Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Elektryka, audio i alarmy (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=31)
-   -   Pod¶wietlenie autka (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=4818)

burgerowa 20-07-05 14:18

Pod¶wietlenie autka
 
mam pytanie czy kto¶ może mi pomóc w pod¶wietleniu mojego autka bo niestety ale dałam kumplowi żeby mi pod¶wietlił auto i klapa zepsuł neonki i teraz szukam kogo¶ kto się na tym zna, poza tym jak mi podł±czył to ¶wieciło przez 1 dzień a potem co¶ padło i już nie chciało za¶wiecić. Teraz nawet mi ledow co zegary ¶wiec±.

driver 20-07-05 23:29

Witaj!!
Co do podswietlania do wejdz do Dzialu nasze foczki i zobacz na moje zdjecia i na jednym z nich jest pokazane podswietlenie wnetrza z przodu neonakmi:))
Jesli chcesz jakos zalaczyc neonki to wez napisz do mnie na priv albo na e-maila i Ci pomoge.

gRuHa 22-07-05 04:20

Cytat:

Napisał burgerowa
Teraz nawet mi ledow co zegary ¶wiec±.

w sensie nic nie swieci?????
podejrzewam, zwarcie > spalony bezpiecznik
rozwiazanie:
pochodzic z omomierzem dookola samochodu znalezdz zwarcie, wyeliminowac, wymienic bezpiecznik potem juz tylko wystarczy enjoyowac sie widokiem podswietlonej foczki :D

¦lepy 22-07-05 15:47

czy to s± prawdziwe neony?Może zimna katoda? Jest tam pudełko z przetwornic±?

driver 22-07-05 22:19

Trudno mi powiedziec bo elektrykiem nie jestem.RAz juz mi sie zdarzylo ze jeden neonek sie nie swiecil(oba byly podlaczone do jednego kabla) i po rozebraniu go i sprawdzeniu swiecil.Szczerze mowiac to neon w 100% nie jest.Jest to zarowka jarzeniowa i nalepiony na to jest kolor(w zaleznosci od upodoban).Jakis maly kondesatorek czy cus jest i ot to taki neonek sobie jest :)

burgerowa 28-07-05 10:38

[zaklopotanie] no i dzi¶ bylam u elektryka, ale z niego taki elektryk jak z Oleksego miss Polonia 2005, poza tym wiecie co mi ten kozioł zrobił zdemontował mi całe pod¶wietlenie i wrzucił do bagażnika na dodatek nie wiem co on zrobił bo neony nadaj± się jedynie do wyrzucenia !!! wygladaja tak jakby po nich czołg przejechał [screwy] , mam nerwy jak cholera [banghead] :evil:

POSZUKUJĘ DOBREGO ELEKTRYKA CO BY MI ZROBIŁ POD¦WITELENIE AUTA !!!!

bo jak ja bede na zlocie wygladala [zaklopotanie]

grzehoo 28-07-05 10:43

:shock: należy mu się oficjalnie kop w przełyk! :smt027 :smt067 :smt071 :smt075

burgerowa 28-07-05 14:29

Cytat:

Napisał grzehoo
:shock: należy mu się oficjalnie kop w przełyk! :smt027 :smt067 :smt071 :smt075

no w sumie to masz rację ale na chce miec podswietlenie a tu nie mam nawet kogo kto by czyms takim sie zajmowal [zaklopotanie]


zwariuje na tej wsi [screwy]


popytaj moze wsrod znajomych moze oni maja jakies dojscia do dobrych ludzi co by sie znali na czyms takim jak podswietlenie auta

Greg 28-07-05 19:38

Sorki ze pytam , ale nie masz jakiegos kumatego faceta :?: To nie jest problem , jezeli chcesz to podam Ci telefon do warsztatu w Katowicach ktory napewno Ci to zainstaluje . Jak cos to pisz na PW .
Pzdr.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:06.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi