Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Tuning mechaniczny (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Ktoś wie gdzie dostać przednie białe kierunki do focusa'98?? (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=5475)

Guciu 19-08-05 08:57

Ktoś wie gdzie dostać przednie białe kierunki do focusa'98??
 
Wszedzie tylko pomaranczowe albo clear [banghead] . A jak juz znalazlem biale to za 160 zł [ass] . Ktoś może mi pomóc??

-=Seba=- 19-08-05 16:28

Helou

Ehhh WITAMY Na forum!
Widzę , ze kolega nie obyty z komputerami , Przywitanie i SZUKANIE! da więcej niż takie sobie rzucenie posta.

Używaj funkcji szukaj!!!!

Po pierwsze zajrzyj TUTAJ

Po drugie jak się nauczysz używać funkcji szukaj to zagadaj do kogoś na allegro kto handluje lampami !!! Np do tego TUTAJ

driver 19-08-05 16:49

NA Allegro napewno coś znajdziesz.Dużo częsci jest na e-bay niemieckim,ale kwestia kupna jest taka,że sam nie wiem co i jak żeby kupić.Sam jestem zainteresowany kupnem na dojtschlandzkim e-bay'u i nie wiem jak.

grzehoo 19-08-05 16:52

na zagranicznym ebayu to paypal powiązany z kartą kredytową albo kontem, które obsługuje waluty. Inaczej raczej sie nie da, nawet jak sprzedający dopuszcza przelew, to to się mija z celem, bo za przelew za granicę zapłacisz strasznie wysokie koszta operacyjne obu banków - naszego i zagranicznego. Ćwiczyłem to kiedyś, to koszta bankowe wyszły ponad 70 zł!!!

Picia78 19-08-05 17:02

Cytat:

Napisał Guciu
Wszedzie tylko pomaranczowe albo clear . A jak juz znalazlem biale to za 160 zł . Ktoś może mi pomóc??

Stary na allegro www.allegro.pl wczoraj widziałem jakie chcesz i za 80zeto :wink:

Rybak 20-08-05 00:25

Cytat:

Napisał Picia78
Stary na allegro www.allegro.pl wczoraj widziałem jakie chcesz i za 80zeto

i to link od nich :mrgreen: kierunki

RSSSS 20-08-05 10:45

Cytat:

Napisał grzehoo
koszta bankowe wyszły ponad 70 zł!!!

To znaczy,że dawno je ćwiczyłeś :wink:


Ja nie tak dawno robiłem przelew za granicę i koszta banków wyniosły grubo ponad 100zł :(
Naturalnie zostałem o tym wcześniej poinformowany przez Pana z banku,ale to nie zmienia faktu,że przelewy zagraniczne się nie opłacają [pop]

Ale jak już ktoś wspomniał można w końcu płacić z Polski przez paypal (na razie nie możemy jeszcze otrzymywać płatnośi) :wink:

[pub2]

grzehoo 20-08-05 11:00

karta kredytowa czyni cuda :)

Picia78 20-08-05 11:03

Cytat:

Napisał Rybak
to link od nich kierunki

Tam masz tego jak lodó :wink:

poli 25-08-05 20:58

Cześć Guciu
Ja kupilem biale kierunki jakies 2 tygodnie temu Znalazlem sklep na alegro byl tam adres strony zamówilem i dostalem następnego dnia Wyszlo mnie to chyba 57zl/sztuka więc dużo taniej niż te za 80 zl
Jak będę jutro w domu to wieczorem zapodam dane tej filmy
PS jedyny problem jest taki że te wszystkie kierunki są to same klosze bez oprawek na żarówki, które też niestety truchę kosztuję (ok 25 zl/szt) Ja trochę przerobilem starą oprawkę i żarówka jakoś weszla

Pasiu 26-08-05 08:44

Guciu, na allegro oraz ebayu tak jest od groma. Musisz szukac, sledzic i

znajdziesz :mrgreen:

Pozdr. :mrgreen:

Guciu 26-08-05 10:13

Dziękuwa już mam. 39 zł za sztukę. W każdej lepszej hurtowni znajdziecie. A co do żarówek to wystarczy nieco przypiłować jedno z wybrzuszeń(tak 1/2) i wszystko gra :P

gRuHa 18-11-05 20:47

Cytat:

Napisał RSSSS
Ja nie tak dawno robiłem przelew za granicę i koszta banków wyniosły grubo ponad 100zł

ja wlasnie apropos tego ^
tak z czystej ciekawosci pytam czy orientuje sie ktos ile kosztuje takowy przelwik na poczcie???? cos mi jednak mowi ze taniej to napewno nie bedzie.... :|

RSSSS 18-11-05 20:57

A w ogóle można na poczcie przelać pieniądze zagranicę?

Kurcze,nie mam pojęcia.

Ale jak ktoś ma kartę to warto zalogować się do pay-pal-to jest w 100% bezpieczne [pop]


[pub2]

gRuHa 18-11-05 21:00

Cytat:

Napisał RSSSS
A w ogóle można na poczcie przelać pieniądze zagranicę?

tez niewiem..
obsluguja przelewy to chyba zagraniczne tez...


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:43.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi