Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Serwis i gwarancja (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=15)
-   -   [ogólne] Lakiernik-Wawa (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=28125)

oen 27-06-09 14:04

[ogólne] Lakiernik-Wawa
 
Witam,

przeszukałem forum i znalazłem polecany warsztat u Zbycha, ale tam napraw blacharsko-lakierniczych nie wykonują.

Czy mógłby ktoś polecić nie-ASO w Warszawie gdzie mógłbym taką naprawę wykonać? (malowanie jednej części).

Do kilku ASO dzwoniłem ale tam cena ponad 1000zł (btw. na podkarpaciu w ASO chcieli wykonać tą usłguę za ok 500zł ale to trochę daleko).

dzwoniłem do kilku nie-ASO i ceny wachają się od 400zł-550zł więc chciałbym wybrać kogoś kto zrobi to dokładnie

Pozdrawiam,
oen

sisio 28-06-09 09:46

Nie wiem, czy dzwoniłeś do Auto Nobile. Mi niedawno lakierowali maskę za 500zł :)

Co do nie-ASO to dowiedz się może u Bednarskiego. Specjalizują się w Jaguarach i Volvo ale inne marki też robią, a cen nie maja z sufitu.

oen 30-06-09 11:02

Hej, dzięki za namiary ale Auto Nobile (koszt ok 800zł) to trochę daleko.
generalnie skłaniam się do kuta motors lub do warsztatu na szczotkarskiej.

pozdrawiam,
oen

oen 30-06-09 11:02

Hej, dzięki za namiary ale Auto Nobile (koszt ok 800zł) to trochę daleko.
generalnie skłaniam się do kuta motors lub do warsztatu na szczotkarskiej.

pozdrawiam,
oen

MisiekT 30-06-09 11:30

Cytat:

Napisał oen
skłaniam się do kuta motors

nie popelniaj tego bledu - jak chcesz zobaczyc ich "fachowosc" zapraszam do obejrzenia mojej foki... 5x lepiej lakieruje mi koles w garazu za 250zl/element

MisiekT 30-06-09 11:30

Cytat:

Napisał oen
skłaniam się do kuta motors

nie popelniaj tego bledu - jak chcesz zobaczyc ich "fachowosc" zapraszam do obejrzenia mojej foki... 5x lepiej lakieruje mi koles w garazu za 250zl/element

Szymeq 30-06-09 12:35

jak chcesz to zadzwoń 607 - 701-024. Wg mnie jest godny polecenia :) jak powiesz, ze jestes odemnie to jeszcze jakiś rabacik będzie [helm]

Szymeq 30-06-09 12:35

jak chcesz to zadzwoń 607 - 701-024. Wg mnie jest godny polecenia :) jak powiesz, ze jestes odemnie to jeszcze jakiś rabacik będzie [helm]

oen 30-06-09 14:14

Misiek, a masz jakąś fotkę? co Ci źle zrobili?

Szymeq, czy podany przez Ciebie telefon to ten adres: Krzysztof Stepień Zaborów, ul. Leśna 37 ?

pozdrawiam,
oen

oen 30-06-09 14:14

Misiek, a masz jakąś fotkę? co Ci źle zrobili?

Szymeq, czy podany przez Ciebie telefon to ten adres: Krzysztof Stepień Zaborów, ul. Leśna 37 ?

pozdrawiam,
oen

MisiekT 30-06-09 14:20

Cytat:

Napisał oen
Misiek, a masz jakąś fotkę? co Ci źle zrobili?

wszystko - od zle dobranego lakieru, przez zle przyklejone listwy na drzwiach, lakier ktory sie wypiaskowal bardzo szybko na blotnikach/progach, uwaleniu auta od gory do dolu, poprawieniu blotnika i rdzy tak profi ze po roku szpachla pekla i moge jeszcze sporo wymieniac...
aaa zapomnialem dodac ze mieli usunac rdze z klapy - mazneli na zewnatrz i tyle - od wewnatrz juz ostro rude dziala

i zeby nie bylo - oddalem do nich auto na montaz i lakierowanie calego bodykitu, przy okazji poprawe blotnika i usuniecie rdzy - kilka razy upewnialem sie czy dadza rade z kolorem... i zgodzilem sie na ich wstepne ceny, mowiac ze chce zeby to zrobili PORZADNIE - nigdy wiecej takich partaczy - wole lakiernika ktory dorabia po godzinach i ma slabsze warunki, ale cokolwiek umie i pracuje dla siebie, a nie odwala byle z glowy

MisiekT 30-06-09 14:20

Cytat:

Napisał oen
Misiek, a masz jakąś fotkę? co Ci źle zrobili?

wszystko - od zle dobranego lakieru, przez zle przyklejone listwy na drzwiach, lakier ktory sie wypiaskowal bardzo szybko na blotnikach/progach, uwaleniu auta od gory do dolu, poprawieniu blotnika i rdzy tak profi ze po roku szpachla pekla i moge jeszcze sporo wymieniac...
aaa zapomnialem dodac ze mieli usunac rdze z klapy - mazneli na zewnatrz i tyle - od wewnatrz juz ostro rude dziala

i zeby nie bylo - oddalem do nich auto na montaz i lakierowanie calego bodykitu, przy okazji poprawe blotnika i usuniecie rdzy - kilka razy upewnialem sie czy dadza rade z kolorem... i zgodzilem sie na ich wstepne ceny, mowiac ze chce zeby to zrobili PORZADNIE - nigdy wiecej takich partaczy - wole lakiernika ktory dorabia po godzinach i ma slabsze warunki, ale cokolwiek umie i pracuje dla siebie, a nie odwala byle z glowy

oen 30-06-09 14:46

dzięki MisiekT. w takim razie pewnie wypadnie na szczotkarską albo tam gdzie Szymeq poleca ale to trochę daleko i nie miałbym jak wrócić.

Pozdrawiam,
oen

oen 30-06-09 14:46

dzięki MisiekT. w takim razie pewnie wypadnie na szczotkarską albo tam gdzie Szymeq poleca ale to trochę daleko i nie miałbym jak wrócić.

Pozdrawiam,
oen

Szymeq 30-06-09 15:21

Cytat:

Napisał MisiekT
wole lakiernika ktory dorabia po godzinach i ma slabsze warunki, ale cokolwiek umie i pracuje dla siebie, a nie odwala byle z glowy

tak ten mój polecany to jest
Cytat:

Napisał oen
Krzysztof Stepień Zaborów, ul. Leśna 37 ?

:D

Szymeq 30-06-09 15:21

Cytat:

Napisał MisiekT
wole lakiernika ktory dorabia po godzinach i ma slabsze warunki, ale cokolwiek umie i pracuje dla siebie, a nie odwala byle z glowy

tak ten mój polecany to jest
Cytat:

Napisał oen
Krzysztof Stepień Zaborów, ul. Leśna 37 ?

:D


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:41.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi