Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Tuning Optyczny (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Czerwony emblemat/napis (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=73110)

pdz 22-08-18 08:53

A robił ktoś do MK3 ?
Fatalnie wygląda ten z tyłu ale pewni zrobiłbym całość przód, tył, kierownica i felgi.
Na felgach jest prosta sprawa ale jak ze zdejmowaniem starych z przodu, tyłu, kierownicy ?
Czy zamawia się sam wkład żelowy w środek czy można całość ?

weuek 22-08-18 10:12

Jeśli folia ze srebrnej części nie odłazi, to tylko czyścisz i naklejasz żelowy. Na kierownicy takoż.

czarny1910 22-08-18 19:01

Cytat:

Napisał Anulka (Post 1195388)
Nie wierze w to co piszesz... bo albo nie sprecyzowałeś koloru albo jak każdy facet masz z nimi problem ;)
Czarny zawsze dla mnie wychodzi czarny a i na inne kolory nie mam co narzekać. Czerwone które robiłam ponad dwa lata temu nadal są czerwone.

no tak, bo jestem debilem i nie odróżniam pomarańczu od czerwonego, daruj sobie.
Wyraźnie pisałem z p. Przemkiem chcę CZARNY i CZERWONĄ czcionkę, pokrywającą się z kolorem ST. Na felgach też to widać, czarne naklejki z czerwoną czcionką.To co dostałem, dalekie jest od tych kolorów.
Co ciekawe, kontakt się uciął po mailu, gdzie spytałem o poprawkę/zrobienie innej partii w odpowiednim kolorze...
Zdjęcie zrobię Ci jutro, bo auto do jutra na warsztacie, wtedy podyskutujemy nad moim wzrokiem ;)

weuek 22-08-18 20:03

Ale na zdjęciu o odcieniu koloru, jaki wyjdzie, decyduje ustawienie balansu bieli. Tak więc, zdjęcie nie nadaje się do oceny odcienia koloru.

czarny1910 22-08-18 21:33

dlatego zrobię takie, gdzie jednocześnie widać ST i logo. Porównać chyba będzie łatwo.
Tak samo kolor czarnych felg RS chyba każdy wie jaki jest, odcień naklejek zapewne odróżnisz i jak by nie zrobić fotki, zauważysz dużą różnicę.

Anulka 22-08-18 21:42

Ciężko mi to przechodzi przez gardło (palce) ale Weuek ma racje... wszystko zależy od zdjęcia jakie zrobisz... Mogę Ci podesłać na przykładzie swojego gdzie na jednym zdjęciu felgi mam różowe, na drugim fiolerowe a na trzecim bakłażan...
Mi zawsze Przemek odsyła projekt który akceptuje kolorystycznie...


Tutaj masz czerwony znaczek robiony 2 lata temu

https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...e4b13dd92d.jpg

weuek 22-08-18 22:09

Cytat:

Napisał Anulka (Post 1195431)
Ciężko mi to przechodzi przez gardło (palce) ale Weuek ma racje... wszystko zależy od zdjęcia jakie zrobisz...

Z małej litery się mnie pisze. :-)

Z tym ST i żelowym emblematem na jednym zdjęciu (blisko siebie) to jednak jest dobry pomysł. Porównamy.

Co to za składak ten niebieski ze zdjęcia? Czarne klamki i lusterka z przedliftowego modelu?

czarny1910 22-08-18 22:11

Cytat:

Napisał Anulka (Post 1195431)
Ciężko mi to przechodzi przez gardło (palce) ale Weuek ma racje... wszystko zależy od zdjęcia jakie zrobisz... Mogę Ci podesłać na przykładzie swojego gdzie na jednym zdjęciu felgi mam różowe, na drugim fiolerowe a na trzecim bakłażan...
Mi zawsze Przemek odsyła projekt który akceptuje kolorystycznie...


Tutaj masz czerwony znaczek robiony 2 lata temu

https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...e4b13dd92d.jpg


No widzisz, ten jest czerwony na czarnym tle - to widać, podeślę jutro swoje, zdecydowanie są inne.
projektu nie widziałem, od razu wysyłka...
Ja chętnie zapłacę za kolejną poprawioną partię, niestety Przemek milczy...

weuek 22-08-18 22:16

Cytat:

Napisał czarny1910 (Post 1195433)
projektu nie widziałem, od razu wysyłka...

To spadła u nich jakość obsługi, bo ja projekt wcześniej dostałem do zatwierdzenia. I produkt ostateczny niczym od projektu nie odbiegał.

Anulka 22-08-18 22:19

Teraz z Przemkiem rozmawialiśmy i proszę żebyś napisał do niego jeszcze raz.
Nie znam Twoich danych więc na szybko mj tego nie znajdzie.

czarny1910 22-08-18 22:31

Napisałem,
podpiąłem pod poprzednie wiadomości, powinien wiedzieć o co chodzi.
O tyle dziwna sprawa, że zamawiałem jednocześnie czarne tło i biały napis - ten jest bez zarzutu. Jutro pokażę, o co mi chodzi.

Anulka 22-08-18 22:39

Jeśli możesz podaj mi na którego maila to wysłałeś?

Edit...

Wczoraj Przemek do Ciebie pisał maila żeby temat wyjaśnić (jest mail w wysłanych wiadomościach) sprawdź prosze czy nie wpadło Ci to np do spamu?

wodzmistrz 22-08-18 23:05

Ja również miałem problem żeby od nich dostać emblemat z CZERWONYM napisem a nie jak to popularnie teraz nazywają moje emblematy 'marchewkowymi'.

Za pierwsze emblematy zapłaciłem, ale po pewnym czasie uznałem, że poproszę ich jeszcze raz o wykonanie i tym razem oczekuję czerwonego a nie czegoś pomiędzy czerwonym a pomarańczowym. Podesłali mi zdjęcie, na którym emblemat wyglądał 'powiedzmy' lepiej. Zarzekali się, że bardziej czerwonego nie są w stanie uzyskać (nie pamiętam dlaczego).

Pełen nadziei odebrałem przesyłkę, otwieram a tam kurde praktycznie identyczne emblematy jak te wcześniejsze... wysłałem im nawet fotkę jak to wygląda, odesłałem i skończyło się na zwrocie pieniędzy...

Wygląda na to, że zostaje kupienie na ebay, CHYBA, że uda im się w końcu zrobić czerwone emblematy to proszę wtedy o info! :D

Pozdrawiam

czarny1910 23-08-18 18:17

poglądowe fotki poniżej, pomijam fakt aparatu, zdjęć itp, ale sam fakt różnicy kolorów, widoczny gołym okiem, czerwony jest marchewkowy, czarny jest szary.

http://i66.tinypic.com/1zdudmt.jpg

Na plus za to, że Pan Przemek się kontaktował i obiecali zrobić poprawioną partię. Czekam, zdam relację.

weuek 23-08-18 23:08

Nie spodziewałem się, że zdjęcia będą takie... cienkie. Dla mnie na dwóch pierwszych jest OK, a na ostatnim aparat przekłamał, że hej! No i emblematu ST nie widzę, za to do RS rzeczywiście nie pasuje.

Zaciski/jarzma są zapuszczone, a w takim aucie to szczególnie nie przystoi.

czarny1910 25-08-18 15:19

Hamulcami i zawieszeniem dopiero się zajmę, mam go dopiero 4 miesiąc. wszystkiego na raz nie zrobię :)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:46.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi