Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Serwis i gwarancja (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=15)
-   -   Alternatywny serwis dla fok Warszawa (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=58093)

mychau 19-06-12 22:01

Alternatywny serwis dla fok Warszawa
 
witam,

jako, że skończyła mi się gwarancja na moją fokę to nadszedł czas rozstania się z ASO ;] u Zbycha kolejki kolejki i daleko.

Odwiedziłem warsztat na Instalatorów 9 przy felgach.
http://cris-car-serwis.pl
Chłopaczyna ma pojęcie i zadziwiające doświadczenie. Ponaprawiał wszystkie denerwujące pierdółki + przegląd i wymiana filtrów i płynów.

Z czystym sumieniem mogę polecić!! szybko, czysto w baaaaardzo rozsądnej cenie. Zachęcam do odwiedzania zalejmy go Fordami ;)

mychau

MisiekT 19-06-12 22:21

po sasiedzku z abscar'em?

---------- Post dodany o 22:21 ---------- Poprzedni post był z 22:11 ----------

Cytat:

tdci -wymiana rozrządu 200zł (części + usługa)
co oni tam wkladaja skoro tylko tyle za rozrzad :D

kris 123 20-06-12 07:52

Cytat:

Napisał MisiekT (Post 738077)
co oni tam wkladaja skoro tylko tyle za rozrzad

Rozrząd Contitech w takiej cenie.

MisiekT 20-06-12 08:25

Cytat:

Napisał kris 123 (Post 738206)
Rozrząd Contitech w takiej cenie.

taaa, to ile zostaje na robote? 50zl?

coomac 20-06-12 08:39

Ja się tam zbieram na sprawdzenie zaworów. Słyszałem, że dobry serwis.

Falcon 20-06-12 08:41

Misiek, nie dziwuj się, u mnie wymieniają rozrząd w TDCi/TDDi za 100pln+pasek Dayco. Więc koło 200 sie kręci.

MisiekT 20-06-12 08:50

ale rozrzad to nie sam pasek - nawet tanie zestawy kupione po hurcie to minimum 120-130zl... a za 70zl brutto zrobienie rozrzadu i pozniej ewentualne ryzyko naprawy jak cos spitolisz, nie jest realne...

PS. zeby nie bylo, ja sie tylko z info na stronie smieje. serwis jak serwis, skoro polecany, to nie mam nic do tego - na pewno jakas alternatywa po drugiej stronie wawy...

Falcon 20-06-12 09:02

Misiek, ale czy ryzyko, że coś spitolą jest mniejsze, gdy za wymianę zapłacisz 500pln zamiast 200?

MisiekT 20-06-12 09:09

Falcon, chyba w uslugach nie robisz :D mowa o ryzyku firmy - raz na jakis czas cos spitolisz i powinienes z zarobku miec na to rezerwe... z 70zlbrutto za godzine porzadnej pracy nie ma takiej mozliwosci

kris 123 20-06-12 09:10

Za drogo źle, tanio też źle. To jak ma być? ;)

Zestaw po hurcie 110 + 90 wymiana pod warunkiem że uszczelniacz pompy nie cieknie.

MisiekT 20-06-12 09:12

Cytat:

Napisał kris 123 (Post 738248)
Za drogo źle, tanio też źle. To jak ma być?

bo dyskusja bez sensu... czekamy na opinie bywalcow [bigok]

kris 123 20-06-12 09:17

Z forumowiczów był już Geras i rafi99xu może się wypowiedzą.

Falcon 20-06-12 09:31

Cytat:

Napisał MisiekT (Post 738247)
Falcon, chyba w uslugach nie robisz :D mowa o ryzyku firmy - raz na jakis czas cos spitolisz i powinienes z zarobku miec na to rezerwe... z 70zlbrutto za godzine porzadnej pracy nie ma takiej mozliwosci

Od tego jest ubezpieczenie.;-) Poza tym pewnie zarabiają na czymś innym niż wymiana rozrządu w TDCi.:-)

rafi99xu 20-06-12 17:22

Siema... byłem, byłem i zadowolony wróciłem:-) wymiana sprzęgła, zaślepienie egr. O cenie nie wiem czy pisać bo pewnie każdy indywidualnie będzie pytał Krzyśka w razie serwisu. Ja jestem zadowolony, żona tym bardziej bo po drodze w Nadarzynie na zakupy jej starczyło heheh :-) Ogólnie pewnie, że polecam ten warsztat, wszystko świetnie dogadane, czas wymiany tak jak we wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Warto było jechać nawet ode mnie z Sochaczewa... więc nawet jak ktoś będzie z Warszawy to śmiało można tam jechać:-) Podsumowując: pewnie będę miał (albo już mam) nowego serwisanta:-) pozdrawiam

rexrst 21-06-12 11:43

Tez jade :D Były właściciel moje foczki to się pewnie nią dobrze zaopiekuje

Geras 21-06-12 15:37

Jak już pisałem w swoim temacie, sprawdzenie zaworów, wymiana kabli, świec, regulacja linki od skrzyni biegów, zero problemów :)

Polecam przekonać się osobiście

jajcoo 21-06-12 16:04

A ja już byłem tydzień temu w czwartek i również zdecydowanie polecam Krisa.

Przed pracą podstawiłem Foke na przegląd i wymianę rozrządu. Po pracy odebrałem z wymienionymi dodatkowo cylinderkami hamulcowymi i solidnie przytwierdzonym chlapaczem, którego wcześniej urwałem na krawężniku [banghead]

Wszystko zrobione szybko, przyjemnie i bezproblemowo, w zdecydowanie konkurencyjnej cenie [bigok] Poza tym 5min SKM'ką od Służewca!

Mam nadzieję, że sprzedaż Smerfa i inwestycja w warsztat szybko się zwróci :)

Caesar 21-06-12 16:56

Cytat:

Napisał Geras (Post 738776)
Jak już pisałem w swoim temacie, sprawdzenie zaworów, wymiana kabli, świec, regulacja linki od skrzyni biegów, zero problemów :)

Polecam przekonać się osobiście

Wiesz ile za samą regulację linek od skrzyni? Czuję, że u mnie przydało by się cos takiego zrobić :D

rexrst 21-06-12 23:21

No Smerf juz w rekch bylego pana :D Akcja zaworki.

Geras 22-06-12 10:12

Cytat:

Napisał Caesar (Post 738811)
Wiesz ile za samą regulację linek od skrzyni? Czuję, że u mnie przydało by się cos takiego zrobić :D

Zadzwon do Krisa ale groszowe sprawy.

newrafal 22-06-12 21:06

z tego co podajecie to musi byc obok serwisu abs'car ????

kris 123 23-06-12 07:47

Może nie zupełnie obok ale na tej samej ulicy bliżej Grójeckiej.

rexrst 24-06-12 13:47

Witam,
Mogę z czystym sumieniem polecić Chris-Car . Zawory wyregulowane tak, że nigdy w życiu odkąd mam ten samochód nie chodził tak "aksamitnie". Cena jak trzeba i z góry nie polecam Kuta Motors. 5 tysięcy po ich regulacji (w sumie nie wiem czy to w ogóle było dobrze zrobione) 2 zawory podparte i 6 do regulacji.

coomac 25-06-12 13:57


CCS - polecam serwis, cena za usługę taka, jak padła w rozmowie telefonicznej, bez opóźnień, bez tłoku, bez dłubania w nosie, bez zastanawiania się co odkręcić a co zostawić.

mar-pow 29-06-12 18:28

Ja również z czystym sumieniem polecam CCS.
Właśnie wróciłem po wymianie amortyzatorów i lamp w Seicento
(a i z Focusem jestem już umówiony na wizytę). Ceny bardzo bardzo przystępne i rozsądne. Krzysiek ma dostęp do części po dobrych cenach więc jak coś może zamówić.
Uważam że tak jak temat o Zbychu i naprawach u niego powinien zostać podwieszony... Co na to moderator ?

anubis 29-06-12 20:19

Co do rozrządu to i u Zbycha zdarzają się pomyłki ale Zbychu staje na wysokości zadania i nawet gdy to się zdarzy naprawia błędy.
Ale pytanie z innej beczki. Jak to jest z zaworami w MK1. Co ile powinno się kasować luzy, a co z hydrauliczną kasacją luzów, jest takowa?

MisiekT 29-06-12 21:33

Cytat:

Napisał mar-pow (Post 741943)
powinien zostać podwieszony

jaskolka wiosny nie czyni - niech sie doczeka wiekszego grona zadowolonych klientow, to pewnie nikt problemu robil nie bedzie...

PePe 30-06-12 10:17

40 zl na konto klubu i da sie :)

mar-pow 12-07-12 12:15

Wróciłem właśnie z CCS. Wymiana drążka LP + łożysko LT + nieoczekiwanie LT piasta z czopem ;) a i naprawa przycisku pasażera od el.szyb. Oczywiście polecam, wszystko poskładane jak należy na nowych śrubeczkach itd. Profi, miło i pogadać też można...

necki 13-07-12 17:45

ja rowniez moge polecic. bardzo sympatycznie, w przystepnej cenie i kol narazie nie pogubilem po wymianie sprezyn ;)

denver85 02-08-12 19:28

Hej,

tez niedawno odebralem foke z CCS. Moge polecic z czystym sumieniem, foczce zaraz stuknie 100k km, wiec zafundowalem rozszerzony przeglad, wymiane rozrzadu, lewe tylne lozysko+piasta+czujka ABS, do tego doszla tuleja wahacza z przodu. Cena naprawde super, kontakt rowniez (tel w razie znalezienia czegos). Polecam!

mar-pow 02-08-12 20:24

Też dzisiaj odwiedziłem CCS. Wymiana oleju + filterek...Oczywiście znowu polecam.

kamilmk1 03-08-12 14:19

Witam Ja jutro się wybieram na rozrząd i ogólne oględziny. Po powrocie opisze jak było

kamilmk1 05-08-12 23:05

Byłem i mogę spokojnie polecić. Na następne naprawy czy wymiany mam już dobry serwis.

Tokis 22-08-12 20:28

CCS - nie tak różowo
 
Chcialbym nieco ostudzić wasze zachwyty nad serwisem CCS. Owszem, pan kontaktowy i miły, ceny faktycznie niskie.
Przyjechałem do niego jakiś czas temu w celu wymiany rorządu (Focus mk1 fl 1.8 zetec), regulacji zawrów i zdiagnozowania dziwnego cykania pod pokrywą zwrorów. Z tym cykaniem nie poradzono sobie w ASO, naciągnęli mnie tylko na wymianę cewki i przewodów "bo pewno wypada zapłon".
Pzn Krzysztof wymienił rozrząd i przy okazji wyszło że poprzedniemu wlaścicielowi pękl pasek rozrządu i robiona była głowica. Zawory zostały przez p. Krzysztofa wyregulowane, cykanie pozostało. Więc p. Krzysztof stwierdził że to tak głośno pracują wtryskiwacze. Kupiłem więc na allegro używana listwę wstryskową, przełozył, cykanie pozostało. Więc z kolei stwierdził że trzeba na nowo ściagać głowicę, żeby sprawdzić co to cyka.
Podziękowałem i pojechałem na Tarnogórską do dwóch panów od Forda.
Panowie przez pól dnia męczyli się ze ściągnięciem pokrywy zaworów ktorą wraz z uszczelką CCS przykleił na silikon ( nie chciało mu się doczyścić poprzedniego silikonu, którego uzył jakiś poprzedni partacz) No więć po ściag ięciu pokrywy okazało sie że zawory nie było wyregulowane, płytki regulacyjne skorodowane , jedna w ogóle się nie obracała. Tego juz CCS nie dostrzegł. Panowie zawory wyregulowali, płyki wymienili i cykanie ustało.
CCS tani, moze do prostych spraw. Nie potrawfił zdiagnozować wadliwych płytek i tego że to one powoduja cykanie w zaworach.
Za to gorąco polecam Tarnogórską 20A, panowie kompetentni, rzetelni.

kris 123 24-08-12 13:13

Małe sprostowanie z mojej strony w sparwie Pana Tokis.
Otóż pierwsza sprawa jest taka że nikt nie kazał Panu kupować listwy wtryskowej gdyż mam u siebie taką na podmianę. Zasugerowałem tylko że warto sprawdzić i wtedy przyjechał Pan z własną listwą. Nie stwierdziłem również że trzeba ściągać głowice tylko sprawdzić jeszcze raz zawory. Luzy zaworowe były nieprawidłowe na 4 zaworach i te płytki zostały wymienione, reszty płytek nie ruszałem gdyż luzy były odpowiednie (mój błąd). Co do pokrywy zaworów wklejonej na silikon to rozmawiałem z Panem na ten temat i wyraził Pan akceptacje więc nie wiem co ma na celu kolorowanie opowieści mijającej się z prawdą. Pokrywa była wklejona przez kogoś na sztywny klej który został usunięty lecz dla pewności okolice panewek były wklejone na silikon o czym Pan doskonale wiedział.
Dodam tylko że z ponownego sprawdzenia zaworów bezpłatnie już Pan nie skorzystał wystawiając werdykt po jednej wizycie.

Pozdrawiam.

mar-pow 27-08-12 17:24

Odebrałem dzisiaj samochód po wymianie przegubu lewego wew. Wszystko szybko i sprawnie jak zawsze ;)

oomarcin78 27-11-12 12:30

Byłem wczoraj z moja foczką na wymianie rozrządu i wymianie cieknącego uszczelniacza. Wszytko zrobione terminowo wg wcześniejszych ustaleń. Przy okazji Pan Krzysiek sprawdził resztę samochodu i wynalazł kilka drobnych rzeczy do naprawy/wymiany przy najbliższej okazji.
Generalnie wszystko OK.

grysza2 10-01-13 19:19

Witam, ja też od jakiegoś czasu szukałem serwisu po stronie Włochy, Ursus, Białołęka. Do tej pory zaglądałem do Zbycha ale niestety trochę daleko. Na forum znalazłem namiary na CCS. Autko wstawiłem z nieszczelną pompą paliwa. Czas naprawy 3 dni robocze + doszło do tego jeszcze kilka innych napraw np. rozrząd, łącznik stabilizatora, prawy zacisk hamulca ręcznego itd. Auto odebrałem dziś. Pierwsze wrażenie pozytywne. Ceny ok. Czas naprawy krótki. Jak troszkę autkiem pojeżdżę to napiszę jak się sprawuje.

mar-pow 24-02-13 16:27

Byłem ostatnio wymienić wydech i dołożyć centralny zamek z pilota.... wszystko sprawnie i szybko. Polecam.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:06.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi