sprawa jak ustalić swoją listę wyszukiwania stacji radiowych w przyjaznej dla mnie kolejności. Obecnie auto wyszukało z 20 stacji i są porozrzucane. (3) Kolejna sprawa to czy macie wiedzę jak jest z podłączeniem kamery cofania? Chodzi mi czy jak wymienię klamkę tylnej klapy zwykłą na klamkę z kamerą (oryginalną) to jest P&P i wiązka będzie na to gotowa czy to jakaś większa rzeźba i trzeba ciągnąć kable albo iść do autoelektryka.

Mazur_eq 30-06-20 20:38

Cześć koledzy, mam focusa z 2011 z włożonym przez poprzedniego właściciela nieoryginalnym radiem. Radio jest na androidzie ale nic na nim nie widać w słońcu, bo jest pod złym kątem. Chciałbym zainstalować sync 3. Czy jest ktoś z okolic Wrocławia kto się tym zajmuje?
Auto ma aktywny tempomat, automatyczne parkowanie, jakiś kabel usb idzie ze schowka przed pasażerem, ale nie wiem, czy to oryginał czy z aktualnego radia. Podejrzewam, że ma antenę gps, bo nawiguje na google maps. Czy ktoś orientuje się jaki jest obecnie koszt takiej operacji? Pozdrawiam

pavio 11-08-20 12:56

Od 3 dni jestem szczęśliwym posiadaczem Focusa mk3 2012r z radiem Sony bez nawigacji. Radio komunikuje się ze mną głosowo po polsku chociaż połowy moich komunikatów nie rozumie;) ale problem mój jest taki że jak ktoś do mnie dzwoni to słychać normalnie sygnał połączenia przychodzącego lecz jak przychodzi SMS to nie mam dźwięku ani w telefonie ani w radiu. Pomóżcie.
Z góry dziękuję za wszelkie sugestie.
Pozdrawiam.

pdz 12-08-20 21:21

Też mam Fokę2012 z radiem Sony, telefon tak jak piszesz, nie zwróciłem uwagi na sms, sprawdzę to a komunikaty głosowe rozpoznaje różnie, czasem bezbłędnie a czasem dopytuje, raz natomiast powiedziałem chyba "klimatyzacja 22 stopnie" a on włączył grzanie na maksa ;-)

pavio 13-08-20 22:23

Radio Sony bez nawigacji jak puścić dźwięk z google map z telefonu przez głośniki auta. Słychać tylko podczas rozmowy telefonicznej, jak słucham radia lub z USB to cisza;(

pdz 13-02-21 13:36

Jakie radio na Android polecicie ?
Jest tego sporo w bardzo różnych cenach.

Czy instalacja od strony elektryki jest bezproblemowa czy jakaś rzeźba w okablowaniu ?
Jakie funkcje strace wymieniając Fordowkie Sony ?

Focus MK3 1.6 EB w wersji Titanium.

pdz 21-02-21 16:47

Nikt nic ?
Chodzi mi o to czy te radia są ok, jaka jakość wykonania, jak działa ekran dotykowy, czy będzie sterowanie w kierownicy, czy mają komendy głosowe ?

daras 10-07-22 15:57

Kupiłem kilka dni temu chińskie z androidem10 8core 6X128 GB, no i powiem że ładnie śmiga ekran dotykowy bez zarzutu. Sterowanie z kierownicy działa, nie pokazuje mi tylko rozpoznawania znaków drogowych i tej animacji na czujnikach cofania.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:07.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi